Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
tetfoll

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: tetfoll »

Witam,

Podejrzewam, że ktoś ten temat już poruszał, ale jednak jeszcze i ja o tym wspomnę - czy można zrobić naszą Ligę Typerów, taką jaką mają polscy kibice Arsenalu? Myślę, że obstawianie wyników każdej kolejki byłoby fajną zabawą ;) Poniżej link do strony z typerem naszych rywali:

http://kanonierzy.com/news/startujemy-z ... awy/48072/

Poza tym, w pozycji "dla fanów" można też dołożyć zakładkę Fantasy Premier League, tak aby jak najwięcej naszych kibiców o tym wiedziało i mogło zapisać się do rywalizacji w lidze lfc.pl ;)

Pozdrawiam,
Piotr
YNWA

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Przede wszystkim to na lfc.pl był kiedyś typer i była z nim fajna zabawa. Co prawda nigdy zbyt wiele nie osiągnąłem, ale to pewnie dlatego, że zawsze stawiałem na zwycięstwo Liverpoolu, a wtedy nie były to takie różowe czasy. Ale sama idea powrotu do typera jest bardzo interesująca!
Obrazek

edwardo

Post autor: edwardo »

Spoiler:
Dobrą opcją byłoby zebranie od każdego uczestnika po np. 10zl i nagrody można by rozdać pomiędzy trzy pierwsze miejsce :roll:

navyblue

Post autor: navyblue »

Super. Dołożyliście by było widać liczbę komentarzy pod pozostałymi newsami. Super. Powiem Wam Panowie redaktorzy i Panowie Webmasterzy, że podoba mi się to coraz bardziej (a już bardzo mi się podoba) :-)

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Nikt z redaktorów ani webmasterów od nas nie pisał, że powstanie coś takiego jak liga typerów na stronie. ;) To tak dodam na wstępie, że musimy się z czegoś rozliczać. Liga typerów już była zakładana i jak ktoś chce dołączyć to zapraszam - https://www.kicktipp.pl/lfcpl2/
Jeśli chętnych byłoby wielu, to mogę założyć nową, na najbliższe 9 kolejek do zakończenia ligi.

A pomysł z pieniędzmi, to niezbyt dobry pomysł. :)
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

zalewsky pisze:
13 cze 2020, o 15:46
Chociażby z uwagi na art. 89 ust. 1 pkt 1 oraz ust 4 pkt 1 w zw. z art. 2 ust. 2 pkt 1 w zw. z art. 3 ustawy o grach hazardowych (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 847)

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

Hej, ostatnio podczas prób logowania na forum przez Tapatalka wyskakuje błąd logowania. Czy obserwowaliście podobny problem, wiecie jak go rozwiązać? Tapatalk to mój główny sposób korzystania z forum i ten problem jest bardzo uciążliwy.

Awatar użytkownika
tetfoll

Post autor: tetfoll »

zalewsky pisze:
13 cze 2020, o 15:46
Nikt z redaktorów ani webmasterów od nas nie pisał, że powstanie coś takiego jak liga typerów na stronie. ;) To tak dodam na wstępie, że musimy się z czegoś rozliczać. Liga typerów już była zakładana i jak ktoś chce dołączyć to zapraszam - https://www.kicktipp.pl/lfcpl2/
Jeśli chętnych byłoby wielu, to mogę założyć nową, na najbliższe 9 kolejek do zakończenia ligi.

Hej,

Jeśli typer jest na kicktipp, to w takim razie nie ma potrzeby zakładania nowego na stronie głównej. Ale przed
rozpoczęciem każdego sezonu dajcie znać na stronie głównej, że taki typer oraz Fantasy Premier League startują. Nie pamiętam aby przed tym sezonem takowa informacja pojawiła się na głównej, a zaglądam na nią codziennie. Nie każdy ma konto na forum. Ja np. jestem kibicem od 2001 roku, stronę odwiedzam od jej powstania, a konto na forum założyłem dopiero w zeszłym roku. Wiem, wiem - moja strata, ale weźcie to też pod uwagę ;) Poza tym moglibyście też w zakładce "Dla fanów" dodać odnośniki i do tego typera w Kicktippie oraz do FPL. Byłoby miło ;)

Na 9 kolejek przed końcem sezonu, to chyba nie ma już sensu zakładać nowego typera, ale przed nowym sezonem, warto go założyć nawet bez nagród. Chociaż drugiej strony patrząc, to z nagrodami nawet symbolicznymi jak koszulka czy książka lub jakiś inny gadżet w postaci kufla z logo Liverpoolu, rywalizacja byłaby na pewno ciekawsza ;)

Pozdrawiam

navyblue

Post autor: navyblue »

A jeszcze się spytam o dodanie możliwości oceny zawodników po każdym meczu w skali od 1 do 10 (a nie tylko wybór jednego zawodnika). Można by się wtedy przyjrzeć jak wszyscy zawodnicy są oceniani za dany mecz. Czy jest taka szansa? Pytanie do redaktorów i webmasterów? :-)

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

NavyBlue pisze:
14 cze 2020, o 22:25
A jeszcze się spytam o dodanie możliwości oceny zawodników po każdym meczu w skali od 1 do 10 (a nie tylko wybór jednego zawodnika). Można by się wtedy przyjrzeć jak wszyscy zawodnicy są oceniani za dany mecz. Czy jest taka szansa? Pytanie do redaktorów i webmasterów? :-)
Pomysł jest rozważany, chociaż przyznam wprost, że opinie w tej kwestii są podzielone 8)

grzyb

Post autor: grzyb »

Temat wałkowany od dawna. Pomysł fajny, sam czekam,
aż zostanie zrealizowany, ale jest jeden problem, o którym już jeden z
administratorów wspominał, otóż nie każdy użytkownik będzie oceniał
zawodników zgodnie z tym, co działo się na boisku i taki Lovren na start
dostanie ocenę 1-2.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

grzyb pisze:
15 cze 2020, o 08:20
Temat wałkowany od dawna. Pomysł fajny, sam czekam,
aż zostanie zrealizowany, ale jest jeden problem, o którym już jeden z
administratorów wspominał, otóż nie każdy użytkownik będzie oceniał
zawodników zgodnie z tym, co działo się na boisku i taki Lovren na start
dostanie ocenę 1-2.
Administracja to przewidziała i Loren będzie zaczynał z handicapem 8

A tak serio to bardzo mi się podoba strona, szybka przejrzysta i nowoczesna. Bardzo dobra robota, nawet jako programista miałem się doczepić do kilku spraw, ale szybko zostały załatane
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

grzyb pisze:
i taki Lovren na start dostanie ocenę 1-2.
Aby zapobiec takim sytuacjom należy wyjść z założenia, że za wybiegnięcie na boisku w koszulce LFC ma się gwarantowane 4/10.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

A jak ktoś zagra katastrofalny mecz, strzeli 3 samobóje i skończy z czerwoną kartką, to i tak musi mieć ocenę 4, bo wyszedł w koszulce LFC?
Obrazek

n_t
Webmaster
Kontakt:

Post autor: n_t »

arvedui pisze:
15 cze 2020, o 14:05
grzyb pisze:
i taki Lovren na start dostanie ocenę 1-2.
Aby zapobiec takim sytuacjom należy wyjść z założenia, że za wybiegnięcie na boisku w koszulce LFC ma się gwarantowane 4/10.
Oceny LFC.pl :roll:
Obrazek

ODPOWIEDZ