Nowy layout - poważne pytanie

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Master
Kontakt:

Re: Nowy layout - poważne pytanie

Post autor: Master »

Mam nadzieje, ze bedzie Paypal, to i ja sie dorzuce.

Tylko nie przepier***cie na glupoty :P
Obrazek
The only reason why I am successful is because I have stayed true to myself.
Make a difference, no matter what role you play - Lindsey Stirling

snajper

Post autor: snajper »

Nawet wiecej niz 10zl bo lfc.pl zasluguje na super layout.
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Przemko pisze:Nie wiem czy w nowym layoucie będzie belka z ostatnimi tematami poruszanymi na forum, taka jak jest obecnie na stronie głównej, ale jeśli tak, to sugeruję od razu poprawić skrypt tak, aby wyświetlał 10 ostatnich tematów, a nie postów. Sprawa wydaje mi się prosta do zrobienia.
A mnie się to podoba, bo wczoraj wchodzę a w ostatnich tematach wszystkie posty z 'Nowy layout - poważne pytanie' i od razu wiedziałem, że coś się dzieje. A tak to byłaby jedna linijka z tym tematem i można by było przeoczyć.

Przemko

Post autor: Przemko »

Muszka pisze:
Przemko pisze:Nie wiem czy w nowym layoucie będzie belka z ostatnimi tematami poruszanymi na forum, taka jak jest obecnie na stronie głównej, ale jeśli tak, to sugeruję od razu poprawić skrypt tak, aby wyświetlał 10 ostatnich tematów, a nie postów. Sprawa wydaje mi się prosta do zrobienia.
A mnie się to podoba, bo wczoraj wchodzę a w ostatnich tematach wszystkie posty z 'Nowy layout - poważne pytanie' i od razu wiedziałem, że coś się dzieje. A tak to byłaby jedna linijka z tym tematem i można by było przeoczyć.
Jeśli w jednym temacie byłoby dużo postów, to odnośnik do ostatniego posta byłby na wierzchu cały czas, więc nie przeoczyłbyś :) Po prostu zamiast 10 linków do tego samego tematu byłoby 10 linków do 10 różnych tematów - a ten w którym byłaby burza byłby na wierzchu, a oprócz tego jeszcze 9 innych tematów. Nie jest też trudną rzeczą zrobić przy każdym z wyświetlanych tematów, na przykład w nawiasie, liczbę nowych postów w ciągu powiedzmy ostatniej doby.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Przemko pisze:
Muszka pisze:
Jeśli w jednym temacie byłoby dużo postów, to odnośnik do ostatniego posta byłby na wierzchu cały czas, więc nie przeoczyłbyś :) Po prostu zamiast 10 linków do tego samego tematu byłoby 10 linków do 10 różnych tematów - a ten w którym byłaby burza byłby na wierzchu, a oprócz tego jeszcze 9 innych tematów. Nie jest też trudną rzeczą zrobić przy każdym z wyświetlanych tematów, na przykład w nawiasie, liczbę nowych postów w ciągu powiedzmy ostatniej doby.
Połączyć forum ze stroną, dodać opcję ignorowania tematów - w ten sposób "Religie/wiara" nie będzie widoczne na stronie głównej. Moje wymarzone rozwiązanie :-)

filuuuu
Kontakt:

Post autor: filuuuu »

Jetzu pisze:
Połączyć forum ze stroną, dodać opcję ignorowania tematów - w ten sposób "Religie/wiara" nie będzie widoczne na stronie głównej. Moje wymarzone rozwiązanie :-)
Podpisuję się pod tym rękami, nogami i krwią z kolana ;D

Wspólny użytkownik dla forumowicza i czytelnika strony to już w ogóle byłby kosmos! 8)

Once red always red! Kibic od 05.2005!
--------------------------------------------------------------

matys87

Post autor: matys87 »

@Jetzu z ust to mi wyjąłeś.
Co do tematu, to czekam tylko na nr konta i wpłacam.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Taka mała prośba, kiedy już będzie wiadomo co i jak z wpłatą, numerem konta itd. to dajcie dużego newsa na głównej, na wierzchu przez kilka dni, co by nie przeoczyć :) Pozdro!
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Dubel

Post autor: Dubel »

Przyłączam się do tego, co napisał Jetzu i Pyrka. Szczerze mówiąc już jakiś czas temu chciałem błysnąć na forum pomysłem nowego layoutu, ale (heh) wstydziłem się ;)

Musimy pójść tą drogą, jak tylko będą dograne szczegóły wsparcia finansowego, na mnie również możecie liczyć! :)

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

CezusLFC pisze: PS. Dług wdzięczności za działalność kolegów redaktorów jest znacznie większy niż 10 PLN. :wink:
W takim razie podamy dwa numery kont, na wygląd strony i na nagrodę okolicznościową dla redakcji. :happy:

Kurtz

Post autor: Kurtz »

arvedui pisze:
CezusLFC pisze: PS. Dług wdzięczności za działalność kolegów redaktorów jest znacznie większy niż 10 PLN. :wink:
W takim razie podamy dwa numery kont, na wygląd strony i na nagrodę okolicznościową dla redakcji. :happy:
A bardziej poważnie - może być więcej niż 10 zł, czy są na takie przedsięwzięcia jakieś ograniczenia skarbowe do 10 zł od głowy? Czy jedynie takie ustaliliście limity na ważnych protokołach podczas tajnego spotkania redakcji? Żeby nie było problemu.
Kurtz

Awatar użytkownika
LivFan

Post autor: LivFan »

Witam. Pod koniec sierpnia tak się o tym pisało i coś umarło. Składka co z tego pamiętam od września miała być? Plany na modernizację są nadal aktualne czy umarło?
Obrazek
Dlaczego upadamy... – ... żebyśmy nauczyli się podnosić

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Wszystko jest aktualne, jak najbardziej.

Troszkę się tylko odwlekło w czasie z uwagi na wiele czynników, myślę, że więcej informacji w powyższej kwestii na stronie głównej, czy tam facebooku pojawi się na przełomie roku.

gincu

Post autor: gincu »

Nieeeeeeeeeee, tylko nic nie zmieniajcie :c

Nie sposób zaprzeczyć, że lauout jest przestarzały, ale dzięki temu strona jest przejrzysta. anglia.goal.pl zmieniła layout z identycznego do naszego i straciła zupełnie przejrzystość. Cenię sobie te starą szkołę, bo nie mam problemu z odnalezieniem niczego, nie jest naciukane obrazkami, informacjami i innymi panelami. Schludnie i przejrzyście.

Cenię sobie to jak jest teraz, więc mam nadzieję, że modernizacja strony nie przyczyni się do straty cech które cenie.

Ale najważniejsze to żebyście zostawili panel z 10 ostatnimi postami na forum! To nie może zniknąć w żadnym wypadku!
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Popieram kolegę wyżej.

ODPOWIEDZ