Nowy layout - poważne pytanie

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Liverpoolczyk

Re: Nowy layout - poważne pytanie

Post autor: Liverpoolczyk »

Jestem pozytywnie zaskoczony sukcesem tej akcji. W tak krótkim czasie zebrać taką kwotę. Fajna sprawa, że tak wiele osób docenia to co dzieje się tutaj od wielu lat i chce przyczynić się do odświeżenia layoutu. Oczywiście od siebie też dorzuciłem.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Po prostu fantastyczna sprawa,że zrzutka ma takie szerokie poparcie.
Czerwoni Bracia!możemy być z nas dumni :D
YNWA w końcu do czegoś zobowiązuje.

Jestem na 100% pewny,że nowy wygląd naszej strony spodoba się większości użytkowników.

Tylko nic nie komplikujcie zanadto a opcja jednego konta na głównej i forum chyba warta jest przemyślenia.

Życzę owocnej pracy Szanowna Administracjo-:)

PS proponowałbym nadwyżkę zachować na przyszłe zmiany-trzeba w końcu podążać z duchem czasu.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

MasterItaliano pisze:Proponuję górkę przeznaczyć na cel charytatywny! Dzieci z mukowiscydoza!
Z całym szacunkiem oraz powagą problemu, o którym wspominasz to uważam to za zły pomysł.

Jak wiadomo, próg 4 tysięcy to nie jest "sufit" zrzutki, który pozwala na spełnienie marzeń i planów administracji. To kwota, którą jest niezbędna do faktycznego wyjścia pomysłu z marzeń i zarysu w głowach w stan rzeczywisty. Każda nadwyżka ustalonego progu, pozwala na większy zakres/rozmach /jakość zmian. I właśnie dlatego użytkownicy tej strony wplacają swoje ciężko zarobione pieniądze, mimo przekroczenia założonego celu.

A pomagać charytatywnie może każdy z nas w swoim zakresie - tutaj cel zbiórki jest jasny, a wydanie go w inny sposób (nawet tak szczytny jak proponujesz) byłoby nie fair w stosunku do wplacajacych.

BTW, to jak dobijamy do 10 tysięcy? Jutro czekam na decyzję w prawie wielkości premii, więc kto wie jaka ciegielka jeszcze wpadnie :lol:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Ktoś pytał o ewentualne nadwyżki ze zrzutki? Informuje wszem i wobec, że wszystko pchniemy w serwis. Chcemy Wam oddać maksymalnie satysfakcjonujący użytkownika produkt do rąk własnych w pierwszym kwartale 2020 roku! Tego się będziemy trzymać :)

Jestem naprawdę wzruszony i zarazem podekscytowany tym, co dzisiaj zobaczyłem. Wasz odzew jest swoistym fenomenem i strasznie pozytywnie mnie zaskoczył.

Aż się człowiek uśmiecha sam do siebie!

Kibice Liverpoolu mają jednak moc!
Flymf

Post autor: Flymf »

Całą nadwyżkę wpakujcie w serwis. Niech to ma ręce i nogi, za jakość trzeba zapłacić.
Django

Post autor: Django »

Pojszło 50 ;)
Obrazek
ircek
Kontakt:

Post autor: ircek »

AirCanada pisze:Ktoś pytał o ewentualne nadwyżki ze zrzutki? Informuje wszem i wobec, że wszystko pchniemy w serwis. Chcemy Wam oddać maksymalnie satysfakcjonujący użytkownika produkt do rąk własnych w pierwszym kwartale 2020 roku! Tego się będziemy trzymać :)

Jestem naprawdę wzruszony i zarazem podekscytowany tym, co dzisiaj zobaczyłem. Wasz odzew jest swoistym fenomenem i strasznie pozytywnie mnie zaskoczył.

Aż się człowiek uśmiecha sam do siebie!

Kibice Liverpoolu mają jednak moc!
A ja się nie dziwie,że tak dobrze to wygląda.

Ja, od wielu lat jestem przez tych wspaniałych kibiców wspierany 1% i wiem na co ich stać. Dlatego jestem spokojny o zbiórkę :D
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Adrian, ogromny szacunek za to, że trwasz w tym projekcie od początku. Póki Ty jesteś u sterów, jestem spokojny o byt i jakość LFC.pl! ;)

Przy okazji, dużo zdrowia ircek!
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
grzyb

Post autor: grzyb »

Air a takie pytanie z innej beczki.Może YT i program raz na tydzień, w którym omawiacie wydarzenia ? Nie mowie że jakieś studio czy coś może jakiś skajpaj. Może jakiś dinozaur tego forum zechciałby się wypowiadać po kolejce LM PL i pucharów krajowych, plus nie wiem oceny redakcji.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Piękna akcja pokazująca moc kibiców Liverpoolu. Trzymam kciuki za pracę nad nową str. I nie mogę się doczekać efektu końcowego. 1 konto forum i str. główna to bardzo potrzebna rzecz więc mam nadzieję że w tym kierunku też coś podziałacie. ^^
Awatar użytkownika
redwarrior

Post autor: redwarrior »

Razem możemy Wszystko !!! strasznie cieszę się z wyników tej wspólnej zbiórki YNWA !
Ostatnio zmieniony 4 lis 2019, o 23:13 przez redwarrior, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

AirCanada pisze:Ktoś pytał o ewentualne nadwyżki ze zrzutki? Informuje wszem i wobec, że wszystko pchniemy w serwis. Chcemy Wam oddać maksymalnie satysfakcjonujący użytkownika produkt do rąk własnych w pierwszym kwartale 2020 roku! Tego się będziemy trzymać :)
No pięknie. A więc jednak coś przyćmi premierę Final Fantasy VII Remake :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Proponuje ustalić przez odpowiednie osoby, by dać jakiś termin, od kiedy do kiedy można zgłaszać jakieś propozycje/pomysły na nową strone. Tak, żeby żaden pomysł nie umknął uwadze ludziom odpowiedzialnym ;)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

grzyb pisze:Air a takie pytanie z innej beczki.Może YT i program raz na tydzień, w którym omawiacie wydarzenia ? Nie mowie że jakieś studio czy coś może jakiś skajpaj. Może jakiś dinozaur tego forum zechciałby się wypowiadać po kolejce LM PL i pucharów krajowych, plus nie wiem oceny redakcji.
Na takie coś potrzebna jest pensja i utworzenie patronite, a jak wiemy nie dojdzie do tego ze względów prawnych.
baczulaha

Post autor: baczulaha »

Szkoda że zbiórka zniknęła z głównej. Mimo osiągniętego celu fajnie by było zebrać ile tylko się da i zrobić więcej jeśli starczy
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ