Nowy lay

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Nowy lay

Post autor: AirCanada »

[b:94ec1b751a]Nowy lay na stronie siedzi. Prosimy o wszelkie uwagi i opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne.[/b:94ec1b751a]
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Lay jest wyczepisty co tu wiêcej mówiæ. Nareszcie mamy logowanie co mnie cieszy bardzo :) LFC.pl wymiata ;)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

[b:024b990512][color=darkred:024b990512]Mnie siê tam bardzo podoba.

Jeden niewielki krok LFC.pl, wielkim krokiem dla ludzko¶ci :D To Wszystko dla Was drodzy u¿ytkownicy :)

Pozdrawiam. [/color:024b990512][/b:024b990512]
Obrazek

JaRcO

Post autor: JaRcO »

hehe wg mnei wygl±d jest zajebisty ale najwazniejsze ze to logowanie jest na ktore tak badzo nalega³em :P ³±dna robota ACZKOLWIEK (nie obesz³o by sie bez uwag) wydaje mi sie ze jest troche za ma³o czerwony... ale tak to jest zajedwabisty ;)

pozdro dla adminow itp- ³adna robota!!

EDIT: aha widze ze mozna zmienic na starego laya... ale teraz juz tak fajnie ten stary nie wyglada :P
Jarco aka szkodnik ;)

Maszyną może być wszystko- od policji na ulicach Los Angeles, która katuje kierowców, po władzę, która robi z ludzi bezmyślne roboty.

Tom Morello [Rage Against The Machine]

fasudzi
Kontakt:

Post autor: fasudzi »

Jak dla mnie... Fantastyczne :P :lol:
Obrazek
[*]1921-2006[*] Kazimierz Górski[*]

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Naprawdê co¶ niesamowitego. Kolejny wielki krok na przód LFC.pl! Do starego wygl±du bardzo siê przyzwyczai³em, jednak ten nada³ temu serwisowi ¶wie¿o¶ci i klasy :roll: . Super sprawa, bardzo szybko przyzwyczajê siê do tego wystroju. Pora¿aj±ce wra¿enie robi na mnie. Wielkie gratki dla twórców :) .

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Awatar użytkownika
Duma LFC
Kontakt:

Post autor: Duma LFC »

Stronka jest [color=red:a407b1c8c7][/color:a407b1c8c7] SUPER. Bardzo przypad³a mi do gustu . Nic dodaæ nic uj±æ LFC.PL WYMIATA :D :D :D :D
[urlhttp://lfc.pl/files/signatures/gerrard7.jpg[/url]

ZAPI
Kontakt:

Post autor: ZAPI »

Nowy wygl±d strony ograniczy komentarze pod newsami tak zajebistego znawcy jakim niewatpliwie jestem :) . Gdyz przy logowaniu sie jest duzo roboty i ludzie bardziej leniwi (jak ja) nie beda tego czynic i pozostawia swoje opinie sobie ;]. Ale wyglad naprawde przedni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

No co tu du¿o mówiæ, nowy lay, nowy rok, jest co ¶wiêtowaæ. Z pewno¶ci± ten wystrój wprowadza LFC.pl w now± erê. No i logowanie to równie¿ ¶wietna sprawa.

edit: zapi nie dobijaj mnie :) wystarczy, ¿e siê raz zalogujesz i ju¿ Ciê loguje zawsze, nie musisz nic dopisywaæ przy dodawaniu komentarza... raz na zawsze siê logujesz i tyle;]
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, o 22:37 przez Sochal, łącznie zmieniany 1 raz.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

ca³kiem ¿wawo, wtedy te¿ by³o OK, a teraz oprócz tego ¿e jest estetycznie, co ju¿ by³o, to jeszcze jest ca³kiem nowocze¶nie. No a takie od¶wie¿enie co jaki¶ czas siê przydaje...

Co nie zmienia faktu, ¿e link do aktywacji konta mi nie dzia³a :P

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Levy mnie np. nie loguje automatycznie. Wystarczy, ¿e wy³±cze przegl±darkê, a muszê ponownie to robiæ.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Banan

Post autor: Banan »

No brawo. Lay ogromnie mi siê podoba i jest w koñcu wyczekiwane logowanie :) Szczególnie ujê³y mnie te obrazki w prawej czê¶ci stronki kiedy siê wejdzie w jaki¶ dzia³. Niby nic takiego a cieszy :) Respekt dla twórców bo to dziêki nim Nasza strona mog³a wykonaæ ten krok na przód. Pozdrawiam:!:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

Doceniam wysi³ek twórców, ale mi szczerze mówi±c jako¶ nie podchodzi :/ Tamten by³ zdecydowanie lepszy, ale to pewnie dlatego, ¿e ja ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do wszelki rewolucyjnych zmian i ciê¿ko mnie przekonaæ do nowo¶ci, zw³aszcza wizualnych:) No ale có¿, pewnie z czasem siê przyzywczaje:) Za to pomys³ z logowaniem - jak najbardziej na plus:) pozdro
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, o 22:47 przez 007, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moloko

Post autor: Moloko »

Boski lay. Podoba mi siê zmienno¶c postaci na pierwszym planie. ¦wietna kolorystyka, a menu, newsy i wszystko inne przejrzyste.
Szacun ;]

PS U mnie równie¿ z kontem jest co¶ nie tak. ¯e niby nieprawid³owe dane.
Obrazek

Awatar użytkownika
rybomar
Kontakt:

Post autor: rybomar »

Zainstaluj firefoxa czy opere, zapamiêtuje has³a, klikasz za ka¿dym razem tylko zaloguj i tyle.

A co do layu to ja bym zmieni³ datê nad niusami, wg mnie sama data nie wystarczy, przyda³aby siê godzina dodania, czasem pomaga, wiem co czyta³em, czego nie, a widzê, je¿eli by³o du¿o niusów od ostatniego wej¶cia, to mogê co¶ przeoczyæ i wtedy szperam w archiwum i mam co chce.

Ogólnie spoko.
"PrĂłbujĂŞ nie pozwoliĂŚ strachowi byĂŚ mojÂą motywacjÂą w kaÂżdy sposĂłb
i prĂłbujĂŞ zawsze go rozpoznawaĂŚ gdy ze mnie wychodzi,
wtedy mogê podj¹Ì decyzjê opart¹ na prawdziwych rzeczach, a nie na strachu.
Strach to umysÂłowa percepcja." - Serj Tankian

ODPOWIEDZ