Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
jajos-tbg

Post autor: jajos-tbg »

[b:8c17f8d8c9]Kurde no jak sobie takiego avatara ustawiæ ? :D Na forum jestem od niedawna... :dry: [/b:8c17f8d8c9]

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.

Witz

Post autor: Witz »

Mam pytanko - moj Johnny zniknal, bo nie spelnial regulaminu czy to imageshack odwala kiche? prosze o odpowiedz, bo nie wiem, czy moge sobie go wrzucic na inny serwer i ponownie ustawic jako avatar

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Witz pisze:Mam pytanko - moj Johnny zniknal, bo nie spelnial regulaminu czy to imageshack odwala kiche? prosze o odpowiedz, bo nie wiem, czy moge sobie go wrzucic na inny serwer i ponownie ustawic jako avatar
Chyba wina imageshacka, bo mi sie sama zmienila sygnaturka :shock: , a mialem ja wlasnie na imageshacku
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Witz

Post autor: Witz »

A jednak to nie byla wina imageshacka bo zostala mi odebrana mozliwosc dodawania avatarow. No Pankowie, mozna bylo na PW napisac, zebym se go zmienil. Juz nie mowiac o tym, ze w zadnym wypadku nie "rozwalal" strony bo byl troche wiekszy tylko na wysokosc, a nie na szerokosc.

Heavy Rock
Kontakt:

Post autor: Heavy Rock »

Chce ustawic sobie jakis avatar wiec wchodze w google, w grafike, potem kopiuje adres url obrazka wklejam w profilu w emblemat i za kazdym razem wyswietla mi sie ;Podany adres emblematu nie jest prawidlowy; Co mam zrobic ?

DZIEKI MISZCZ :happy:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2007, o 10:00 przez Heavy Rock, łącznie zmieniany 1 raz.

Banan

Post autor: Banan »

Zgraj obrazek na dysk, potem zhostuj go na np. http://www.imageshack.us/ i pozniej w linijce avatara wklej dokladny link do obrazka. I powinno dzialac :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
sensej
Kontakt:

Post autor: sensej »

od jakiegos czasu nie widac mojego emblematu/avataru na forum, w opcjach zmiany ustawienia nawet nie ma rubryki dotyczacej avataru! :? czy to jakis blad czy samo minie czy moze jakas kara? :dry:
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Kara za zbyt szeroki avatar :) Na poczatku czerwca mozesz sie do mnie zglosic ;]

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

sensej pisze:od jakiegos czasu nie widac mojego emblematu/avataru na forum, w opcjach zmiany ustawienia nawet nie ma rubryki dotyczacej avataru! :? czy to jakis blad czy samo minie czy moze jakas kara? :dry:
No u mnie tak samo :/. Ja rozumiem ze regulamin to regulamin, ale moj avar nikomu nie przeszkadzal/"nie znieksztalcal forum" wiec moglby byc (byl troche za dlugi, ale odrobine).
Moglbys mi przywrocic opcje avaru - troche jednak skroce ten avar :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Pisalem o sprawie wczesniej, ale nikt niczego nie zrobil, wiec pobawilem sie w moderatora:

Zywy
szak
Boniek
Nelson
jajos-tbg
kam15

Uzytkownicy z avatarami szerszymi niz 150 pikseli, tylu zauwazylem w ciagu dwoch minut (w razie czego liste bede aktualizowal). Ja tych avatarow usunac nie moge, wiec moze tym razem zrobi to ktos z uprawnieniami. ;)
Ostatnio zmieniony 7 gru 2008, o 19:10 przez Sochal, łącznie zmieniany 3 razy.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

xabi

Post autor: xabi »

Jakby co: ja swoj zmienilem. Mam nadzieje, ze ten spelnia normy?

Awatar użytkownika
Frydzio
Kontakt:

Post autor: Frydzio »

Jak sam napisales nie jestes moderatorem wiec nie rob czegos co nie nalezy do twoich obowiazkow.

Niewatpie w to, ze sa ci wdzieczni. Ja tylko zaznaczam, ze nie jestes moderatorem. Mogles poinformowac o tym kogos kto nim jest, albo sam nim zostac. :wink:

Nie bylem na forum wtedy, gdy ty byles redaktorem wiec o tym nie wiedzialem. I w zaden sposob cie nie pouczam.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2008, o 19:39 przez Frydzio, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Frydziu mysle, ze uzytkownicy, ktorym przeszkadza rozjezdzanie sie forum sa mi teraz wdzieczni, ze poswiecilem chwile dobru publicznemu.

Poinformowalem, ale nie poczyniono krokow w tym kierunku. Moze zostalbym moderatorem, gdybym nie odszedl kiedys z redakcji i gdyby byla na forum taka potrzeba. A tak w ogole, to jestes chyba ostatnia osoba, ktora moze mnie pouczac - nawet za shelbym, bo jest starszy :D
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

licznerek

Re: Avatary na Forum

Post autor: licznerek »

W galerii nie ma avatarów Sotiriosa Kyrgiakosa :(

E: z neta już wyszukałem dla siebie :)
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

ODPOWIEDZ