Nowe forum

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
tilburg

Re: Nowe forum

Post autor: tilburg »

cosik takiego mi jeszcze wpadlo do glowy
nie tyczy sie to samego nowego forum, ale skrotu na stronce

na chwile obecna na glownej jest wyswietlanych 10 ostatnich postow
przy czym prawie nie ma okazje, aby byly to rozne tematy; czeste jest dublowanie sie watkow

wiec moj pomysl jest taki, aby zamiast 10 ostanich postow, na stronie glownej, bylo, powiedzmy 6-8, ostatnich watkow, w ktorych pojawil sie nowy post

szczerze twierdze, iz jesli sa mozliwosci technicze, to pomysl jest przedni
mniejsza bedzie szansa, ze tematy/pytania zostana bez odpowiedzi; spada ryzyko, ze przy rush hours, jakas wypowiedz bardzo szybko spadnie...

aha, no i jeszcze ten caly skrot na strone glowna LFC.PL... gdzies w gornym pasku.
THIS IS ANFIELD

basiaa
Kontakt:

Post autor: basiaa »

Paweł 17h podziwiam:) ale warto był bo efekt jest niezły:)
Liverpool FC to cos więcej niz klub....:)

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Dodałem link do LFC.pl (na razie nie mam lepszego pomysłu na umiejscowienie ;]), przerzuciłem też logowanie do góry.

Forum ma teraz ustaloną szerokość, dzięki czemu wygodniej się je czyta, odsunąłem też troszkę treść posta od krawędzi i wyjustowałem.

Na tym chyba prace się tymczasowo zatrzymają, bo jutro wyjeżdżam, a muszę się jeszcze spakować, kontynuacji można się spodziewać po nowym roku ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
sensej
Kontakt:

Post autor: sensej »

już dwa dni zapoznaję się i odkrywam forum i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Oczy ogarniają już te posty i nie zlewają mi się w jeden. Do avatarów po prawej przyzwyczaiłem się i daje pewną satysfakcję, że to lfc.pl jako jedni z pierwszych wprowadzają coś takiego.

Ale nie to sprawiło bym napisał ponownie w tym temacie. Jako zwykły user piszący na forum wyczuwałem (i nie tylko ja) niezbyt miłą atmosferę, lekko psujący się klimat, nawet jeżeli sprawy całkowicie nie mnie dotyczyły to takie rzeczy wyczuwało się... Teraz po tym nowym forum czuć pełną świerzość, może to sprawił wyjazd ko Krakowa, może święta, nie jestem do końca przekonany jednak myślę, że to w głównej zasłudze nowego forum.

Dzięki jeszcze raz za wspaniałą robotę.
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Nie chciałem od razu pisać po zaaplikowaniu nam przez Pawła nowego forum, bo z początku przyznam, że byłem w dużym szoku i nie bardzo podobało mi się po zmianach...tęskniłem za starym wyglądem...
Jednak teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przyzwyczaiłem się do zmian i nie mam już żadnych obiekcji, żebym nie odwiedzał tego miejsca, tak jak było to wcześniej!
Wiedziałem, że tak będzie :D (i przyzwyczaiłem się do prawostronnych avatarów!)

Paweł duże słowa uznania! :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Ja również po normalnym użytkowaniu forum stwierdzam, że zmiany sa potrzebne. Początkowy 'szok' został zasłonięty dobrym wrażeniem i świeżością. Brawo po raz kolejny!

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Minęło trochę czasu i muszę powiedzieć, że przywykłem i PODOBA MI SIĘ nasze forum BAAAARDZOOOO :) wiedziałem, że będzie to kwestia czasu, ale nie spodziewałem się tego tak szybko. Faktycznie można powiedzieć, iż avatary z prawej strony są pewnego rodzaju udziwnieniem, jednak jak ktoś pisał - lepiej czyta się posty. Kolorystyka i szata została nieco zmieniona od pierwszego odpalenia "nowego" forum i tak jest BOMBA! teraz to aż chce się siedzieć i siedzieć na forum.....ja jednak uciekam do robienia NIC! i leżenia i jedzenia i oglądania TV i cieszenia się tym co zostało ze świąt....
pozdrawiamy z Honią :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Ja tylko powtórzę, że po wprowadzeniu jakichś wyraźnych rozgraniczeń między kolejnymi postami, to forum będzie bliskie ideału :)

Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

Alex pisze:Ja tylko powtórzę, że po wprowadzeniu jakichś wyraźnych rozgraniczeń między kolejnymi postami, to forum będzie bliskie ideału :)
Jeszcze do wyboru jakaś nowa nieróżowa skórka i będzie miodzio. Nawet te avatary po prawej już tak mi bardzo nie przeszkadzają.

Awatar użytkownika
wokky
Kontakt:

Post autor: wokky »

Co wam przeszkadza w tych rozgraniczeniach postów to ja nie wiem :) Ja nie mam absolutnie żadnych problemów z tym. Te białe linie i inne odcienie różowego koloru pasują mi. Te ostatnie poprawki są niezłe. Przydaje się link do lfc.pl. To całe wyjustowanie i ściśnięcie forum wg mnie nie było tak bardzo konieczne (mi tam się wcześniej dobrze posty czytało).
Do awatarów po prawej już przywykłem i doszedłem do wniosku, że fajnie to wygląda. Podoba mi się.

@Sensej- ja również zauważyłem to co Ty. Nie wiem czy ta nagła poprawa atmosfery na forum jest spowodowana Świętami, nowym forum, czy spotkaniem w Krakowie. Bardziej skłaniałbym się do tych dwóch ostatnich opcji. Nowe forum sprawiło, że chce się pisać (bo wcześniej u mnie z tym było różnie, zazwyczaj nie chciało mi się stukać na klawiaturze), a wyjazd do Krakowa uświadomił mi, że mam dla kogo pisać te posty i warto częściej się udzielać. Zwiększyło mi się również poczucie szacunku. U innych zauważyłem podobne "objawy". To sprawiło, że jest lepsza atmosfera.

Więc mimo kilku wad, które to forum jeszcze posiada, można stwierdzić, że zmiana jest ogromnym sukcesem.

Pozdrawiam :)
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard

Awatar użytkownika
yooz
Kontakt:

Post autor: yooz »

Ja mam jeszcze inną uwagę: linki z treści postów powinny się otwirać w nowym oknie/nowym tabie. To zawsze drobne udogodnienie, bo czasem zapominam o przyciśnięciu tego ctr+shift i nie mogę symultanicznie czytać forum i ładować linków, które ktoś wrzucił.

Co do kolorystyki, awatarów po prawej etc: zajebisty pomysł. Chociaż też na początku dziwnie na to patrzyłem, teraz już wiem, że pomysł był świetny. Gratuluję, Wieviór!
...and he could play!

Always proud to be a RED
----------------
Bez pół litra da się żyć!

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Tak sobie myślę ze Nowe Wiadomości mało rzucają się w oczy, Kiedyś był taki spory napis
Masz 1 Nowa Wiadomość (czy cos w tym stylu) a teraz jest taki mały napis i można przeoczyć bardzo łatwo, niby nic specjalnego a mogło by to pomóc :)

No chyba ze mój wzrok jest gorszy niż myślałem i jest już coś takiego :) co widać bardzo dobrze a ja tego nie zauważyłem :P

No chyba że tak :) Nie wiedziałem o takiej opcji a skoro coś takiego jest, to już nie mam się czego doczepić :)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2008, o 14:22 przez kuna_LFC, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wokky
Kontakt:

Post autor: wokky »

Kuna możesz przecież ustawić aby otwierało ci się nowe okno z komunikatem o nowej wiadomości. Wchodzisz do "Twoje konto", następnie "ustawienia forum", a na końcu wybierasz opcję "Otwórz dodatkowe okno, gdy nadejdzie nowa PW".
Uwierz mi, że wtedy nie będziesz miał żadnych problemów :) No ale fakt, tamten sposób informowania o PW był lepszy.

E: Aaa... teraz wpadłem na fajny pomysł. Pod nickami napisane jest: "Dołączył(a):" Nie lepiej byłoby gdyby w profili była opcja określenia płci? Wtedy już nie byłoby tego "a" w nawiasie. Przynajmniej wiedzielibyśmy jakiej płci kto jest. Bo przyznam się szczerze, że z paroma nickami mam zawsze problem i nie wiem czy to kobieta czy mężczyzna. Przypuszczam, że reszta użytkowników myśli podobnie :) Proszę o rozważenie takiej opcji :D

E2: Co to są te boty? Denerwuje mnie to...
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Alex pisze:Ja tylko powtórzę, że po wprowadzeniu jakichś wyraźnych rozgraniczeń między kolejnymi postami, to forum będzie bliskie ideału :)
Alex myślę, że to co jest wystarczy, jest bardzo estetycznie a gdyby ktoś nie zauważył rozgraniczeń to po prawej stronie widać przecież avatar, nazwę itd... kolejnej piszącej osoby, więc to według mnie może tak zostać ;)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
michal.lfc
Kontakt:

Nowe forum

Post autor: michal.lfc »

Po paru dniach użytkowania doszedłem do wniosku, że forum jest rewelacyjne. Avatary po prawej stronie w ogóle mi nie przeszkadzają.
Jedyna rzecz, która w niewielkim stopniu mnie irytuje to te odcienie różowego.
Jest możliwość w bliżej nieokreślonym czasie przy niezmienianiu formatu skórki zmienić jej kolory? np. na odcienie szarego.
No i to zdjęcie Torresa - genialne.
Bill Shankly
He made the people happy

„Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca.” Steven Gerrard

http://www.my-kop.blogspot.com- blog kibica "The Reds".

ODPOWIEDZ