Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
dannydt

Re: Wszelakie pytania

Post autor: dannydt »

Mam pytanie, właśnie kupiłem c+ online bo mam dość streamów w pracy. Do tego dokupuje się gdzieś Lige Mistrzów czy inna platforma?
kicband

Post autor: kicband »

Rzuciłem okiem bo miałem kiedyś to konto i wydaje się, że w obecnej ofercie c+online nie ma Ligi Mistrzów bo jest ona na kanałach Polsat Sport.
https://pl.canalplus.com/mistrzowska-pilka Wynika z tego, że obecnie w C+ Liga Mistrzów jest dostępna tylko w telewizji satelitarnej.
filuuuu
Kontakt:

Post autor: filuuuu »

dannydt pisze: 26 sie 2021, o 22:37 Mam pytanie, właśnie kupiłem c+ online bo mam dość streamów w pracy. Do tego dokupuje się gdzieś Lige Mistrzów czy inna platforma?
Ostatnio trąbili o tym, że ma być. Czymś musza przyciągnąć skoro stracici Premier League :)

Odsyłam tu:
https://www.facebook.com/canalplusonlin ... =3&theater

Once red always red! Kibic od 05.2005!
--------------------------------------------------------------
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Poszukuję miejsca na zorganizowanie kawalerskiego dla +/- 15 osób. Myślałem o czymś na wyłączność, jakiś cały domek do wynajęcia, willa, lub jakiś ośrodek. Dobry standard, basen, sauna, jacuzzi, grill. Przydałaby się też duża przestrzeń, żeby każdy czuł się swobodnie ;) znacie takie miejsca ?

Coś takiego.
https://luksusowe-wczasy.pl/rezydencja-na-podlasiu/
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Witajcie,
w listopadzie kończy mi się umowa z INEĄ - płacę 170 zł miesięcznie za 1GB światłowodu i Canal+. Telewizji kompletnie nie oglądam, raz na ruski rok włączę do śniadania na odczepne, ewentualnie co drugi mecz naszych czerwonych oglądam (bo inaczej czas nie pozwala), internetu używam jedynie do Netflixa czy czasami w CS GO pogram ale bardzo rzadko. Dlatego też nie chciałbym płacić 170 zł miesięcznie za coś czego prawie wcale nie używam.
Pytania teraz do Was: czy na moje potrzeby światłowód z prędkością 300Mb wystarczy? Gdzie teraz będzie transmitowana Premier League czy Liga Mistrzów? Umowę podpisuję na kolejne 12 czy 24 miesiące.

Opcja jest taka: Internet 300Mb + 4 kanały Eleven Sport za 80 zł miesięcznie
lub Internet 300Mb + Canal + Select (C+ Sport, C+ Sport2) za 100 zł miesięcznie.

Z tych dwóch rzeczy wolałbym opcję nr2 ze względu na Premier League i Ekstraklasę zamiast Ligi Mistrzów ale czy te dwie ligi będą na C+Sport przez kolejny rok czy dwa? Kompletnie się nie orientuje jak to wygląda.

A może coś innego niż Inea? Tylko nie wiem jak to teraz wygląda z dekoderem i podłączeniem wszystkiego...
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
lfc777

Post autor: lfc777 »

FYI : https://www.bankier.pl/wiadomosc/Canal- ... 49217.html
Ja od przyszlego roku pewnie rezygnuje z Canal+ i musze ogarnac ten Viaplay. Co do Ligi Mistrzow, poprawcie mnie ale obecnie chyba jest w Polsat Sport, ale nie wiem gdzie bedzie za rok.

Co do internetu, zwykle mowi sie ze jakosc 4K wymaga 15-32mbps, wiec o ile nie chcesz ogladac na wiecej niz 10tv jednoczesnie 300Mb powinno ci starczyc.
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Czyli najlepiej wziąć te 300Mb (mieszkam sam także jeden telewizor) + ten canal plus bądź eleven z tym że umowę na rok? To chyba tak zrobię, 70 zł w kieszeni a kompletnie mi to zbędne.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

HappyBlancik pisze: 29 wrz 2021, o 15:38 Czyli najlepiej wziąć te 300Mb (mieszkam sam także jeden telewizor) + ten canal plus bądź eleven z tym że umowę na rok? To chyba tak zrobię, 70 zł w kieszeni a kompletnie mi to zbędne.
Pamietaj, że oni te 300 Mb gwarantują dla transmisji swiatlowodem. TV bedzie podpiety pod wifi wiec tego bedzie zdecydowanie mniej. Ja mam internet od orange, w umowie 600Mb/s a speedtest po wifi pokazuje 250Mb/s. No ale to zalezy kto ile potrzebuje, jesli internet od oragne to ja bym bral 600 bo roznica chyba tylko 10 zl.
Gagarin

Post autor: Gagarin »

Mi mija drugi rok umowy z Netią. Płace 120 zł za światłowód + telewizja podstawowa + pakiet canal+ i pare innych pakietów za 5-15 zł. Nie pamietam jaka mam prędkość, chyba 150mb/s (speedtest wychodzi 110-130) i to spokojnie starczy. Rodzice maja tez netie ale bez światłowodu ok 20 Mb/s i tez wystarcza na telewizje, wiec 300 spokojnie wystarczy.
Obrazek
Zablokowany