Nowy layout - poważne pytanie

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Re: Nowy layout - poważne pytanie

Post autor: WhiteAngel »

PiotrekB pisze:Jeśli mówimy o zrzutce, być może warto będzie urządzić głosowanie na layout, np. wśród 3 propozycji projektującego?
Podoba mi się ta logika. To jakbyś poprosił kogoś żeby zbudował Ci trzy domy a Ty sobie wybierzesz z rodziną w którym zamieszkacie
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]
DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

WhiteAngel pisze:
PiotrekB pisze:Jeśli mówimy o zrzutce, być może warto będzie urządzić głosowanie na layout, np. wśród 3 propozycji projektującego?
Podoba mi się ta logika. To jakbyś poprosił kogoś żeby zbudował Ci trzy domy a Ty sobie wybierzesz z rodziną w którym zamieszkacie
Nieprawda. To tak, jakbyś poprosił, żeby ktoś ci przedstawił trzy koncepcje projektu, a ty wybierzesz jedną, która ci się podoba. Wtedy dopiero architekt zacznie pracę nad projektem, a na jego podstawie zostanie wybudowany dom. Byłem wielokrotnie obecny przy projektowaniu folderów reklamowych, stron www też, chociaż rzadziej. To normalne, że klient dostaje kilka koncepcji do wyboru.
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Powiedziałem A, czas powiedzieć B. Mam nadzieję, że odzew będzie w porządku i fani Liverpoolu odwiedzający serwis powiedzą C :wink:

Do końca listopada musimy uzbierać trochę grosza, mam nadzieję, że ładnie Nam się uda zebrać całość :wink:

:arrow: https://zrzutka.pl/urm7r3

Powyzej link do tej zrzutki. Cegiełki w kwotach od 10 do 20 pln bardzo mile widziane.

Co do propozycji 3 layoutów do wybrania przez użytkowników ... Wybaczcie, ale nie będziemy się w to bawić.

Pozdrawiam
msobolo

Post autor: msobolo »

poszło
Ostatnio zmieniony 4 lis 2019, o 22:49 przez msobolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Żal Ci będzie korzystać z jedynego polskiego serwisu o Liverpoolu, w którym redaktorzy piszą w swoich wolnych chwilach i Ty korzystasz darmowo z ich pracy? No offence ale to brzmi dziwnie...
Jeśli Adrian pokaże projekt i okaże się, że Ci się nie podoba to nie dorzucisz się? Jest spora szansa, że tak będzie bo każdy ma inny gust - co nie znaczy, że w toku zrzutki nie pojawi się projekt (tak myślę) więc nie ma co się spinać.
Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Może się czepiam, ale... Serio komuś szkoda tych 10 złotych, bo projekt może się nie spodobać? :?
Po prost drażni mnie takie grzebanie kijem dla samego grzebania, bo przecież to nie jest zrzutka po 1000 zł tylko w zasadzie "co łaska".
Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

AustralianMagic pisze: Fajnie byłoby też sparować konta ze strony i forum, bo w chwili obecnej trzeba mieć dwa osobne (w moim przypadku powoduje to, że konta na stronie w ogóle nie używam, jedynie na forum).
I to jest dobry pomysł!
Na stronie "Klopp12"
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Dobry pomysł kolegi wyżej. Co do zrzutki, to chyba nikt nie przypuszczał, że zbierzemy taka kwotę w jeden dzień ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

I to jest moc YNWA :)
Paulo

Post autor: Paulo »

Na szczęście kasę już zebraliśmy, jak komuś szkoda, niech... Ufam chłopakom,
którzy robią ten serwis od lat, że znów wykonają kawał dobrej roboty. Czekamy na efekty...
Paulo
Flymf

Post autor: Flymf »

Poszło. Sianie defetyzmu w nowym lfc.pl to będzie czysta przyjemność.

P.S Błagam, nie róbcie chatu na stronie głównej.
Skott

Post autor: Skott »

Wpłacone. :)
Taka luźna sugestia - można podpatrzeć niektóre schematy z polskiej strony Interu. Osobiście bardzo mi się podoba.
www.fcinter.pl
Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Co zrobicie nadwyżką zrzutki?
War. War never changes
MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

Proponuję górkę przeznaczyć na cel charytatywny! Dzieci z mukowiscydoza!
MojNick

Post autor: MojNick »

No wreszcie jest i zrzutka! Oczywiście dorzucone, mimo sporej już nadwyżki.

Z racji właśnie sporej już nadpłaty mała sugestia ode mnie na co to przeznaczyć, jeżeli nie było w cenie wyliczone:
- połączenie kont z forum ze stroną
- ciemny motyw (z tego co wiem przy zachowaniu identycznego designu jak podstawowy to jego koszt jest marginalny gdyż tu tylko mamy zmianę barw)
- dobra strona mobilna (dla mnie za wzór jest strona tabletowo.pl w wersji zarówno mobilnej jak i na desktopy)

I powodzenia w pracach, świetna robota! :)
ODPOWIEDZ