Najlepsze cytaty na lfc.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Fanlive94

Re: Najlepsze cytaty na lfc.pl

Post autor: Fanlive94 »

Jeżeli chcemy się liczyć w LM potrzebujemy klasowego zmiennika dla Firmino, któy zapewni nam okolo 30 goli w sezonie i będzie gwarantował dużą uniwersalność w ataku (będzie umiał się cofać i rozgrywać piłkę, a także dobrze grać tyłem do bramki i głową - mam tu na myśli napastnika o pokroju Icardiego/Fernando Torresa. MKrzysiek

To też jest dobre. Zmiennik za 100 mln, gwarantujący 30 goli w sezonie, no no, tego jeszcze nikt nie widział :lol: . Pomysł kolegi Kodiego bardzo dobry, tyle tu jest bzdur pisanych.
CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Lepiej. Może niech będzie założony osobny dział w którym swoje przemyślenia będzie pisał użytkownik MKrzysiek. Oba kwiatki jak widzę jego autorstwa. Niezły odlot
The world is yours
MILF

Post autor: MILF »

Robertos pisze:Ale jaki on jest niby dobry? Trudnych nie broni, za to w kwestii wpuszczenia szmaty zawsze można było na niego liczyć.
Jeszcze ciepły.. :D Komentarz o Simonie. :wink:
Mnie osobiście mega rozbawił. :lol: :lol: :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
Aldor

Post autor: Aldor »

Gagarin pisze:
ynwa19 pisze:Boga nie ma(to odkrył Gagarin)
Nic takiego nie powiedziałem
Wspaniale. :D :lol:
Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Flymf pisze:Ja jestem też za tym aby dodać punkt w regulaminie że można jedynie pisać posty z którymi zgadza się większość użytkowników. Posiadanie innego zdania rodzi niepotrzebne dyskusje.
Panie, Panowie, oto mistrz :lol:
OWeN

Post autor: OWeN »

Post ze strony głównej o braku zainteresowania Firpo

tasebo napisał o 15:56: 0

dementi przychodzi szybciej niżli ja zdążę się dowiedzieć o danej plotce.
:D
Obrazek
Django

Post autor: Django »

Fresh88 napisał o 01:09:1
VanDijk to człowiek jednego sezonu. Taki Krzysiu Piątek obrony. Dajcie mu jeszcze ze dwie statuetki to wyląduje w końcu na ławce. #LovrenIn
Większego raka dawno nie widziałem. Idzie łeb w łeb ze wpisem o zakupie Fabinho tylko po to, aby utrzeć nosa MU w kategorii głupota dekady.
Obrazek
CzerwonyBartek

Django pisze:
Fresh88 napisał o 01:09:1
VanDijk to człowiek jednego sezonu. Taki Krzysiu Piątek obrony. Dajcie mu jeszcze ze dwie statuetki to wyląduje w końcu na ławce. #LovrenIn
Większego raka dawno nie widziałem. Idzie łeb w łeb ze wpisem o zakupie Fabinho tylko po to, aby utrzeć nosa MU w kategorii głupota dekady.
Ubijcie to zanim złoży jaja :!:
The world is yours
Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Freshu lubi strzelić taką hmm ,,mądrością". Pytanie czy to troll czy jednak niestety nie.
aro8

Post autor: aro8 »

Co jak co, ale jak na razie Van Dajk sie nie spisuje
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, o 16:52 przez aro8, łącznie zmieniany 1 raz.
CzerwonyBartek

To że jest w nieco gorszej formie nie znaczy, że można go nazywać człowiekiem jednego sezonu. Heh tak jak co po niektórzy nazywali Salaha a ten strzelił na przekór wszystkim 20 kilka bramek
The world is yours
Django

Post autor: Django »

werbatin pisze: Jeżeli ten mecz [co się nie stanie na 100%] odbyłby się bez publiczności, to powinno się zmienić reguły i potencjalny gol Atletico musiałby liczyć się jako jeden, czyli drużyna z Madrytu strzela gola, my dwie i jest remis - dogrywka - karne. Pomijając ogromne koszta z biletów, transmisji telewizyjnych - to jest niemożliwe.
Łodlot pani, łogiń!!
Obrazek
Awatar użytkownika
werbatin

Post autor: werbatin »

Nodramawegotlallana pisze: 29 sie 2020, o 21:55 Panie Klopp, trzeba popracować na nad doborem zawodników do wyjściowej '11 i nad zmianami. Niektóre decyzje kadrowe wołają o pomstę do nieba.

Ostatnio naszła mnie refleksja, że Klopp swoje sukcesy zawdzięcza w 70% nie temu jak dobrym jest trenerem, ale temu jak dobrym jest człowiekiem. Jego nie da się nie lubić, piłkarze wyciskają dla niego siódme poty, ale czysty kunszt trenerski na pewno nie jest jego największą zaletą.
Obrazek
Awatar użytkownika
LFC4ever

Post autor: LFC4ever »

Aż dziw, że taka Barcelona nie zatrudniła jeszcze Roberta Makłowicza... Kloppa niektórzy jednak nie lubią, ale żeby pana Roberta ktoś nie lubił, to się jeszcze nie spotkałem.
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Pisząc swój komentarz byłem śmiertelnie poważny i uważam, że nie zasługuje by tu być, ale jak przeczytałem tę odpowiedź, to się poplułem:
Flymf pisze: 31 sie 2020, o 08:40
Nodramawegotlallana pisze: 29 sie 2020, o 21:55 Panie Klopp, trzeba popracować na nad doborem zawodników do wyjściowej '11 i nad zmianami. Niektóre decyzje kadrowe wołają o pomstę do nieba.

Ostatnio naszła mnie refleksja, że Klopp swoje sukcesy zawdzięcza w 70% nie temu jak dobrym jest trenerem, ale temu jak dobrym jest człowiekiem. Jego nie da się nie lubić, piłkarze wyciskają dla niego siódme poty, ale czysty kunszt trenerski na pewno nie jest jego największą zaletą.
Też tak myślę. Wyobrażam sobie ze np. przed takim meczem z Brighton Klopp wpada do szatni i mówi.
-Scheiße, chłopaki, znowu zapomniałem że gramy mecz. Nie przygotowałem nic taktycznego. Ale słuchajcie, gramy tak jak mówił kiedyś Buvac. Verdżyl, ty bronisz, Alexander i Arnold robią wrzutki z boku a ty Robert to kończysz jak w Dortmundzie. Jak nie idzie to podawajcie do Salaha. No to wszyscy razem, KTO WYGRA MECZ? LIVERPOOL!
ODPOWIEDZ