Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Sebast

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: Sebast »

A co się stało znowuż z Fanpage? :dry:
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Czy teraz jest już bliżej prognozowana premiera nowego forum? Nie wiem czy zawracać głowę obecnym problemem, bo jeśli niedługo nowa odsłona to luzik. Ale jeśli trzeba będzie jeszcze trochę poczekać to na tym obecnym zastępczym jest tak, że nie mogę się długo zalogować. Jak już się uda i próbuję wysłać napisany post to znów mi wyskakuje okno z loginem i hasłem. I tak w zasadzie za każdym razem muszę od nowa się logować. Nie wiem czy inni też mają podobny problem.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
navyblue

Post autor: navyblue »

Liverpoolczyk pisze: 4 gru 2020, o 22:03 Czy teraz jest już bliżej prognozowana premiera nowego forum? Nie wiem czy zawracać głowę obecnym problemem, bo jeśli niedługo nowa odsłona to luzik. Ale jeśli trzeba będzie jeszcze trochę poczekać to na tym obecnym zastępczym jest tak, że nie mogę się długo zalogować. Jak już się uda i próbuję wysłać napisany post to znów mi wyskakuje okno z loginem i hasłem. I tak w zasadzie za każdym razem muszę od nowa się logować. Nie wiem czy inni też mają podobny problem.
Czekam z niecierpliwością na nowe forum jak kiedyś na prezent gwiazdkowy:-) Kiedyś ktoś napisał, że forum ma być gotowe na przełomie 2020 i 2021. Czy ten termin jest aktualny?
Chyba wszyscy już nie możemy się doczekać :-)
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Przestań człowieku. W Świętego Mikołaja też wierzysz?
To tak nie działa tutaj.
Najpierw sprawa musi nabrać mocy urzędowej. Posiedzieć rok czy dwa w szufladzie.
Potem pod naciskami i coraz większymi żalami zacznie się o tym rozmawiać.
Pogada się rok i coś ruszy. Porusza się kilka miesięcy, będą ciągłe przesuwania daty i obietnice że tu już za chwilkę, już za momencik.
A wreszcie gdy nadejdzie efekt końcowy i lizanie się po fiutach to okaże się iż nie bardzo jest ten nowy layout potrzebny, bo ludziska się dawno wyniosły na insta czy twittery.

Forum działa tak *ujowo że nie pamiętam gorszego okresu. A trochę tu siedzę, prawda?
Z 504 Gateway Timeout zdążyłem się już zaprzyjaźnić. I nie sądzę by ta przyjaźń skonczyła się przed 2022.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
n_t
Webmaster

Post autor: n_t »

Mitchell pisze: 5 gru 2020, o 14:50 Forum działa tak *ujowo że nie pamiętam gorszego okresu. A trochę tu siedzę, prawda?
Z 504 Gateway Timeout zdążyłem się już zaprzyjaźnić. I nie sądzę by ta przyjaźń skonczyła się przed 2022.
Liverpoolczyk pisze: 4 gru 2020, o 22:03 jest tak, że nie mogę się długo zalogować. Jak już się uda i próbuję wysłać napisany post to znów mi wyskakuje okno z loginem i hasłem. I tak w zasadzie za każdym razem muszę od nowa się logować. Nie wiem czy inni też mają podobny problem.
Problem, mam nadzieję, udało się rozwiązać. Forum powinno ponownie działać z przyzwoitą szybkością, i umożliwiać logowanie bez rzucania błędami.
Liverpoolczyk pisze: 4 gru 2020, o 22:03 Czy teraz jest już bliżej prognozowana premiera nowego forum?
navyblue pisze: 5 gru 2020, o 14:30 Czekam z niecierpliwością na nowe forum jak kiedyś na prezent gwiazdkowy:-) Kiedyś ktoś napisał, że forum ma być gotowe na przełomie 2020 i 2021. Czy ten termin jest aktualny?
Chyba wszyscy już nie możemy się doczekać :-)
Przełom roku to orientacyjny termin. Zainstalowanie nowego forum nie stanowi problemu; problemem jest migracja obecnego forum. Na dzień dzisiejszy nie istnieje (przetestowany) skrypt konwertujący dane z phpBB3.3 do forum, o którym myślimy. Na dniach/tygodniach powinien się jednak pojawić.
Obrazek
everlast

Post autor: everlast »

n_t pisze: 5 gru 2020, o 22:46 razem muszę od nowa się logować. Nie wiem czy inni też mają podobny problem.
Problem, mam nadzieję, udało się rozwiązać. Forum powinno ponownie działać z przyzwoitą szybkością, i umożliwiać logowanie bez rzucania błędami.

[/quote]

Ja mam problem,ze codziennie jestem wylogowywany i musze czytac SEB'a. Czy to tak bedzie?
calcexe

Post autor: calcexe »

Po wbiciu na stronę główną nie ładuje styli (404 dla styles.css) w związku z czym strona jest cała rozjechana :(
n_t
Webmaster

Taki plik nie jest wykorzystywany - obecnie jest to styles.min.1605520691.css.
Jedyne co mogę polecić to wyczyszczenie cache'a przeglądarki, a wcześniej wejście na stronę inną przeglądarką.
Obrazek
calcexe

Post autor: calcexe »

Zgadza się, dokładną nazwę pliku pominąłem. Dostawałem 404 dla tego css ale po wyczyszczeniu cache plik jest już dostępny.

Dzięki za pomoc, jakby sytuacja się powtórzyła to będę informować :)
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

A ja tak z innej beczki...
Czy są jakieś statystyki odnośnie odsłon/wyświetleń nowej strony? Nie chcę zabrzmieć tu ofensywnie, ta nowa stronka jest pewnie ładniejsza, fajniejsza... ale osobiście odświeżałem lfc.pl jakieś 20/30 razy dziennie na starym lfc.pl - teraz wejdę raz w tygodniu poczytać komentarze pomeczowe, gdy nie mam możliwości go obejrzeć a na forum zalogowałem się pierwszy raz. Ciekaw jestem czy mam tak samo czy wyświetlenia są w tej samej ilości co niegdyś.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

HappyBlancik statystyki oglądalności serwisu są lepsze, aniżeli na starym layoucie.

Nie każdy podąża tym szlakiem co Ty :roll: :P
Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Więcej tych reklam dodajcie. Jakiś pop-up jeszcze, może jakieś przekerowanie przez strony afilacyjne?
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Django

Post autor: Django »

Naprawdę nie masz AdBlocka???
Obrazek
MojNick

Post autor: MojNick »

A na ciemny motyw szansa jest czy przepadło już całkiem?
n_t
Webmaster

MojNick pisze: 11 gru 2020, o 22:00 A na ciemny motyw szansa jest czy przepadło już całkiem?
Jest w planach, ale nie ma ustalonego terminu.
Obrazek
ODPOWIEDZ