Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

RemigiouLFC

Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Post autor: RemigiouLFC »

Jako, że ten rok pomału się kończy postanowiłem założyć temat w którym opisujemy najlepsze momenty na forum minionego roku. Jako, że na forum jestem od pół roku zacznę od wydarzeń z drugiej połowy roku Jeśli ktoś fajnego zapamiętał to bardzo proszę o podzielenie się wspomnieniami.

Moje typy:
1. Wielka bitwa na linii Londyn-Liverpool, czyli "Bitwa o Głosy" wersja piłkarska. /Sierpień
1a) próby oszustwa.
1b) szeroko pojęty VITTANIZM (od użytkownika vitto).
1c) wielkie poszukiwanie spisku CANAL +, po tym jak odliczyli nam głosy za oszukiwanie.

2. Shelby versus RESZTA ŚWIATA, czyli polityczne poruszenie /Wrzesień-Październik
2a) temat KACZORA.
2b) temat Tuskolandii.
2c) nagonka na Shelby'ego.
2c) kapitulacja Shelbye'go.

3. "Dlaczego zawsze my?", czyli Sprzedawczyki w czarnych strojach. /Wrzesień-???
3a) Mecz z MUFC.
3b) Mecz z Evertonem.
3c) Ogólnie prawie, każdy mecz.

4. Pesymistom wstęp wzbroniony, czyli "szukanie dziury w całym"/Grudzień
4a) Lfciorkowe wywody.
4b) post w przerwie meczu z WHU.
4c) nagonka na Lfciorka.
4d) zakopanie topora wojennego.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Re: Najlepsze momenty na LFC.pl / 2012

Post autor: Jetzu »

"Jak Torres odejdzie w zimowym okienku to utnę sobie głowę"

Obrazek
I'm just waiting...

I tak, wiem że to nie było w 2012, po prostu wciąż czekam na realizację tego "postanowienia" zanim rozliczę 2012 :)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, o 00:29 przez Jetzu, łącznie zmieniany 1 raz.

MatiBorek
Kontakt:

Post autor: MatiBorek »

Remi ziom, może bez przesady? :)

Post autor: Alter »

the fuck did i just read

Koleżka spod dwójki to Comebackking? W takim razie to raczej lata 2010/2011.

I dopiero teraz zauważyłem, że Shelby zamilkł. :o
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, o 01:11 przez Alter, łącznie zmieniany 1 raz.

xabi

Post autor: xabi »

Nie wiem o co wam chodzi, wreszcie jakiś dobry temat, ale padły już prawie wszystkie highlighty i może być problem z rozbudowaniem listy. No ale cośtam może znajdę jeszcze:

1. Wannabe moderatorzy i nieustraszeni tropiciele off-topicu.
2. Był swego czasu na forum koleżka (nicka nie pamiętam, możliwe też że to było w 2011, nie 2012), którego podejrzewałem o bycie co najmniej jakimś Benitezem. Pisał długie posty w spekulacjach transferowych, pełne nazwisk piłkarzy którymi wg. jego opinii powinniśmy się zainteresować, a których ciężko było znaleźć nawet w fm, nie mówiąc już o regularnym oglądaniu ich i choćby ogólnemu kojarzeniu gości. Dziwnym trafem Rodgers żadnego nie zatrudnił, a Assaidiego na liście nie było :lol:
3. Goście od 'ej, zrób mi ktoś kilka zadanek z matmy, bo mi się nie chce', co nasiliło się zwłaszcza w ostatnich miesiącach (ja bym za coś takiego wlepiał ostrzeżenia/bany, nvm.)
4. Heca z zawieszeniem Suareza po tej awanturze z Evrą (to chyba było w styczniu, nie?) i często trafiające się komentarze z rodzaju 'wystawić na listę transferową, naraził reputację klubu, a nikt od klubu ważniejszym nie jest. Ładnie byśmy teraz wyglądali w razie spełnienia tych żądań :roll:

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę.

ODPOWIEDZ