Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: AustralianMagic »

MojNick pisze:
AustralianMagic pisze:
Tylko że jeżeli masz łączone konto, nie ma takiej potrzeby bo sam równie dobrze możesz skomentować na stronie ;)
Możesz, ale tak jak wspomniałem, co jeżeli masz konto i tu i tu aktualnie, a piszesz i tak wyłącznie na forum bo jest to dla Ciebie wygodniejsze? Komentarze na stronie wtedy nie pojawią się od takiego użytkownika, nawet jeżeli będzie miał jedno konto.
Dla mnie to jest zbyt dużo mieszania i pracy bez sensu. Po to jest forum i po są newsy na stronie żeby jednego z drugim nie mieszać, a jednocześnie obskoczyć na jednym koncie. Poza tym trzeba podkreślić, że inaczej wypowiada się w komentach pod newsami, a inaczej w tematach na forum. Jedno z drugim się gryzie. Komentarze są krótkie, pozbawione większej treści, niewchodzące w dywagacje. Posty na forum są obszerniejsze, mające merytoryczną zawartość, prowadzące do głębszej dyskusji. Łączenie jednego z drugim jest totalnie bezsensu.

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Jak idą prace kochani? :)

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Końcowe etapy, w zasadzie detale. Liczymy, że maksymalnie przed połową maja oddać Wam do rąk nowy serwis.

Awatar użytkownika
Negrys

No i pieknie :) CZekamy :)

kuba07

Post autor: kuba07 »

Jak zapatrujecie się na postulat całkowitego wyłączenia strony, do czasu uruchomienia nowego portalu? W obecnym kształcie strona nie nadaje się do przeglądania.
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

kuba07 pisze:Jak zapatrujecie się na postulat całkowitego wyłączenia strony, do czasu uruchomienia nowego portalu? W obecnym kształcie strona nie nadaje się do przeglądania.
Doprecyzujesz?

Na pewno strona nie zostanie zamknięta na czas uruchomienia nowego portalu, nie każdy korzysta z komórki celem przeglądania strony (ja w sumie czasem korzystam i nie mam problemu z przeglądaniem strony choć wiadomo co RWD to RWD ;) )

kuba07

Post autor: kuba07 »

Mamy sezon ogórkowy, a strona co chwile się wyłącza - korzystam normalnie w wersji deskoptowej. Trzeba kilka razy odświeżyć, by strona puściła dalej.
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

kuba07 pisze:Mamy sezon ogórkowy, a strona co chwile się wyłącza - korzystam normalnie w wersji deskoptowej. Trzeba kilka razy odświeżyć, by strona puściła dalej.
Dziwne, ja nie mam takiego problemu. Wszystko działa sprawnie, zarówno na stronie jak i na forum. Czasem bywały problemy, ale to tak jak piszesz, nie podczas sezonu ogórkowego, tylko w przerwie/po drugiej połowie jakiegoś arcyważnego meczu.
Obrazek

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

U mnie też zero problemów, dlatego też nie bardzo wiem o co chodzi z tym, że strona nie naddaje się do przegladania :?
Swoją drogą, z niecierpliwością czekam na nowa odsłone lfc.pl :) nie moge się doczekać, coś wiecie może kiedy ? (dokładniej)
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Proponuję więc przeczyścić przeglądarkę ze śmieci, sprawdzić w trybie incognito, a także na innym sprzęcie, być może włączyć lub wyłączyć adblocka, sprawdzić jakiego masz antywirusa, co blokuje. Oczyścić komputer adw cleanerem, antywirusem na żądanie czyli Malwarebytes Anti-Malware dokładnie oraz na koniec to już tak dodatkowo cc cleanerem,

Ja sprawdzam lfc.pl na kilku sprzętach i wszędzie chodzi bezbłędnie.

EDIT
@kariok - jasna sprawa, cc cleanera trzeba używać umiejętnie, a nie na pałę wszystkie opcje :) Używam go od początku praktycznie istnienia i nigdy nic nie zrobiłem nim takiego bym nie mógł odpalić.

kariok

Post autor: kariok »

Z cc cleanerem polecam akurat uważać, potrafi usuwać pliki systemowe. Zdarzyło mi się że po czyszczeniu nie byłem w stanie uruchomić windowsa :wink:

Awatar użytkownika
Negrys

AirCanada pisze:Końcowe etapy, w zasadzie detale. Liczymy, że maksymalnie przed połową maja oddać Wam do rąk nowy serwis.

Godzina 0 coraz blizej :D Przez to siedzenie w domu czas wolno leci i odliczanie sie dłuzy :D

Było pisane gdzieś w końcu jakie ostatecznie zapadły decyzje na temat tego 1 konta dla str. głównej i forum?

MojNick

Post autor: MojNick »

Negrys pisze: Było pisane gdzieś w końcu jakie ostatecznie zapadły decyzje na temat tego 1 konta dla str. głównej i forum?
Wszyscy czekamy na info jak to będzie wyglądać, może Air zdradzi nam co nie co? :)

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Konta nie będą połączone. Do połowy maja Nam się jednak nie uda. 2 dni raptem do 15.05 a tu jeszcze parę drobnych kwestii zostało. Aczkolwiek jestem więcej niż pewien, że do restartu sezonu się wyrobimy. Także ludziska jeszcze troszkę cierpliwości. Tyle czasu na 'starej' stronie żeśmy działali, więc chyba ciut poślizgu nikogo nie zbawi :)

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

AirCanada pisze:Konta nie będą połączone.
Bardzo duży smuteczek

ODPOWIEDZ