Chat

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Lfciorek

Re: Chat

Post autor: Lfciorek »

Ibiz pisze:Prawie 20:30...ostatni dzień okienka...a na chacie pustki? Jak tak można? :)
Może dlatego, że np. ja nie mam pojęcia jak tam się zalogować. Wbijam tak jak wielu pisało w zakładkę chat, loguję się wpisując sam login bez hasła, a i tak mam całą białą stronę. Może tu jest pies pogrzebany? :wink:

Wszystko powinno być w porządku. // Oskar
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Lfciorek pisze:
Ibiz pisze:Prawie 20:30...ostatni dzień okienka...a na chacie pustki? Jak tak można? :)
Może dlatego, że np. ja nie mam pojęcia jak tam się zalogować. Wbijam tak jak wielu pisało w zakładkę chat, loguję się wpisując sam login bez hasła, a i tak mam całą białą stronę. Może tu jest pies pogrzebany? :wink:
Jest też możliwość, że chat opanowały Trolle jak to jest na prawie każdym meczu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
JuniorLFC

Post autor: JuniorLFC »

Natomiast ja mam taki problem, że nawet nie mam opcji logowania... wszystko białe.

Dzięki Twemu znakomitemu odkryciu, niedługo do was dołącze :D
Ostatnio zmieniony 31 sie 2012, o 20:38 przez JuniorLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard

Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

JuniorLFC pisze:Natomiast ja mam taki problem, że nawet nie mam opcji logowania... wszystko białe.

Już odkryłem myk, nie działa na Mozilli. Wbiłem na tego śmiesznego Explorera i śmiga. :lol:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung

grunwald

Post autor: grunwald »

dajcie jakiegoś grubego buttona na głównej do tego czatu, bo 3/4 użytkowników o nim nie wie :? .
Jurgen ufam Tobie.

ODPOWIEDZ