Polscy fani LFC

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Krystek
Kontakt:

Polscy fani LFC

Post autor: Krystek »

Zastanawiam sie dlaczego nie moge dolaczyc rubryki POLSCY FANI LFC!!! Juz kilkakrotnie probowalem wyslac swoje dane lecz za kazdym razem pisze ze wystapil blad podczas wysylania pliku na serwer!!! Moze mi ktos to wyjascic?? Z gory dzieki pozdrawiam!!! YNWA
Obrazek
Obrazek
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly

Witz

Post autor: Witz »

[color=darkblue:f168b1bd0e]Zrób zrzut ekranu tego co wpisujesz i poga¿ go tutaj bo jeste¶ kolejn± osob±, którj to nie wchodzi i nie wiem teraz czy to wina twoja czy stronki, choæ raczej to drugie jest w±tpliwe. W ka¿dym razie pomogê ci ten problem rozdymaæ[/color:f168b1bd0e]

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Je¶li nie doda³e¶ zdjêcia, lub próbowa³e¶ wrzuciæ takie, które zajmuje ponad 3 MB to jest to tylko i wy³±cznie tego wina.
Obrazek

Awatar użytkownika
Werny

Post autor: Werny »

Witam. Mam pytanie, a mianowicie czy jest opcja edycji danych w 'polskich fanach LFC'? Nie jest to nic pilnego ale jakis czas temu sie zorientowalem ze mam wpisana zla date w 'Z LFC od - ........' :D

Awatar użytkownika
KamillLFC

Re: Polscy fani LFC

Post autor: KamillLFC »

Jak można tam się "dodać " ? .
KSG & GKS & LFC

Awatar użytkownika
AguL
Owsianka
Kontakt:

Post autor: AguL »

Że już nie wspomnę o tym, że od czasu funkcjonowania nowej szaty graficznej strony, mój profil tam, tak jakby przestał istnieć :dry: :oops:
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

No własnie jak mozna sie tam dodac? Prosze powiedzcie.Z gory dziekuje.YNWA

ODPOWIEDZ