Po zmianie serwera

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Tajgeer
Kontakt:

Re: Po zmianie serwera

Post autor: Tajgeer »

https://www.cloudflare.com/system-status

Są małe problemy na przełączniku w Londynie i Amsterdamie, stąd mogą się losowo pojawiać te błędy. Wbrew pozorom nie każdy jest kierowany przez bramę w Warszawie :)

Rafal518

Post autor: Rafal518 »

Nie wiem czy to ma związek ze zmianą serwera, ale nie mogę się zalogować w Typerze. Co prawda do weekendu zostało jeszcze trochę czasu, ale nie wiem czy ten problem był już zgłaszany wcześniej.

Awatar użytkownika
Tajgeer
Kontakt:

Problem był zgłaszany i jest już znany. ;) Pracuję nad udostępnieniem sprawnej wersji, która będzie działała z nową wersją PHP.

Awatar użytkownika
Tajgeer
Kontakt:

Wydaje mi się, że udało mi się uzdatnić stary Typer do działania. W razie napotkania jakichś błędów - czekam na zgłoszenia.

Awatar użytkownika
dodvarg

Post autor: dodvarg »

Witam. U mnie po zalogowaniu się do typera pojawia się kilkadziesiąt razy komunikat:

Strict Standards: Non-static method GameStats::CalculatePoints() should not be called statically in /home/lfcplbiznes/public_html/www/typer/sortfunctions.php on line 220

Pod spodem jest dostępny typer normalnie. Nie wiem czym to spowodowane być może?

Awatar użytkownika
Tajgeer
Kontakt:

To był tylko komunikat, ale nie było to nic, co powodowałoby błędy. Już się tego typu ostrzeżenia nie powinny pojawiać.

Awatar użytkownika
dodvarg

Post autor: dodvarg »

teraz wszystko ładnie:) dzięki

pawel96

Post autor: pawel96 »

Nie mogę się zalogować do typera. nie wiem o co tu chodzi, ale po wpisaniu loginu i hasła pojawia się komunikat:
Query failed: SELECT * FROM pluserdata where username = "paweł" and lid='0'

Awatar użytkownika
Tajgeer
Kontakt:

Błąd prawdopodobnie przejściowy, nie widzę obecnie żadnych nieprawidłowości (czyt. mogę się poprawnie zalogować).

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

Witam.
Wcześniej było okej, ale w przeciągu ostatnich 3-4 dni znowu nie mogę wbić na główną stronę, ciągle wyskakuje błąd:

"Nie udało się nawiązać połączenia, Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem lfc.pl."

Muszę z dziesięć czy jedenaście razy odświeżyć by coś zaskoczyło i stronka zaczęła się ładować.

Próbowałem wyczyścić pamięć podręczną,dnsy, ciasteczka, ustawienia witryn itp, ale problem ciągle występuje.

Po wpisaniu adresu forum.lfc.pl wchodzę bez zarzutu.

Ciekawe jest też to, że po kliknięciu w link do newsa z profilu LFC.pl na fejsie to ten news mi się ładuje, i dopiero wtedy po kliknięciu "Aktualności" mogę normalnie przejść do strony startowej...
Obrazek

Przemko

Post autor: Przemko »

TheKrzychu pisze:...
Mam dokładnie ten sam problem, utrzymuje się on już z tydzień, próbowałem temu zaradzić w ten sam sposób co kolega i nic z tego...
Obrazek

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Błędy dalej są. Katastrofa.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Damian

Post autor: Damian »

sijdn pisze:Błędy dalej są. Katastrofa.
Prawda. Przed chwilą skończyłem rozmawiać z działem technicznym. Popularność tego serwisu za chwilę będzie miała niebagatelne konsekwencje.

Dajcie nam jakieś 48 godzin, żeby poczynić dalsze ustalenia. W tej chwili czekamy na audyt z działu technicznego, potem krótka narada i finalna rozmowy, jak rozwiązać ten problem.

Postaramy się informować na bieżąco. Musimy przede wszystkim ustalić, czy ilość unikalnych odwiedzin jest faktycznie taka jak przedstawiają źródła.

WisniaPiszLFC

Post autor: WisniaPiszLFC »

Czy na działanie strony ma jakiś wpływ przeglądarka ? Bo często wyskakuje błąd 503 i zastanawiam się czy używając innej przeglądarki uniknę tego. Działam na Google Chrome.
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

WisniaPiszLFC pisze:Czy na działanie strony ma jakiś wpływ przeglądarka ? Bo często wyskakuje błąd 503 i zastanawiam się czy używając innej przeglądarki uniknę tego. Działam na Google Chrome.
Wczoraj wieczorem też tak miałem na Firefoxie, więc chyba raczej nie.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

Zablokowany