Typer

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
dawido84
Kontakt:

Re: Typer

Post autor: dawido84 »

Zapewne wkrótce ruszy Typer na Naszej stronce. Za tydzień zaczynamy sezon, więc można powoli zacierać ręce.
Wpadłem na fajny pomysł...
Ten kto bierze udział w grze Fantasy Premier League, może również typować mecze w grze I Know The Score, na tej samej stronie.

http://iknowthescore.premierleague.com

Stworzyłem ligę Premier League Fans.

Kodzik: FB655-TLS

Polecam.
Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

A czy w tegorocznym typerze przewidziane beda jakies nagrody?
kuba07

Post autor: kuba07 »

Przyłączam się do pytania? :wink:
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.
Intel

Post autor: Intel »

Ja w tamtym sezonie także typowałem. Typował bym dalej, ale coś stało się z moim kontem, po prostu gdy chciałem się zalogowac, to według informacji źle wpisywałem hasło chociaż jestem pewien, że wszystko robiłem poprawnie.

No nic trudno się mówi. W tym roku spróbuję po raz drugi zobaczę jak mi to będzie tym razem wychodzic.

Powodzenia życzę wszystkim. :)
Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Na razie nie jest zle.Na LFC.PL jeste 21 na 80 a na fantasy w Premier League Fans jjestem 2
Szilk

Post autor: Szilk »

Typer na LFC prowadzony jest tragicznie.Jeżeli już organizatora nie stać na symboliczne prezenty dla trzech najlepszych typujących ,to podsumowanie po każdej kolejce powinno być po zakończeniu ostatniego meczu - nie tak ,że do dzisiaj nie ma podliczeń.Skoro nie potraficie sami uatrakcyjnić tej zabawy ,to weźcie pod uwagę że wielu z nas czy to na forum rodzinnym czy koleżeńskim rywalizuje między sobą i chętnie by po kolejce sprawdziło na którym jest miejscu. Na Typerze M.U. wyniki są w tym samym dniu , a podsumowanie kolejki po ostatnim meczu kolejki,nie mówiąc już o nagrodach w każdej rundzie dla trzech najlepszych.I proszę mi nie pisać że jak mi się nie podoba to mogę sie tam przenieść -bo tam też obstawiam-tu chodzi o to że jak sie coś robi to należy to robić dobrze z szacunkiem dla uczestników.Myślę że nie jestem osamotniony w tej opini a najlepszym dowodem jest ilość obstawiających w typerze M.U. a naszym.
TJHicks

Post autor: TJHicks »

Chyba najlepszym prezentem jaki może być w to dobre wyniki w typowaniu i okazanie się najlepszym od wszystkich typujących, jakieś symboliczne prezenty są zbędne :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

Szilk pisze:Typer na LFC prowadzony jest tragicznie.
A ja tak napiszę. Nikt Ci nie każe brać udziału. Nie podoba się to nie. Nie widzę problemu. I reszta też nie widzi, skoro nikt się nie skarży. :wink:

Skoro ten typer MU jest taki zajebisty, to droga wolna, po co robić zamieszanie. To tylko zabawa, a nie super konkurs TVP.
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Błażej, ku*wa, do roboty :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Awatar użytkownika
Oski

Post autor: Oski »

Jak dla mnie mozna by bylo troche uatrakcyjnic Typera wlasnie poprzez fajna nagrody badz jakies tam bonusowe pkt.( najlepsza trojka tygodnia dostaje bonusowe punkty) jakies klasyfikacje miesiaca wprowadzic ...
- Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu. - Bill Shankly

Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Mamy inne istotniejsze sprawy do ogarnięcia na Naszej witrynie, aniżeli typer, który traktujemy jako maleńki dodatek, więc wybaczcie ... :)

Teksty autorskie, oceny, Blood Red, Okiem Scousera, newsy na bieżąco, wszystko podane rzetelnie do czytelnika po zakończonych meczach klubu. To są priorytety dla redakcji a nie tam jakiś typer ludzie.
Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

zgadzam się z Air. Typer to jest tylko gra, która ma uatrakcyjnić stronę. Najważniessza jest strona główna, która się ciągle rozwija
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie
Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Błażej myslisz ze ile ci zajmie zaktualizowanie tej kolejki typera?
Awatar użytkownika
PePe

Post autor: PePe »

Dlaczego w typerze nie został podliczony mecz, Wigan - Sunderland? :)
Intel

Post autor: Intel »

Dlaczego nie ma już możliwości obstawienia meczu Tottenham - Everton ?
ODPOWIEDZ