OGŁOSZENIE: PO ZMIANIE SERWERA

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Mefimess

Re: OGŁOSZENIE: PO ZMIANIE SERWERA

Post autor: Mefimess »

Uwierz, że mówię poważnie - mam historię rozmów na gg, rzucałem dziś okiem na tamtą wiadomość - przytoczyć ? :) Ale to chyba bezcelowe, nie miejsce na to. Jednak chcę pokazać, że jednak tak było :)

W takim razie jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy i będziecie zainteresowani to czekam na odpowiedź. Na gadu też puściłem wiadomość.
"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierd*lać"

Flymf

Post autor: Flymf »

Może po prostu własciciele z lfc.pl szukaja kogos bardziej doświadczonego i tyle :happy:

Craven

Post autor: Craven »

Z CMSami sa problemy w momencie gdy tworzy się własna, rozbieżna ze standardami filozofie ich rozwoju. Zamiast po polaczkowemu toczyć piane proponuje stworzyć team chętny do rozwoju serwisu. Podzielić się robota i zrobić świetny serwis.

Awatar użytkownika
Mefimess

Post autor: Mefimess »

@Flymf
ależ proszę ! Nikt nie mówi, że ja czy inny użytkownik jesteśmy masterami czy kimś podobnym. Rozmowa toczy się o braku odpowiedzi ;) Ale to już za nami, nie warto ciągnąć tego tematu dalej.

@Craven
Jestem podobnego zdania. Można stworzyć team, który podzieli się robotą i stworzy fajny serwis. Trzeba by tylko było dostać wytyczne konkretne : czy ma być to gotowy cms jak mówisz, czy nasza aplikacja, jakie sekcje mają zostać, jakie dodać, jakie panele, okienka, ankiety etc. Dokładnie wszystko. Później to postawić i powinno działać :)
"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierd*lać"

Damian

Post autor: Damian »

Flymf, grygor, Craven i Mefimess. Wysłałem Wam prywatną wiadomość z opisem sytuacji. Zapoznajcie się.

Zablokowany