Nowy layout - poważne pytanie

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

DyzioLFC922

Re: Nowy layout - poważne pytanie

Post autor: DyzioLFC922 »

Chętnie pomogę ale tak jak kolega @gincu jestem za ewolucją a nie rewolucją wyglądu strony.Trochę to odświeżyć i będzie ok

Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

nie wiem, czy ten pomysł już padł, ale też chciałbym coś zaproponować. Tak jak już sporo osób zauważyło, panel z ostatnimi tematami na forum musi zostać, ale chciałbym podpowiedzieć jedną modyfikację: otóż, gdy toczy się zaciekła dyskusja, to panel wygląda właśnie tak jak teraz:
Spoiler:
czyli widać tak naprawdę tylko 3 tematy. W moim odczuciu lepiej by było, gdyby tematy się nie dublowały i zamiast 7 "Christian Benteke" widniałoby 10 różnych, a ostatnio poruszony wątek wskakiwałby na pierwsze miejsce.

Jest to tylko luźna propozycja, która mogłaby ułatwić poruszanie się między stroną a forum. Zapraszam do dyskusji :)
Obrazek

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Valdes
W sumie dobry pomysł, tylko czy nie będzie tak że temat na pierwszym miejscu będzie miał posta co kilka minut, a ten z ostatniego miejsca ostatni post kilka miesięcy temu. Wątków na forum trochę jest, ale w większości pisze się okresowo/sporadycznie.

MojNick

Post autor: MojNick »

@up - zawsze może w nawiasie być mała podpowiedź, typu (1m)(5h)(2d). Wszystko będzie jasne. Widok postów jak teraz jest beznadziejny...

arik
Kontakt:

Post autor: arik »

Ja wciąż przypominam, że bardzo chętnie zaprojektuję nowy design (nieodpłatnie), razem z całym projektowaniem User Experience i konsultacją ze społecznością strony, żeby uwzględnić nowe potrzeby kibiców :)
Ostatnio zmieniony 24 lis 2015, o 23:25 przez arik, łącznie zmieniany 1 raz.

Gebe

Post autor: Gebe »

Ja za to mam nadzieję, że pojawi się shoutbox. Nie będzie takiego spamu i wylewania żalów na forum.

Awatar użytkownika
RedSolider

Post autor: RedSolider »

Gebe pisze:Ja za to mam nadzieję, że pojawi się shoutbox. Nie będzie takiego spamu i wylewania żalów na forum.
To jest za duże forum na shoutboxa.
Obrazek

romic96
Kontakt:

Post autor: romic96 »

Może shoutbox włączany na meczu meczu? Jest wiele osób, które lubią sobie pokomentować więc można by było uniknąć postów typu "Ale akcja gracza x".

Dexter

Post autor: Dexter »

Valdes pisze:nie wiem, czy ten pomysł już padł, ale też chciałbym coś zaproponować. Tak jak już sporo osób zauważyło, panel z ostatnimi tematami na forum musi zostać, ale chciałbym podpowiedzieć jedną modyfikację: otóż, gdy toczy się zaciekła dyskusja, to panel wygląda właśnie tak jak teraz:
Spoiler:
czyli widać tak naprawdę tylko 3 tematy. W moim odczuciu lepiej by było, gdyby tematy się nie dublowały i zamiast 7 "Christian Benteke" widniałoby 10 różnych, a ostatnio poruszony wątek wskakiwałby na pierwsze miejsce.

Jest to tylko luźna propozycja, która mogłaby ułatwić poruszanie się między stroną a forum. Zapraszam do dyskusji :)
Ciekawy pomysł, jednak ja bym go trochę ulepszył. Właściwie to nic nie wymienię z Twojego pomysłu, a po prostu dodam moją wizję, czyli dodatkowo przy najświeższym temacie, jeżeli pojawi się w nim następny post(czyli aktualnie 2 najnowsze posty z jednego tematu) to przy załączniku będzie widnieć teraz cyfra "2". Następnie dalej według kolejności liczb rzecz jasna.

Wydaje mi się, że nie powinno być problemem, gdyby 10-ty temat na liście był sprzed, dajmy na to - 3 tygodni. Wchodzisz na stronkę widzisz znowu ten sam temat - omijasz, żyjesz dalej i nic się nikomu nie stało. Kogoś nie było miesiąc na forum i ma szeroki wybór teamtów których nie był w stanie przez ten czas obejrzeć, wie ile stracił i od czego ma zacząć. Nie ma problemu guys.

Jeśli chodzi o cały design to jestem za lekką zmianą wnętrza, aczkolwiek wszystko musi pozostać wyraziste i łatwe, po co utrudniać userom życie.

E:
@up: W czasie meczu oglądam mecz.

Vitinic

Post autor: Vitinic »

romic96 pisze:Może shoutbox włączany na meczu meczu? Jest wiele osób, które lubią sobie pokomentować więc można by było uniknąć postów typu "Ale akcja gracza x".
Tia. Dwie godziny po pierwszym gwizdku oficjalny komunikat od administracji po przeczytaniu loga: "W związku z rażącymi przypadkami naruszania zasad kultury, merytoryki wypowiedzi oraz ogólnego wypisywanego bullshitu, shoutbox zostaje zawieszony do odwołania, które nie nastąpi". Jak ktoś jest głodny shouta to polecam ćwierkacza. Obie ręce podpisują się przeciw.

Gebe

Post autor: Gebe »

Patrząc na to co się dzieje na forum podczas meczów LFC, shoutbox musi się na stronie pojawić.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

https://insights.hotjar.com/s?siteId=14 ... veyId=6826

Bądźcie tak mili, poświęćcie chwilę czasu i wypełnijcie najlepiej, jak potraficie ankietę z powyższego linku.

Dzięki.

hrust

Post autor: hrust »

Zrobione :) Na kiedy planujecie otwarcie nowego LFC.pl ?

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Bez żadnego ustalania dat i terminów. Ma to być zrobione na spokojnie i jak najlepiej. W każdym razie prace trwają. Chcemy zaskoczyć publikę, jak najbardziej pozytywnie :)

Awatar użytkownika
california

Post autor: california »

Jedyne co bym poprawił to Galeria pomeczowa. Nie udzie tych zdjęć oglądać, wszystkie wielkie, ze aż suwak jest potrzebny żeby obejrzeć cale zdjęcie. To najbardziej mnie zniechęca do oglądania galerii.
Jamie Carragher #23
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę" - Bill Shankly

ODPOWIEDZ