Obraz na ściane?

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Negrys

Obraz na ściane?

Post autor: Negrys »

Hej, robię mały remoncik pokoju, malowanie i odświeżenie. no i tak pomyślałem, że przydał by sie jakiś obraz na ścianę bo jakaś taka goła. Albo ze 2 mniejsze. Ktoś może posiada jakiś obraz z motywem Anfield, albo Liverpoolu u siebie? Albo ktoś ma jakiś pomysł co na takim obrazie umieścić? :D Każdy pomysł mile widziany;) Nie wiem Stadion, miasto, koszulka?

FankaLFC

Re: Obraz na ściane?

Post autor: FankaLFC »

Taki obraz to fajna rzecz. Ładniejsze są np trzyczęściowe lub więcej ze zdjęciem trybun. Na allegro powinny być dostępne. Ja akurat mam obraz muzyczny, ale warto sprawdzić po komentarzach, czy sprzedający dba o ładną jakość grafiki i jak to potem wychodzi 8)
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Ja również przymierzam się do małego remontu pokoju, dokładnie jak to ująłeś Negrys - malowanie i odświeżenie. I podsunąłeś świetny pomysł! A kolejny Fanka, bo mi podobają się takie 3- lub 5-częściowe obrazy. Raczej będę szedł w minimalizm, nie chcę mieć naćkane różnych rzeczy na wszystkich ścianach, więc na jednej taki konkrety element ozdoby byłby spoko 8) Zatem podbijam pytanie założyciela tematu o pomysły czy sugestie 8)
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

Awatar użytkownika
Negrys

Znalazłem takie cuda:

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

alank0491
Kontakt:

Post autor: alank0491 »

Piękne, można prosić o link ?

liverbull

Post autor: liverbull »

https://zapodaj.net/befee5028d041.jpg.html

Zrobiłem coś takiego. Dumnie wisi w salonie.

aroLFC

Post autor: aroLFC »

Negrys pisze:
27 wrz 2020, o 21:29
Znalazłem takie cuda:

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek
Również poproszę o link :P

Awatar użytkownika
Negrys

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Bardzo fajne propozycje mają na tym aliexpress. Niestety trochę bym się cykał stamtąd coś kupować, a szukałem czegoś podobnego na polskich stronach i niestety nic... Chyba że ktoś obali ten stereotyp, że łatwo otrzymać szajs lub przesyłka idzie bardzo, bardzo długo. Wtedy przemyślę zakup, bo obrazy są naprawdę genialne.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

haQ

Post autor: haQ »

Obrazów nigdy nie kupowałem ale inne rzeczy owszem. Doświadczenia raczej pozytywne. Okres oczekiwania może być długi aczkolwiek nie zdarzyło się abym czekał dłużej niż jest napisane w opisie aukcji.

Pewnego razu zamówiłem koszulkę Liverpoolu a gdy do mnie dotarła miała uszkodzony mały fragment literki w napisie "Standard Chartered". Wysłałem zdjęcie do sprzedawcy a on zwrócił mi pieniądze, przepraszając i jednocześnie pisząc abym zachował sobie towar.
Na stronie: BiałyWilk

Awatar użytkownika
Negrys

myslę, że zakupie i będziesz mieć moja opinie ;)

ODPOWIEDZ