Czym jest dla Ciebie LFC.pl

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Czym jest dla Ciebie LFC.pl

Post autor: AirCanada »

Dzieki kilku rozmowom ostatnio cos sklonilo mnie do zalozenia wlasnie takiego tematu, aby poznac Wasze Moi Mili opinie szczerze, plynace prosto z serca :) Czym jest dla Nas LFC.pl? Wiadomo, ze beda tutaj takie dwie podkategorie - REDAKTORZY i RESZTA UZYTKOWNIKOW serwisu.

Zaczne moze od siebie w kilku zdaniach. Trafilem tutaj w sierpniu 2004 roku z miejsca wstepujac do redakcji serwisu. Moj staz tutaj wynosi juz wiec ponad 4 lata. Kompletnie nie wyobrazam sobie mojej egzystencji bez LFC.pl. Praca redaktorska jest niczym nalog. Mysle, ze takie osoby jak Jamie Thomas, Justysia czy Damian to na pewno potwierdza. Wiadomo z czasem, przyjdzie moment ukonczenia studiow, rozpoczecie pracy, moze jakies wesele potem ( :roll: ) , wiec rzecz jasna czasu na strone kochana bedzie mniej, ale na zawsze bedzie miala miejsce gdzies we mnie, przeciez przez ten caly okres dostarczala tyle radosci ...

Poza tym, co najwazniejsze. Dzieki LFC.pl udalo mi sie poznac tyle wspanialych ludzi. Nie zawaham sie powiedziec, ze jakies 110-130 osob udalo mi sie osobiscie spotkac i pogadac, czy to na zlotach, spotkaniach meczowych, wakacjach czy nawet przypadkowo na ulicy :D

Najsilniejszym wlasnie przekazem LFC.pl jest to piekne jednoczenie ludzi. Tyle osob czeka na te upragnione spotkania, czy zloty, ktore trwaja na Nasze nieszczescie tak krotko. Gdybysmy mieszkali w kraju powierzchni Belgii (a moze Luksemburg :P) to wszystko by wygladalo zgola inaczej na pewno :) Z drugiej strony pocieszmy sie, ze nie zyjemy w USA :badhappy:

LFC.pl dalo mozliwosc nawiazania wspanialych kontaktow, przyjazni a kto wie czy niektorym nawet milosci :?: :wink:

Dlatego trwajmy w tym jak najdluzej Kochani a zobaczymy co bedzie za jakies 10 lat :roll:

Pozdrawiam i zachecam do brania udzialu w dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arturro
Kontakt:

Post autor: Arturro »

Nie sklamie jesli powiem, ze ten serwis stanowi czesc mojego zycia codziennego :) przebywam tutaj bardzo czesto i wchodze po kilkanascie razy dziennie :) Wczesniej traktowalem to jak kazda inna strone w internecie, ale po rejestracji na forum (Namowila mnie do tego Pani Redaktor Justynka :)) zmienilem zdanie i zostalem bardzo mile zaskoczony atmosfera ktora tutaj panuje. Dzieki LFC.pl zawsze moge dowiedziec sie co slychac na Anfield, jaki byl wynik meczu, czy przeczytac ciekawe artykuly, oraz mialem okazje poznac wiele ciekawych postaci, obejrzec wspolnie mecz, oraz porozmawiac w milej atmosferze. Mozna by duzo tutaj pisac, ale ja wolalem tak w skrocie :) w planach mam zamiar wybrac sie na nastepny zlot i mysle, ze wszystko pojdzie po mojej mysli. Mam tez nadzieje, ze strona nadal bedzie funkcjonowala tak jak do tej pory, bo Kochani wykonujecie kawal bardzo dobrej roboty :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2008, o 17:23 przez Arturro, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
"Jaką ty masz opinię o Rafie diablisynu to mi to koło runeja zwisa..." - Masacra :lol:

ÂŻywy

Post autor: ÂŻywy »

Czesc zycia codziennego. Strona w ktorej mozna sie dowiedziec cos konkretnego, ciekawego i prawdziwego , a nie tak jak na innych stronach poswieconych LFC.

:D

Awatar użytkownika
veV_
Kontakt:

Post autor: veV_ »

Hm, LFC.pl... Przede wszystkim glowny lacznik z moja najwieksza miloscia, czyli Liverpool FC (bo jednak te stronke odwiedzam czesciej niz oficjalke) :) Serwis z tygodnia na tydzien, z miesiaca na miesiac, z roku na rok staje sie coraz lepszy i daje nam, kibicom coraz wiecej mozliwosci, aby byc na biezaco z tym, co sie dzieje w klubie i wokol niego. Dlatego - jak juz wspomnieli poprzednicy - jest to jakas czesc mojej codziennosci. Kazdego dnia zagladam na te strone, czytam newsy, czasami cos napisze na forum..
Dzieki LFC.pl poznalam kilka wspanialych osob i mam nadzieje, ze z czasem ta grupa bedzie sie powiekszac. :) Do tej pory tylko raz mialam okazje spotkac sie z grupa Czerwonych z tego serwisu, ale w planach mam najblizszy zlot i pewnie jeszcze na niejednej meczowce sie zjawie... (:
Jak dla mnie swietna sprawa - laczy nie tylko z klubem, ale i z cala jego otoczka z kibicami LFC na czele :)

Awatar użytkownika
michal.lfc
Kontakt:

Post autor: michal.lfc »

LFC.pl to wazna czesc mojego zycia. Moge powiedziec, ze troche sie od tej witryny uzaleznilem 8) . I jest bardzo pozytywne uzaleznienie. Od dluzszego czasu regularnie czytalem newsy, odwiedzalem strone codziennie, ale niedawno zarejestrowalem sie na forum. Teraz jeszcze bardziej poczulem zwiazek z tym miejscem w sieci. Tu moge odreagowac, podzielic sie informacjami, poczytac co sadza inni na tematy zwiazane z klubem i nie tylko.
Bez kozery moge stwierdzic, ze strona i forum to moje ulubione miejsca w internecie.
Bill Shankly
He made the people happy

„Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca.” Steven Gerrard

http://www.my-kop.blogspot.com- blog kibica "The Reds".

Awatar użytkownika
Frydzio
Kontakt:

Post autor: Frydzio »

LFC.pl jest moim trzecim domem.
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Czym jest dla mnie LFC.pl? Niewatpliwie to po czesci moj styl zycia. Za miesiac minie juz 4 lata odkad zaczalem swoja przygode z ta strona udzielajac sie poczatkowo jedynie na forum, czacie. Niecaly rok pozniej dolaczylem do grona redakcji, z ktora mam niesamowita przyjemnosc pracowac do dnia dzisiejszego, co sobie bardzo cenie i jestem z tego niezwykle dumny. To co w tym kocham to to, ze praca ta sprawia mi ogromna frajde. Jestem niezwykle dumny z tego, ze poznalem tutaj naprawde wspanialych, wartosciowych ludzi, ktorzy sa moim znakomitymi kolegami, a nawet niektorych uwazam za swoich bardzo dobrych przyjaciol. Zloty fanow, ktore organizowane sa latami, to absolutny priorytet przy ustalaniu wakacyjnych planow. To iscie niezwykle dni i wspomnienia, ktore sa bezcenne. To samo mozna powiedziec o spotkaniach z fanami podczas roku, na meczach Liverpoolu, gdzie wspolnie dopingujemy naszych chlopakow. Wyjatkowy klimat. To wszystko co zwiazane ze strona jest dla mnie czyms naprawde waznym i wyjatkowym. Zapewne o LFC.pl dowiedza sie takze moje dzieci a pozniej wnukowie, a bedzie im co opowiadac! To, ze znalazlem sie na tym serwisie, uwazam za jeden z najwspanialszych momentow swojego zycia, za ktory bardzo dziekuje.

Pozdrawiam.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

xabi

Post autor: xabi »

LFC.pl moim oknem na swiat!

Ta strona byla jedna z pierwszych na jaka natrafilem w sieci. Od poczatku bardzo mi sie spodobala. Przejrzyste menu,duzo dobrze zaopatrzonych dzialow, codziennie mnostwo newsow- na samym poczatku LFC.pl byla dla mnie srodkiem poglebiajacym moja wiedze o klubie. Ale od kiedy zarejestrowalem sie na forum nie wyobrazam sobie dnia, bym nie wszedl na te strone i nie spedzil na niej przynajmniej godziny. Ze srodka informacyjnego stala sie dla mnie internetowym domem. Na forum panuje wspaniala, rodzinna wrecz atmosfera. Niestety poki co nie mialem okazji jeszcze nikogo poznac osobiscie, ale mam nadzieje ze latem sie to zmieni (Daj Bog, by jeszcze wczesniej :roll: )

LFC.pl jest dla mnie jak Steven Gerrard dla Liverpoolu- niezastapione :!:

Awatar użytkownika
robson

Post autor: robson »

Od ponad roku LFC.PL jest dla mnie miejscem codziennej
"mekki" poprzez gaszcz odwiedzanych stron.. Czesciej do Was
zagladam niz na Google :wink: Niesamowity projekt pilnowany
przez bardzo kompetentnych Administratorow.. Bezcenna mozliwosc
sledzenia tego co dzieje sie z ukochanym klubem,mnostwo reportazy,
artykulow,news'ow i to nie tylko zwiazanych scisle z klubem ale i z pobocznymi
watkami majacymi dla Nas kibicow ciekawa odskocznie, alternatywe..
Niesamowity wklad dajecie nam Panowie i drogie Panie, gdyby nie wy
nie wiem czy bylbym w stanie na biezaco sledzic sprawy i wydarzenia
zwiazane z klubem.. po pewnym czasie pewnie by ta pasja przygasla,a
w duzej czesci dzieki Wam wiem, ze ta pasja jest juz ogromna czescia mojego
zycia i od teraz wiem ze z klubem i rzesza kibicow nie bede szedl sam juz do konca moich dni!
Trudno nie dziekowac w cukierkowy sposob calej ekipie :happy:
Tak trzymac bo powinniscie.. powinnismy (uzytkownicy sa tu ze soba
jak "rodzina") byc przykladem dla innych stron o tematyce "fan site'ow"!
Powodzenia w dalszej czerwonej wedrowce.. YNWA!

Mam nadzieje ze w przyszlym roku uda mi sie uderzyc z Wami na zlot
i przerwac wreszcie "porazkowa" passe reszty swiata (z tego co sie orietuje) :)
Made by myself!
Obrazek
"Walk on,walk on,with hope in your heart.."
Liverpool I'm proud of you!
" Do twarzy Ci w czerwonym. " - Mama (:

Awatar użytkownika
Balcerek
Kontakt:

Post autor: Balcerek »

Lfc tak naprawde stal sie czescia mojego zycia , od 2005 sluzy mi jako zrodlo swiezych informacji i artykulow dzieki wspanialej bezcennej pracy redakcji - Uklon w wasza strone . Dosyc pozno dolaczylem do forum , a to za sprawa Zlotu fanow LFC . Dzieki temu poznalem wielu wspanialych ludzi, czesc z nich udalo mi sie poznac osobiscie i mam nadzieje , ze w niedalekiej przyszlosci uda mi sie poszerzyc znajomosci i umocnic wiezi z czerwona rodzina m.in przy wspolnym ogladaniu meczy i oczywiscie kolejnym zlocie. Naprawde uwielbiam odwiedzac ten serwis , jest wyjatkowy dlatego zawsze znajde czas na czerwone co-nieco
:roll:
Pozdrawiam
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Moim zdaniem z ta strona jest cos nie tak... Wchodze tu zawsze, nawet jak nie mam czasu przeczytac newsa to i tak odswiezam strone by zobaczyc czy cos dzieje sie w Liverpoolu a jak widze ze mam jeszcze chwilke natychmiast zaczynam czytac (przez co czesto spozniam sie na pociag :roll: )jedyne slowo pasujace do tego jest slowo -> uzaleznienie.
Co do wspolnych spotkan , pierwsze osoby jakie poznalem z czerwonej spolecznosci poznalem w sierpniu. I to wspomnienie pozostanie we mnie na zawsze, teraz gdy organizowane jest jakies spotkanie kombinuje zeby przyjechac i zobaczyc stare twarze , a takze poznac jakies nowe twarze z LFC.pl. Dlatego nie wyobrazam sobie zeby zabraklo mnie w Grudniu w Krakowie.

W tym miejscu chcialbym podziekowac tez calej redakcji za to co robia w wolnym czasie, bo to dzieki nim wiem co dzieje sie w moim ukochanym Klubie.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Coz, widze, ze temat nie cieszy sie zbyt wielkim zainteresowaniem a szkoda ... :o moglby byc ten material z calego topicia pomocny na przyszlosc do paru spraw :roll:
Obrazek

adam_25

Post autor: adam_25 »

No coz, nie mialem czasu dokladnie przeczytac co inni pisali, ale tylko rzucilem okiem, wszyscy pisza przede wszystkim o stronie, dla mnie sama strona jest na drugim miejscu. na pierwszym sa ludzie ktorzy tworza spolecznosc zebrana wokol LFC.pl.
W Warszawie spotykamy sie prawie na kazdy mecz, ale nie przeszkadza to utrzymywac zwyklych kontaktow. z niektorymi, nie tylko z Warszawy potrafie gadac caly dzien na gadu, nie tylko o samym klubie. pewnej osobie, to nawet zdarzalo sie tlumaczyc matematyke, czy inna geografie przez gadu :)
sama strona, zawsze pierwsza na ktora wchodze, gdy korzystam z internetu, to pierwsze zrodlo informacji o Liverpoolu.

Pozdrawiam, YNWA :)
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek

Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

Adrian, cierpliwosci... :)

Osobiscie moge stwierdzic, ze LFC.pl pomoglo mi rozwinac ta moja pasje, jaka jest pilka i Liverpool, i to pod roznymi katami. Pare lat temu, kiedy jeszcze na internet chodzilo sie po kafejkach, kieszonkowe przeliczalo na godziny na internecie, a zdjecia zapisywalo na dyskietkach i zrzucalo na komputer udalo mi sie trafic na ta strone. I to byl jeden z tych szczesliwszych przypadkow. Od tamtej pory wiele sie zmienilo, bo internet ma sie juz w domu, kieszonkowe przelicza sie na inne rzeczy, a zdjecia zapisuje od razu na dysku. Jednak staly dostep do informacji robi wielka roznice. Informacje i wszystkie artykuly, multimedia, ksiazki, wywiady, zdjecia, tapety, statystyki, dzialy, relacje to nie wszystko :wink: . Najwazniejsi sa ludzie. To, co szczegolnie mi sie podoba w naszej stronie to fakt, ze potrafimy sie zorganizowac, spotkac i zawierac znajomosci. To, co ta strona oferuje to mozliwosc przynalezenia do grupy, i to nie byle jakiej, bo polskich kibicow Liverpoolu. Grupy pod wieloma wzgledami niezwyklej i zroznicowanej. Moj udzial w forumowym zyciu na skutek roznych przyczyn troszke zmalal, z czego zdaje sobie sprawe, ale zawsze staram sie znalezc czas na to, by chociazby w przelocie zerknac na forum i zobaczyc co sie dzieje. Kazdy z nas ma swoje zycie i nie zawsze ma sie czas na to, by byc ze wszystkimi w stalym kontakcie. Przyznam szczerze, ze na meczu bylam juz ho ho dawno temu i brakuje mi tego... Poza tym, nie bylam tez na zlocie. Jednak zawsze czlowiek dazy do tego, by nalezec do pewnej grupy, by razem moc przezywac wydarzenia, by razem wspolnie cos odczuwac, czuc, ze uczestniczy sie w czyms waznym, identyfikowac sie i definiowac przez ta wlasnie grupe i to jest wspaniale. Bo przeciez szczescie sie mnozy, gdy sie je dzieli, a tu jest mnostwo osob, z ktorymi mozna to szczescie dzielic. Ja mialam to szczescie, ze od poczatku mojej przygody z futbolem moglam dzielilam je z Kasia Vielinka i razem spelnialysmy nasze pilkarskie marzenia, mecz w Berlinie jest jednym z nich. A bez Was by do tego nie doszlo. Z reszta patrzcie gdzie chociazby sa nasi obecni solenizanci! I to wszystko zaczelo sie tutaj. Oby tylko tak dalej!

Pozdrawiam! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Milan
Kontakt:

Post autor: Lady_Milan »

Kiedy zaczelam lapac sie na tym, ze otwierajac Mozille mechanicznie, jak automat wpisuje LFC.pl z zamiarem wejscia na nasza klase, zdalam sobie sprawe jak cholernie wazna jest ta strona w moim zyciu. Pamietam moment kiedy Air powiedzial, ze strona juz nie ruszy, po jednym z wlaman, badz jakiejs powazniejszej awarii. Po pierwsze, nie dopuszczalam tego do wiadomosci, po drugie dawno nic mnie tak nie zabolalo. Jak to? tak po prostu? 2 lata pojda sie gonic? na szczescie wszystko sie poukladalo, a LFC.pl zyje i ma sie calkiem dobrze. Nie bede pisala o tym, ze LFC.pl to newsy, artykuly, wspaniale dzialy. To wszystko wiecie. Wiecie, ze jestescie wspaniali w tym co robicie. Wy, kochana Redakcjo. Ale mysle, ze majac na mysli LFC.pl w bardzo wielu ustach pojawia sie slowo MY. I to jest rewelacyjne. U nas, na naszej stronie, nasza redakcja. Takie slowa czesto padaja z ust zwyklych userow. Nie wiem jak to wyjasnic, ale zanim tutaj trafilam rowniez mialam bardzo sceptyczne podejscie do internetowych znajomosci, przyjazni. Nie zdawalam sobie sprawy, ze to jest az tak namacalne i az tak prawdziwe. Chociaz przez pieprzony szklany ekran, ktory ogranicza. Ale taka jest prawda, mozna i jest po prostu cudownie. Strona, a w zasadzie Wy jestescie czescia mojego swiata, o ktorej kiedys komus powiedzialam, ze nie wszyscy ja rozumieja. I pewnie dlugo nie zrozumieja. Ale taka kolej rzeczy, skoro Liverpool zajmuje ogromna czesc mojego serca, z LFC.pl nie moglo byc inaczej. Do tej pory nie mialam zbyt wielu okazji zobaczyc naszych elefcepelowskich buziek na zywo (w zasadzie caly jeden raz) ale mam nadzieje, ze to sie zmieni i z pelna swiadomoscia bede mogla uzyc slowa MY. :)
Wine for my men! We ride at dawn!]

ODPOWIEDZ