Najlepsze cytaty na lfc.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
aroLFC

Re: Najlepsze cytaty na lfc.pl

Post autor: aroLFC »

"Dobrze, można powiedzieć że normalnie, co jest raczej rzadko spotykaną sytuacją, bo zazwyczaj po kontakcie z cyganem człowiekowi czegoś brakuje." - Komentarz Nodramawegotlallana na temat sprawności fizycznej Thiago po "wślizgu" Richarlisona :D
Django

Post autor: Django »

aroLFC pisze: 17 paź 2020, o 16:10 "Dobrze, można powiedzieć że normalnie, co jest raczej rzadko spotykaną sytuacją, bo zazwyczaj po kontakcie z cyganem człowiekowi czegoś brakuje." - Komentarz Nodramawegotlallana na temat sprawności fizycznej Thiago po "wślizgu" Richarlisona :D
Powiało pozytywnym rasizmem ;)
Obrazek
Redi

Post autor: Redi »

aroLFC pisze: 17 paź 2020, o 16:10 "Dobrze, można powiedzieć że normalnie, co jest raczej rzadko spotykaną sytuacją, bo zazwyczaj po kontakcie z cyganem człowiekowi czegoś brakuje." - Komentarz Nodramawegotlallana na temat sprawności fizycznej Thiago po "wślizgu" Richarlisona :D
To jest jedna z tych rzeczy które mnie śmieszą a nie powinny :D
Django

grzyb pisze: 1 lis 2020, o 13:57 Serio co wy macie z tym Keitą ? Chlop wróci na mecz dwa schyli sie po mydlo i znow mu coś przeskoczy.
Piszecie o solidnej obronie ? Matko bosko przecież my gramy elektrycznym Gomezem i gościem wyjetym z rezerw tylko dlatego że ma 190 cm.
Wygięło mi twarz w uśmiechu, nie powiem ;)
Obrazek
kariok

Post autor: kariok »

grzyb pisze: 4 lis 2020, o 00:04 Alison to oaza spokoju, co ma wyciągnąć, wyciągnie, co nie ma, też wyciągnie, a jak już nie wyciągnie to i tak nie wpadnie. Fajny meczyk.
Chyba najlepsze podsumowanie Alissona jakie czytałem, w punkt po tym spojeniu :D
Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Alisson to ten typ, który nigdy nie schyla się po mydło, bo po prostu... nic mu z rąk nie wypada.
Django

Zyska pisze: 22 sty 2021, o 00:14 Aż by się chciało obejrzeć nasze trio na paczce prezerwatyw z hasłem "żaden strzał nie wejdzie"
Panie Panowie - cytat roku 2021 już znamy! Mistrz!
Obrazek
Awatar użytkownika
Radbug

Post autor: Radbug »

Mitchell pisze: 23 sty 2021, o 14:22

Wiesz... my tu w większości jesteśmy jak dzieci z biednego domu. Nie mieliśmy bananów, pomarańczy, paczek na Święta, błyszczących zeszytów, kolorowych flamastrów, wakacyjnych kolonii czy obozów. Zazdrośnie spoglądaliśmy na inne, bogatsze familie. Tam co roku przepych i luksus.
A u nas w tym czasie patologiczny ojciec wynosił z chaty ostatni telewizor, by go zastawić w lombardzie. Cały majątek już tam zaniósł.
Lecz i do nas uśmiechnął się los. Matka wzięła rozwód i związała się z nowym gościem. I ten facet zaczął przynosić swoim przybranym dzieciom prezenty. Czasami bogate, innym razem skromniejsze ale o rodzinie nigdy nie zapomniał. Pojawiły się pomarańcze, piłkarzyki, fajne planszówki. Był i PS 3 i Xbox. Wstawił nowe drzwi, wyremontował mieszkanie, wygonił grzyba ze ścian, zaczął naprawiać ogrodzenie i pielić ogródek... Ba, nawet na wakacje pojechaliśmy już kilka razy. Tamtych emocji nikt z nas nie zapomni.
Ale najważniejsze, że nam dzieciakom, znów chciało się wracać do tego domu po szkole. Już się go nie wstydziliśmy. Teraz byliśmy z niego dumni i z podniesioną głową wchodziliśmy głownym wejściem.
W międzyczasie rodzina się powiększała. Adoptowaliśmy nowe dzieciaki. Teraz, w takich warunkach, każdy w okolicy chciał mieszkać. Cieszyliśmy się na nowe rodzeństwo. Zawsze będzie nas więcej by się pośmiać, pobawić, powygłupiać, pogadać. Tylko nie mogliśmy zrozumieć dlaczego oni nie cieszą się z nami. Zamiast tego marudzą, że piłkarzyki się popsuły, Xbox się zawiesza a PS 3 to stary rzęch i do niczego się nie nadaje.
Tak mi się ten tekst spodobał, że postanowiłem, że warto go też tutaj umieścić. Chyba nie da się prościej i łatwiej wyjaśnić naszej aktualnej sytuacji w kontekście właścicieli.

Będzie gdzie odsyłać wszystkich narzekaczy na FSG.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dlaczego superliga to gówno: https://imgur.com/9iXgtPj
ODPOWIEDZ