Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
urban12

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: urban12 »

W pełni Cię popieram Juluz.
Na stronie "Klopp12"

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Juluz pisze:Nie zgodzę się z Tobą @Hulus. Obecna forma nie prowadzi do niczego innego niż do kłótni, pokazów buractwa i chamstwa. Z pewnością nie do dyskusji. Dodatkowo, może to przeoczyłeś, ale wielokrotnie padał pomysł uśredniania ocen, duże grono użytkowników przychylało się do tego pomysłu, więc stwierdzenie "nic więcej nie jest potrzebne" jest wobec tego nie na miejscu. Ludzie lubią czuć, że są czegoś częścią, a w tej formie, użytkownicy są jawnie pomijani. Nawet, jeśli to jest tylko "zabawa", to dlaczego nie pozwolić się w nią bawić użytkownikom? Pomysł był zaczerpnięty o ile się nie mylę z innej strony ( o Manchesterze United ). Wygląda to na prawdę fajnie i forma:
"Lovren: blbalablablbalbalba. Hulus: 9.5, LFC.PL: 2." jest o wiele lepszym fundamentem do dyskusji, przynajmniej według mnie. W życiu trzeba chodzić na kompromisy.

Kończąc, tak jak już napisałeś: "brak zrozumienia, że ktoś inny może mieć inne zdanie nie musi oznaczać, że jest kretynem".
Kibice przecież głosują na gracza meczu a to nie zmienia nic w tym, że i tak mocno oburza ich to, kto jest graczem meczu w ocenach. Średnia to słaby pomysł, bo niczego nie oddaje. Jeżeli Ty dasz 6 a ja 8 to dostaniemy 7 i obaj będziemy niezadowoleni. Użytkownicy jak najbardziej mogą brać w tym udział poprzez komentarze. Nie moja wina, że niektórzy zamiast to robić wolą się oburzać na formułę. Są tacy, którzy nie mają z nią problemu i dodają swoje trzy grosze czy nawet własne oceny i to jest absolutnie OK a nawet mile widziane. Jeżeli komuś nie podobają się oceny to mamy zmienić formułę? Jak komuś nie spodoba się czyjś artykuł to mamy mu zabronić publikować? Jak komuś się czcionka nie podoba to mamy ją zmieniać? Pełna zgoda na rozwijanie strony, ale od mieszania herbata nie robi się słodsza.

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Szczerze?
Ta gównoburza o oceny wygląda na totalnie gówniarską...
Sprawa jest prosta, pod newsem "Oceny" podpisuje się, przynajmniej, trzech redaktorów, którzy między sobą dyskutują i ustalają ostateczne oceny (w cale nie potrzeba oceny szerszego grona).
Gwarantuję, że nikt nie będzie miał bólu zadka, jeśli takie sprawy będą rozstrzygane niejednoosobowo...
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

hulus
Kontakt:

sokół pisze:Szczerze?
Sprawa jest prosta, pod newsem "Oceny" podpisuje się, przynajmniej, trzech redaktorów, którzy między sobą dyskutują i ustalają ostateczne oceny (w cale nie potrzeba oceny szerszego grona).
Gwarantuję, że nikt nie będzie miał bólu zadka, jeśli takie sprawy będą rozstrzygane niejednoosobowo...
Raczej zostanie jak jest, bo i tak poświęcamy swój wolny czas na to i na pewno nie będziemy się zbierać w kilka osób, żeby spełnić wygórowane oczekiwanie niektórych malkontentów. Jeżeli kogoś oburza pół oceny w którymś kierunku to nie redakcja jest tu problemem a brak dystansu. Delikatnie mówiąc.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Ten format ocen istnieje od niepamiętnych czasów i jakoś kiedyś nie było tylu nacechowanych negatywnie dyskusji...
Nawet jeśli takowa się zdarzyła to nikt nie zmieniał z tego powodu formuły ocen bo 5 osób tak chciało.

Wszystkie te kłótnie przypominają mi sprawy ocen i ich "obiektywności" w czasopiśmie Cd-action,
i tam nikt z tego powodu nie zmienił nic choć ocenę końcową danej gry musiało zatwierdzić też kilka osób
(np. pytano się pozostałych redaktorów o ich ocenę) więc mimo, ze był to troszkę inny format samej oceny końcowej
(np. jeśli minimum 3 osoby nie wystawiły 10 to gra nie miała prawa dostać 10)
to kłótnie jak były tak czasem do tej pory są więc rozwiązanie pytania się innych redaktorów o oceny nie rozwiąże problemu (a raczej "problemu" bo ja w tym nie widzę nic problematycznego).

EDIT: Radbug: co by było gdyby 2 inni redaktorzy dali ocenę 9? Dlaczego uważasz, że inni redaktorzy daliby 10, skąd ta myśl?
Rozwiązanie słabe i pisałem o tym już wyżej.

Radbug

Post autor: Radbug »

hulus pisze:
sokół pisze:Szczerze?
Raczej zostanie jak jest, bo i tak poświęcamy swój wolny czas na to i na pewno nie będziemy się zbierać w kilka osób, żeby spełnić wygórowane oczekiwanie niektórych malkontentów. Jeżeli kogoś oburza pół oceny w którymś kierunku to nie redakcja jest tu problemem a brak dystansu. Delikatnie mówiąc.

Nie chodzi o zbieranie się i dyskusję, tylko o uśrednienie i porównanie osób szerszego grona. Wiem, że poświęcacie swój czas tworząc artykuły na tą stronę, ale przecież i tak w większości oglądacie mecz Liverpoolu. Ile czasu mogłoby zająć 3 redaktorom wystawienie każdemu z 14 zawodników po ocenie za obejrzany przed chwilą mecz? 5 minut? Potem wystarczy policzyć średnią i dodać 2 zdania od osoby która oceny będzie publikować, coś w stylu "nie zgadzałem się z moimi kolegami w kwestii tego gracza stąd średnia wynosi..." albo "nie było między nami różnicy i w tym meczu ten zawodnik od każdego z nas dostał 6". Jestem pewien, że korzystając z tej metody nie naplułbyś w twarz, zgnoił, obraził, zmieszał z błotem, wdeptał w glebę, znieważył, upokorzył, wymierzył policzek i po prostu skrzywdził Salaha oraz wszystkich Egipcjan i każdego Muzułmanina, wystawiając mu beznadziejne 9.5 zamiast 10 za mecz z Watfordem bo średnia ocen 3 redaktorów z pewnością wyniosłaby 9.83 co w zaokrągleniu dałoby odpowiednią dla niego ocenę.

;)

@down
A nie może być coś taniej? Najlepiej za darmo? Mam horom curke.
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2018, o 23:01 przez Radbug, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

hulus
Kontakt:

@Radbug
Nie ma sprawy. Usługa, którą zamawiasz będzie Cię kosztowała 100zł za mecz dla każdego zamówionego redaktora. Numery kont dostaniesz mailem. Płatności należy dokonać najpóźniej 24h przed meczem, dla którego zamawiana jest usługa. Dziękuję i polecam się na przyszłość.

Awatar użytkownika
Dzwoniec

Post autor: Dzwoniec »

Ja tam redaktora Hulusa nie znam osobiście, ale tak go wkurwic to już sztuka.
Na moje wyglada to tak. Jeżeli jest taka formuła i komuś chce się pisać te oceny to niech tak zostanie. Jak jest chętnych 3 redaktorów to niech będzie nowa kolumna w stylu Średnia Trójca, a jak użytkownicy chcą wyciągać średnia to niech sobie robią oceny w jakimś temacie na forum i na koniec dnia uśrednia. Pisać pisać gadać krytykować . Do roboty się zabrać lepiej.

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Czytam i nie wierzę..serio, macie problem z tym, kto jakie oceny dostał od jakiego redaktora? Aż nasuwa się piękny cytat: "To tylko kawałek pie%#*^onego ziemniaka, a zachowujesz się, jakbym krzywdził Twoją matkę."
Życzę wam tylko takich problemów w życiu :wink:
Był wałkowany temat problemów, jakie ma ta strona i niepewności jej dalszego funkcjonowania a tu powstaje kilkuosobowa rebelia dotycząca ocen. Hulus, dajże temu Salahowi 10! Słuchaj Hulus, Jak Cię błaga lud, słuchaj słuchaj, uczyń dla nich cud :lol:
Obrazek

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Cześć,

na początku sezonu była ankieta na głównej pt. "Jak daleko zajdzie Liverpool w tej edycji LM" ma ktoś może wyniki tej sondy? Pytam z ciekawości
Obrazek

kacciq

Post autor: kacciq »

Z tego co pamiętam to zdecydowanie wygrał ćwierćfinał.

jrug
Kontakt:

Post autor: jrug »

Czy ktoś może odblokować mi konto na stronie? Przywracałem hasło ale dalej nie chce działać.

Wyskakuje komunikat: "Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło!"

A przy przywracaniu hasła działa :P

Awatar użytkownika
ynwa87
Kontakt:

Post autor: ynwa87 »

Witam,
Chciałbym sie dowiedzieć czy istanieje jakaś aplikacja strony lfc.pl na iPhone lub jakaś mobilna wersja przynajmniej strony.
Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Nie muszę być na 100 % zdrowy aby grać ! Muszę być na 100 % kontuzjowany, żeby nie grać - Jamie Carragher !! - Człowiek, który odda wszystko dla swojego klubu !

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Z tego, co się orientuję to właśnie nie istnieje i tu wyprzedziłeś nieco moje plany. W wakacje będę podejmował się zrobienia takiej aplikacji, więcej szczegółów będę podawał później, bo nie jest to jeszcze nic na 100%, ponieważ chciałbym, ale nie wiem czy robota da mi tyle wolnego czasu i nie chcę tu składać jakichś deklaracji mocnych. Ba, tak naprawdę to ta idea była jak na razie w mojej głowie i nikt o tym nie wiedział, ale skoro już napisałeś, to postanowiłem się do tego odnieść.

Pozdrawiam.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Kolega prosi o aktywację konta na forum, bo już czeka od dłuższego czasu - nick świeży995.
Później można post usunąć :)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

ODPOWIEDZ