Typer

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Typer

Post autor: AirCanada »

Stary temat 'typer' zostal usuniety. Wiadomo jaka przyczyna, trzeba bylo zawsze sie strone w tyl przenosic, zeby ogladac sobie posty i bylo to wkurzajace zwlaszcza jak sie wchodzilo z belki ze strony glownej. Szkoda, ze stracilem tylko 100 postow :( :lol:

Wracajac do tematu:

Across pisze: W ostatnich kilku kolejkach gralem w typerze padake niesamowita i w koncu sie przelamalem trafiajac w tej kolejce cztery trojeczki, ktore zostaly poparte kilkoma jedynkami pozwalajac mi zepchnac mojego dobrego kolege z typerowego pudla.

Do lidera trace juz zaledwie dwa oczka, takze jestem niesamowicie podbudowany ta sytuacja. Co mi idzie w tej edycji, to bania mala, zebym nie zapeszyl tylko;)
Super Piotrus, ze bronimy honoru redakcji w czolowce. Mysle, ze kwestia czasu jest moment, by ktos z Nas zasiadl na fotelu lidera chociaz na jedna kolejke :wink: Musze wreszcie pojawic sie na pudle na koniec. W I edycji bylem 4-ty a w III na 5-tym ukonczylem.
Obrazek

Witz

Post autor: Witz »

Witz

Post autor: Witz »

Aha. Moze by jakis miod postanowil wrzucic dzisiejsze CC?

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Teraz to juz za pozno.
Obrazek

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Obrazek

Awatar użytkownika
bizzy

Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Co jest? :shock: Obstawialem mecze LM w poniedzialek, wszystko elegancko, ogladalem wyniki i naliczylem sobie z 4-5 trojeczki. Teraz wchodze na typer, a tam moje wyniki skasowane :shock:. Pytam sie co to za zasady? :P
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

don_daniello_lfc nic mi o tym nie wiadomo.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

MaG

Post autor: MaG »

a kliknales
'Predict' ?

to sie moze wydaje smieszne pytanie,
ale mnie tak sie kiedys wlasnie przydarzylo...
wiec i moze Ty z pospiechu o tym zapomniales... ;)

Ja osobiscie nie mam pojecia jak mozna tam komus mecze wykasowac, jak juz obstawil...

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Ja nareszcie cos znow wspialem sie w gore tabeli i zasiadam na szostym miejscu, bo przez kilka tygodni spadlem poza pierwsza dziesiatke. Jednak ta Liga Mistrzow pasuje mi jak nie wiem, zawsze ustrzele jakies trojczyny, bo w tej Premier League, to jedna wielka kaszaneczka. Tam Air ladnie moj oddech na swoich plecach czuje, na pewno drzec mu beda raczki przed kazdym kolejnym typowaniem i dobrze!;D

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Dzis w sobote 2 trojeczki w kolejce Premier League. Niby nie awansowalem z 4-tego miejsca, ale strate do lidera znacznie zmniejszylem i tylko 5 pkt na osi zostalo :wink:

Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Jedyny pozytyw dzisiejszego zwyciestwa United w koncowce to dla mnie 3 punkty w typerze. Mam juz 3 idealy w tej kolejce a jeszcze 2 mecze przed Nami. Sytuacja w typerku jest niezmiernie ciekawe. Wystarczy na pierwsza czworke popatrzec :roll: Kto wie moze dzisiaj liderem zostane na same Swieta 8)

Across tam w grupie poscigowej tez ladnie jedzie. Nie zwalniaj Piotrus! Ratujmy honor redakcji :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bizzy

AirCanada pisze:Jedyny pozytyw dzisiejszego zwyciestwa United w koncowce to dla mnie 3 punkty w typerze. Mam juz 3 idealy w tej kolejce a jeszcze 2 mecze przed Nami. Sytuacja w typerku jest niezmiernie ciekawe. Wystarczy na pierwsza czworke popatrzec :roll: Kto wie moze dzisiaj liderem zostane na same Swieta 8)
No dokladnie Panie Canada, W moim przypadku tez skonczylo sie na 3pkt. Oddal bym te 3pkt za ten remis 1-1!
mu to ma farta 87' i karny!
No to dzis awans o 6 pozycji...
Miejsce 245 :lol:
Nie skladam broni, zobaczymy ktory bede na koniec sezonu!

Peace!
Obrazek

ODPOWIEDZ