Najlepsze cytaty na lfc.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Fanlive94

Re: Najlepsze cytaty na lfc.pl

Post autor: Fanlive94 »

Jeżeli chcemy się liczyć w LM potrzebujemy klasowego zmiennika dla Firmino, któy zapewni nam okolo 30 goli w sezonie i będzie gwarantował dużą uniwersalność w ataku (będzie umiał się cofać i rozgrywać piłkę, a także dobrze grać tyłem do bramki i głową - mam tu na myśli napastnika o pokroju Icardiego/Fernando Torresa. MKrzysiek

To też jest dobre. Zmiennik za 100 mln, gwarantujący 30 goli w sezonie, no no, tego jeszcze nikt nie widział :lol: . Pomysł kolegi Kodiego bardzo dobry, tyle tu jest bzdur pisanych.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Lepiej. Może niech będzie założony osobny dział w którym swoje przemyślenia będzie pisał użytkownik MKrzysiek. Oba kwiatki jak widzę jego autorstwa. Niezły odlot
The world is yours

MILF

Post autor: MILF »

Robertos pisze:Ale jaki on jest niby dobry? Trudnych nie broni, za to w kwestii wpuszczenia szmaty zawsze można było na niego liczyć.
Jeszcze ciepły.. :D Komentarz o Simonie. :wink:
Mnie osobiście mega rozbawił. :lol: :lol: :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Gagarin pisze:
ynwa19 pisze:Boga nie ma(to odkrył Gagarin)
Nic takiego nie powiedziałem
Wspaniale. :D :lol:

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Flymf pisze:Ja jestem też za tym aby dodać punkt w regulaminie że można jedynie pisać posty z którymi zgadza się większość użytkowników. Posiadanie innego zdania rodzi niepotrzebne dyskusje.
Panie, Panowie, oto mistrz :lol:

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

Post ze strony głównej o braku zainteresowania Firpo

tasebo napisał o 15:56: 0

dementi przychodzi szybciej niżli ja zdążę się dowiedzieć o danej plotce.
:D
Obrazek

Django

Post autor: Django »

Fresh88 napisał o 01:09:1
VanDijk to człowiek jednego sezonu. Taki Krzysiu Piątek obrony. Dajcie mu jeszcze ze dwie statuetki to wyląduje w końcu na ławce. #LovrenIn
Większego raka dawno nie widziałem. Idzie łeb w łeb ze wpisem o zakupie Fabinho tylko po to, aby utrzeć nosa MU w kategorii głupota dekady.
Obrazek

CzerwonyBartek

Django pisze:
Fresh88 napisał o 01:09:1
VanDijk to człowiek jednego sezonu. Taki Krzysiu Piątek obrony. Dajcie mu jeszcze ze dwie statuetki to wyląduje w końcu na ławce. #LovrenIn
Większego raka dawno nie widziałem. Idzie łeb w łeb ze wpisem o zakupie Fabinho tylko po to, aby utrzeć nosa MU w kategorii głupota dekady.
Ubijcie to zanim złoży jaja :!:
The world is yours

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Freshu lubi strzelić taką hmm ,,mądrością". Pytanie czy to troll czy jednak niestety nie.

aro8

Post autor: aro8 »

Co jak co, ale jak na razie Van Dajk sie nie spisuje
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, o 16:52 przez aro8, łącznie zmieniany 1 raz.

CzerwonyBartek

To że jest w nieco gorszej formie nie znaczy, że można go nazywać człowiekiem jednego sezonu. Heh tak jak co po niektórzy nazywali Salaha a ten strzelił na przekór wszystkim 20 kilka bramek
The world is yours

Django

Post autor: Django »

werbatin pisze: Jeżeli ten mecz [co się nie stanie na 100%] odbyłby się bez publiczności, to powinno się zmienić reguły i potencjalny gol Atletico musiałby liczyć się jako jeden, czyli drużyna z Madrytu strzela gola, my dwie i jest remis - dogrywka - karne. Pomijając ogromne koszta z biletów, transmisji telewizyjnych - to jest niemożliwe.
Łodlot pani, łogiń!!
Obrazek

ODPOWIEDZ