Relacje audio

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Owen55 pisze:Przepraszam wszystkich, ktorym sie nie podobalo. Ciesze sie, ze przynajmniej kilka osob docenilo moje starania. Co tu duzo ukrywac... bledow bylo sporo, ale to wcale nie jest taka prosta sprawa :roll:

Ogolnie mowi¹c takie komentowanie bardzo przypadlo mi do gustu i ciesze sie, ze moglem sprobowac. Jezeli Wasze uszy oraz gloœniki wytrzymaly po wczorajszym spotkaniu to, jezeli zajdzie taka potrzeba pisze sie na to ponownie. S¹dze, iz za kazdym razem byloby lepiej, ale pozostawiam t¹ decyzje Wam...

Dzieki. Pozdrawiam 8)
Po pierwsze: jak sie komuœ nie podobalo to niech sam sprobuje :wink: zreszt¹ sluchanie relacji audio nie jest obowi¹zkowe. :badhappy:
Po drugie: jak na pierwszy raz :wink: to bylo calkiem w porzšdku, mnie sie podobalo :wink:
Buziaki
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

siaralfc
Kontakt:

Post autor: siaralfc »

no a ja mam maly problem z relacja audio :(
robie tak jak jest napisane w "instrukcji" czyli tam klikam te dinksy potem na link wlacza sie winamp i... jest JOPA ;/ czekam czekam i nic, ciagle jest connecting, troche to denrwujac po 10 min patrzenia w monitor :P
nie wiem co jest, jak ktos jest mily to prosze o pomoc w tej sprawie :) :P
peace... :roll:

POMOÂZECIE :?: :)
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

[b:792f7f064b]Pytanko mam do Pañstwa? S³ucha³ kto¶ dzi¶ audio? Ja nie mia³em przyjemno¶ci, bo mecz w C+ ogl±da³em w pubie (od 28min coprawda, bo jakie¶ barany skoki ogl±da³y). Jak siê go¶æ prezentuje? Ujdzie w t³oku?[/b:792f7f064b]
Obrazek

liverbird_91
Kontakt:

Post autor: liverbird_91 »

Ja s³ucha³em tej relacji, bo mi sie SopCast spindrzy³ i powiem Ci Air, ¿e komentator dawa³ rade ca³kiem nie¼le. Mnie sie osobi¶cie podoba³o, nie wiem jak innym. Kilka jaki¶ tam ma³oznacz±cych przejêzyczeñ i tyle w sumie co do minusów. Ogólnie ca³kiem porz±dnie to wysz³o. Dobra robota z tymi relacjami audio :wink:
'Nie ma chleba bez jedzenia' - nowe staropolskie przysÂłowie :D
MĂłwie akcentem rolniczo-wiejskim...<lol2>

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

[b:d4555fb8db]Relacja byla calkiem dobra , byly naprawde czasami dobre teksty , widac ze koles lubi Gonzaleza "on szybko mysli na boisku" , "bardzo szybko myslacy na boisku" , ale dalo sie spokojnie posluchac , tylko powinien chlopak dawac wiecej entuzjazmu gdy bramke sie strzeli 8) [/b:d4555fb8db]
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

kapi88
Kontakt:

Post autor: kapi88 »

Mi te¿ co¶ nie za bardzo dzisiaj dawa³o radê przez neta ogl±daæ, wiêc slucha³em relacji. Kolesia ca³kiem dobrze siê s³ucha³o, mia³ wiedze na temat LFC i jego by³ych pi³karzy. Jedyny bardziej s³yszalny minus to zbyt czêste u¿ywanie s³owa:"fajnie". To chyba jego ulubiony przymiotnik, bo by³ wykorzystywany do okre¶lenia niemal ka¿dego aspektu gry (o ile by³ pozytywny oczywi¶cie). Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Randez
Kontakt:

Post autor: Randez »

Air... Dawaj go na sta³e :) Teraz ka¿dy mecz, mam mieæ okazje pos³uchaæ, bo jak do tej pory to chyba 1-wszy :)
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Slucham sobie tego magazynu i takie dwie sugestie:

1. Niech ktos powie temu prezenterowi, ze nie ma czegos takiego, jak "FC Liverpool"
2. Straszny sposob mowienia ma ten koles, ciezko sluchac. Tak, jakby caly czas "napinal" struny glosowe, az uszy bola.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Randez
Kontakt:

Post autor: Randez »

A tutaj pytanie/prosba do redaktorow tej strony

Jestescie juz baardzo dlugo na miejscu lidera stron o LFC w Polsce. Moze by tak czas wprowadzic wlasne "relacje audio"? Kiedys pamietam prowadzil takie Kielbol z Wieviorem i to bylo bardzo ciekawe. Z tego co sie orientuje kilku z was ma C+, gdzie pokazywane sa mecze Liverpoolu, wiec moze pora wprowadzic relacje audio ? Pomyslcie nad tym

Pozdro
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!

Awatar użytkownika
Sochal

Troche Cie nie rozumiem - przeciez sa relacje, zobacz chocby tego newsa:
http://lfc.pl/index.php?id=13850

Randez: "Moze by tak czas wprowadzic wlasne "relacje audio"?" / D.
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Sochal

Tez zauwazyliscie, ze z meczu na mecz sa coraz gorsi 'komentatorzy'?
Bill Shankly

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Mam pytanie. Sluchal ktos relacji audio z interem? Nie mialem takiej mozliwosci a chcialem sie dowiedziec, czy byla ona na satysfakcjonujacym dla odbiorcy poziomie.

Pozdrawiam
Obrazek

Skiłi

Post autor: Skiłi »

Ja sluchalem cala druga polowe meczu... :) Ale powiedzmy sczerze ze byla bardzo bardzo slaba... Gosciu prowadzacy mulil i mulil z drobnymi przerwami tak jakby go wogule mecz nie interesowal... Ale przynajmniej co nie co sie dowiedzialem co sie dzieje :P Sopcast mi kolejny raz sprawil niemila niespodzianke... :dry: Chyba o formacie musze pomyslec

Pozdrawiam

Skiłi

Post autor: Skiłi »

Wie ktos moze czy bedzie dzis prowadzona relacja audio z meczu? Sopcast itp. mi nie dzialaja... :dry:

EDIT:

Dobra juz znalazlem :P Bedzie w radiu iGol :arrow: http://www.igol.pl/fm/

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ