Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

MojNick

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: MojNick »

tetfoll pisze:
18 cze 2020, o 21:02
Czy będzie możliwość aby w każdej chwili zmienić stronę na tryb nocny lub dzienny, tak jak to jest rozwiązane na kanonierzy.com? Wiem, że cały czas wracam do tej strony ale uważam, że oni mają ją super "dopieszczoną".

Pzdr
To samo wskazywałem tylko na podstawie strony tabletowo.pl
Taka opcja jest świetna i mam nadzieję, że uda się ją wdrożyć i tutaj.

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

Może coś przegapiłem, ale chyba jeszcze w ogóle nie ma decyzji na temat trybu nocnego.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Nie da się usuwać wiadomości z folderu (ze skrzynki odbiorczej).
Info przy usuwaniu:
Information
The submitted form was invalid. Try submitting again.

MMpce

Post autor: MMpce »

Cześć wszystkim!
Dziękuję administratorom za aktywację mojego konta po upływie 9 lat :) Myślałem, że nie doczekam tego pięknego dnia :)

n_t
Webmaster
Kontakt:

Post autor: n_t »

MMpce pisze:
24 cze 2020, o 13:07
Cześć wszystkim!
Dziękuję administratorom za aktywację mojego konta po upływie 9 lat :) Myślałem, że nie doczekam tego pięknego dnia :)
Cześć,
i teraz mam mieszane uczucia. Z jednej strony to miłe, że wielogodzinny trud ręcznego aktywowania kilku tysięcy kont się opłacił, a z drugiej czuję smutek, że musiałeś tak długo czekać (choć wielu pewnie powie, że nie było na co :) ).
Obrazek

MMpce

Post autor: MMpce »

Jak widać Twoja praca nie poszła na marne, dzięki jeszcze raz :)

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Ja mam dwa pytania:

1. Na większości for internetowych chwilę po rejestracji przychodzi automatycznie email aktywacyjny. Czemu tutaj moderator musi ręcznie potwierdzać rejestrację? Gdyby taki proces był zautomatyzowany (oczywiście z pewnymi restrykcjami, jak jedno konto na jeden adres IP, blokada ponownej rejestracji dla osób zbanowanych) na pewno stronę odwiedzałoby więcej użytkowników.

2. Co sądzicie o sposobie prowadzenia strony typu kanonierzy albo dieroten? Tam na głównej stronie wisi jeden news przez relatywnie długi czas i pod każdym takim głównym newsem średnio jest kilkaset komentarzy. Często nawet ponad 1000, przy liczbie użytkowników online podobnej jak na naszej stronie. Tak - wiem że znaczna część postów to spam i zwykłe bajdurzenie, rozmowa o dupie maryny, ale taki model prowadzenia strony też jest ciekawy. Na pewno więcej się dzieje na stronie, wydaje się ona bardziej "żywa" no i oczywiście generuje więcej kasy z reklam, jeśli więcej osób wchodzi na stronę i się na niej udziela. Tymczasem na lfc.pl po zwycięstwie nad Barceloną 4:0 ilość komentarzy pod newsem wynosiła, o ile dobrze pamiętam, tylko nieco ponad 300.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

2. Co do takiego formatu prowadzenia strony głównej to myślę, że kompletnie mija się to z celem ze względu na działające w naszym gronie forum. Zwłaszcza jeżeli zwrócimy uwagę na fakt, że forum.lfc.pl tętni życiem, a pomimo istnienia konkretnych działów - często dopuszcza się poruszanie tematów, które są mniej związane z jego pierwotnym założeniem.

Osobiście nie mam nic do Twojej propozycji, uważam, że ma swoje plusy. Myślę jednak, że odbije się to na ilości podejmowanych dyskusji na forum - zakładając, że wciąż chcemy, aby działało tak jak do tej pory, bo nigdzie nie wspomniałeś o jego zamknięciu.

Co więcej, taka ilość postów pod jednym newsem, gdzie momentami osiąga ona zawrotne liczby, wymaga dodatkowej pary rąk do pracy, aby kontrolować pojedyncze wyskoki łamiące regulamin.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

sniper77

Post autor: sniper77 »

Podłączam się pod podziękowania za aktywację konta po paru latach. Tak na marginesie gdzie wy żeście się dokopali do tych starych requestów? :)

n_t
Webmaster
Kontakt:

Nodramawegotlallana pisze:
24 cze 2020, o 15:06
1. Na większości for internetowych chwilę po rejestracji przychodzi automatycznie email aktywacyjny. Czemu tutaj moderator musi ręcznie potwierdzać rejestrację? Gdyby taki proces był zautomatyzowany (oczywiście z pewnymi restrykcjami, jak jedno konto na jeden adres IP, blokada ponownej rejestracji dla osób zbanowanych) na pewno stronę odwiedzałoby więcej użytkowników.
Ręczna aktywacja była wymagana, gdyż na forum rejestrowało się bardzo dużo botów. Po zaktualizowaniu forum możliwe stało się wykorzystanie bardzo dobrego testu przeciwbotowego. Dzięki temu ręczne potwierdzanie rejestracji nie stanowi dużego obciążenia.
Obrazek

n_t
Webmaster
Kontakt:

sniper77 pisze:
24 cze 2020, o 15:19
Podłączam się pod podziękowania za aktywację konta po paru latach. Tak na marginesie gdzie wy żeście się dokopali do tych starych requestów? :)
Jeszcze kilka takich postów i wpadnę w traumę..., robiłem to dla spokoju sumienia licząc, że nikt się nie odezwie.

Requesty były w bazie danych od zawsze, ale było ich tak wiele, że nikt na nie nie zwracał uwagi. Nowe były weryfikowane mniej więcej na bieżąco, a stare zostały zapomniane. Smutne. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Czy jest możliwość żeby tapatalk działał z naszym forum?
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

navyblue

Post autor: navyblue »

Mam pytanko do redaktorów i webmasterów. Czy nie fajnie było by, żeby na samej górze główny news którym jest wynik poprzedniego meczu wisiał jako główny 2-3 dni (w tym wypadku artykuł o pewnej wygranej z Palace 4:0)? Chyba, że jest jakaś ważniejsza wiadomość, wazniejsza informacja to wtedy szybsza zmiana głównego newsa. Chodzi o to, by news ktory jest bardzo ważny i szeroko komentowany nie był zmieniany po paru godzinach. A kolejne newsy czyli w tym wypadku statystyki z meczu, wypowiedzi ze Sky, odejście Clyna, wypowiedz Bossa itp. by były wrzucane normalnie niżej (w tym przypadku wypowiedz Bossa została wrzucona jako główny news).
Co o tym sądzicie?

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Też tak myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

No i fajnie jakby w 'strzelcach' brani byli pod uwagę wszyscy piłkarze PL, a nie tylko gracze LFC.

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

Ponawiam pytanie o Tapatalka:
Mikey9692 pisze:
14 cze 2020, o 10:31
Hej, ostatnio podczas prób logowania na forum przez Tapatalka wyskakuje błąd logowania. Czy obserwowaliście podobny problem, wiecie jak go rozwiązać? Tapatalk to mój główny sposób korzystania z forum i ten problem jest bardzo uciążliwy.

ODPOWIEDZ