Chat

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny

Re: Chat

Post autor: AirCanada »

No co se pogadalim na czacie niemal do 3 rano to bania mała :) Stare dobrze czasy mi się przypomniały, o meczu z Wigan zapomniałem nawet :P gorzej pewnie będzie jak wstanę :wink:

Pozdrowienia dla czatującej ekipy 8)
Awatar użytkownika
Steady

Post autor: Steady »

Mówicie o rzucaniu mięsem. Ok, zgadzam się, to nie na miejscu. Ale trzeba też zrozumieć fanów, którzy po raz kolejny łapią agresora za sprawą Beniteza :wink: I właśnie wczoraj na czacie sobie ulżyliśmy. I strasznie nie było, momentami tylko szydera 100% :D Ale wszystko w granicach rozsądku, nikt na serio nie bluzgał, same żarty + ironia. I moim zdaniem to była najlepsza z możliwych opcji na wyładowanie stresu i wzajemne rozluźnienie. Forum padło, to mogliśmy razem się nieco pośmiać, powytykać błedy Benia i jakoś ten wynik przestał razić tak mocno.

Poza tym społeczność tego forum reprezentuje naprawdę dobry poziom i nie wydaje mi się żeby ten czat miał przerodzić się w jakąś ogólną mizerię. Sami siebie nawzajem jesteśmy w stanie kontrolować. Gdy ktoś przesadzi to wiadomo, że zaraz ktoś zareaguje.. przydałby się tylko moderator, który uchroni przed wyznawcami "blue is the color and football is the game" :lol: oraz innymi tego rodzaju mułami.

Wiadomo, że lepiej w gronie znajomych w pubie czy po prostu przed C+ w domu. Ale jednak zdarzają się takie mecze jak wczoraj, gdzie możliwość obejrzenia istniała w sumie tylko za pośrednictwem streamu i właśnie na takie okazje czat jest idealny. I moim zdaniem, tylko wtedy :)
Red is not a colour. Red is a power!
Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

To co, dzisiaj kolejny wieczorek na chacie :?: :?: :?: :arrow: :D

Po co linka. Na chacie serwisowym z głównej strony.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2009, o 21:52 przez liverpoolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
helcus

Post autor: helcus »

Chyba cos przegapilem :happy: . Moze mi ktos podac linka do chata? To nastepnym razem wyladuje moje emocje razem ze wszystkimi :roll:
You'll never walk alone!
Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

Ktoś chętny na dyskusję? Zapraszam! :P
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
Ibiz

Post autor: Ibiz »

Ostatnio chat nieco "odżył" - i bardzo fajnie. Mam taki mały pomysł/sugestię skierowaną do "władz" 8) naszej strony. Czy nie szło by na stronie głównej "wstawić" czegoś w stylu małego licznika (czy czegoś w tym stylu), który wskazywałby czy aktualnie ktoś, ewentualnie ile osób aktualnie chatuje?
Myślę, że taki detalik mógłby w dużym stopniu przyczynić się do "odrodzenia" chata.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Awatar użytkownika
Speedy
Kontakt:

Post autor: Speedy »

dzisiaj na mecz Liverpool - Real przyjdzie na chat!!!
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Kto przyjdzie Speady? :wink:
Awatar użytkownika
Speedy
Kontakt:

chcialbym zeby duuuzo osob. trzeba cos zrobic zeby znow tyle osob co kiedys przychodziolo
saw

Post autor: saw »

Ja może zawitam. Dużo będzie zależało od tego, gdzie będę oglądał ten mecz. Jak w telewizji na nSport, to może jedynie w przerwie przyjdę do Was. Jak dziś przypadnie mi Internet, to można na mnie liczyć ;)
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
Fryzbi

Post autor: Fryzbi »

no ja chyba raczej będę na czacie, bo jak zwykle mój internet narobi mi smaku a potem zabroni oglądać meczu i pozwoli jedynie na relację live :happy:
Awatar użytkownika
Speedy
Kontakt:

ja dam linki(sprawdzone) to wszystko bedzie ok :)
xabi

Post autor: xabi »

Po tym co się dzisiaj po raz kolejny działo na chacie widzę, że chyba najlepszym wyjściem będzie jego zamkniecie.
Albo ewentualnie wprowadzenie jakiejś mailowej rejestracji czy coś, jeśli to możliwe.
seba115
Kontakt:

Post autor: seba115 »

xabi93 pisze:Po tym co się dzisiaj po raz kolejny działo na chacie widzę, że chyba najlepszym wyjściem będzie jego zamkniecie.
Albo ewentualnie wprowadzenie jakiejś mailowej rejestracji czy coś, jeśli to możliwe.
To samo mialem napisac tylko mam troche inny pomysl - mianowicie jak jest wlaczony "tryb mecz" w tym czasie nalezy wylaczyc Chat, poniewaz tacy "kibice" wchodza glownie w takich momentach... Zreszta zamknac go takze mozna, bo jak nie ma meczu to nikt tam nie siedzi...
Ibiz

Post autor: Ibiz »

Wyłączenie chata na czas meczu jest bezsensowne. Przecież wtedy właśnie ci, którzy nie mają gdzie oglądać mogą sobie podyskutować. Trzeba tylko pomyśleć jak zapanować na tą hałastrą co wtedy włazi.
A całkowite wyłączenie moim zdaniem nie wchodzi w grę. Chat to legenda :D
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
ODPOWIEDZ