Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
MenToS

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: MenToS »

Istnieje może jakiś magiczny sposób na ukrycie tematu "Polityka"? Ja tam wchodzę na forum poczytać sobie o sprawach związanych z klubem (jak pewnie i spora część innych użytkowników) a nie jakieś tam pierdolamento, przez które trzeba się przekopać żeby dopaść do czegoś o naszej kochanej drużynie (lfc.pl a nie np. politykafc.pl)
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

ragnarok
Kontakt:

Post autor: ragnarok »

beczka piwa dla tego wyżej, pewnie duża część osób apolitycznych rzyga już, tak jak ja, dyskusją "polityczną".

ktoś kiedyś powiedział, że sport i polityka to nie najlepsze połączenie.

Elthiryel

Post autor: Elthiryel »

A nie wystarczy po prostu nie wchodzić do tamtego tematu? Ja do niego nie zaglądam i nawet nie wiedziałem że tam się jakaś grubsza dyskusja toczy. :P

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Równie dobrze można powiedzieć to samo o "Porady komputerowe" czy "Telefony, laptopy..." bo wiesz, wchodzę na lfc.pl żeby poczytać o sprawach związanych z klubem a nie o komputerach i elektronice 8)

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Dokładnie, wtedy trzeba było by usunąć prawie wszystkie tematy, życie kibica to nie tylko wszystko o klubie lecz też o innych rzeczach; po to jest forum. Są też odpowiednie działy, jeśli Cię jakiś nie interesuje to nie musisz do niego wchodzić. Jak dla mnie wszystko jest czytelne, proste i nie ma potrzeby niczego zmieniać.
Jetzu
Pisałem właśnie o tym kiedyś, bo faktycznie jest to wkurzające gdy wejdę na lfc.pl i ostatnie 10 postów to polityka czy też humor.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2015, o 12:00 przez ElFirmino, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Najlepszym rozwiązaniem by było zmienienie formy tej belki żeby nie pokazywała 10 ostatnich postów, a 10 ostatnich aktywnych tematów.

Miałbyś wtedy np.

1. Watford - Liverpool
2. Simon Mignolet
3. Polityka
4. Arsenal
5. Porady Komputerowe

Potem ktoś by napisał nowego posta w temacie "Polityka" to lista zmieniłaby się na

1. Polityka
2. Watford - Liverpool
3. Simon Mignolet
4. Arsenal
5. Porady Komputerowe

etc.

Nie wiem czy jest to możliwe przy obecnej strukturze forum i strony, ale mam nadzieję, że zostanie to zaadresowane przy tworzeniu nowej strony.

Przemko

Post autor: Przemko »

Jetzu pisze:Najlepszym rozwiązaniem by było zmienienie formy tej belki żeby nie pokazywała 10 ostatnich postów, a 10 ostatnich aktywnych tematów.

Miałbyś wtedy np.

1. Watford - Liverpool
2. Simon Mignolet
3. Polityka
4. Arsenal
5. Porady Komputerowe

Potem ktoś by napisał nowego posta w temacie "Polityka" to lista zmieniłaby się na

1. Polityka
2. Watford - Liverpool
3. Simon Mignolet
4. Arsenal
5. Porady Komputerowe

etc.

Nie wiem czy jest to możliwe przy obecnej strukturze forum i strony, ale mam nadzieję, że zostanie to zaadresowane przy tworzeniu nowej strony.
Oczywiście, że jest to możliwe i nie jest to trudne do zrobienia. Jestem ekspertem.

@hulus, to też proste, wziąć np. Liczbę postów z ostatniej doby, fajny pomysł:)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2015, o 12:20 przez Przemko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

A jest możliwe coś takiego:
1. Polityka(x) - gdzie x to liczba nowych postów pozycji na samej górze? Wtedy byłaby też informacja czy i ile nowych postów jest w wiodącym obecnie temacie?

DyzioLFC922

Post autor: DyzioLFC922 »

Kpina na stronie głównej z tymi ocenami,redaktor ziaja chyba się ostro naćpał.Jak nie chce Ci się pisać artykułów to zwolnij miejsce dla kogoś komu będzie się chciało.Ja wiem że zagrali słabo ale dawanie 1-2 punktów oceny i jakieś durne ironiczne podjazdy w kierunku choćby Benteke to jest żałosny poziom,nie raz się nie zgadzałem z ocenami ale to jest kpina aby coś takiego dawać na stronę główną tak dużego serwisu

Nole

Post autor: Nole »

DyzioLFC922 pisze:Kpina na stronie głównej z tymi ocenami,redaktor ziaja chyba się ostro naćpał.Jak nie chce Ci się pisać artykułów to zwolnij miejsce dla kogoś komu będzie się chciało.Ja wiem że zagrali słabo ale dawanie 1-2 punktów oceny i jakieś durne ironiczne podjazdy w kierunku choćby Benteke to jest żałosny poziom,nie raz się nie zgadzałem z ocenami ale to jest kpina aby coś takiego dawać na stronę główną tak dużego serwisu

Ale przecież te oceny odzwierciedlają rzeczywistość także nie wiem o co ci chodzi ;) A zresztą to jest tylko subiektywna opinia Redaktora, z którymi możesz się zgodzić lub nie ;) Zresztą dlaczego czepiasz się Benteke, skoro dostał najwyższą ocenę ze wszystkich ? :D

romic96
Kontakt:

Post autor: romic96 »

Heloł, przypomnę że PRZEGRALIŚMY 3-0 po FATALNYM meczu, o ile nie najgorszym od dziesięcioleci to jakie oceny mają być? W pełni się z nimi zgadzam i popieram

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Oceny są spoko. Też nie zawsze się z nimi zgadzam ale akurat dzisiaj trafione w "10". Może wystawione nieco z przymrużeniem oka, ale gra naszych kopaczy to też niezły kabaret więc wszystko jest ok.
Dyskusje na ten temat uważam za zakończoną.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

A ja uważam dyskusję za niezakończoną.

Co więcej, jako, że pracuję w drużynie (mowa oczywiście o redakcji LFC.pl), wysłuchałem opinii kilku członków swojej ekipy i koledzy podobnie jak ja uznali, że oceny w takiej formie, w jakiej zostały zaserwowane, nie powinny pojawiać się mimo wszystko na stronie głównej serwisu, odwiedzanego średnio przez około 18 tyś ludzi dziennie.

Są granice dobrego smaku, których czasem po prostu lepiej nie przekraczać.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Ibiz pisze:Oceny są spoko. Też nie zawsze się z nimi zgadzam ale akurat dzisiaj trafione w "10". Może wystawione nieco z przymrużeniem oka, ale gra naszych kopaczy to też niezły kabaret więc wszystko jest ok.
Dyskusje na ten temat uważam za zakończoną.
Na szczeście ktoś ma inne zdanie i usunał wpis.
Oceny niskie dla większości graczy są odzwierciedleniem ich gry, to fakt. Ale podpisy i komentarz do piłkarzy na poziomie nie przystającym do standardów tej strony. Na forum by sie nadawały, bo poziom i tak jest niski. Ale na strone główną i jeszcze z podkreśleniem że są to oceny wg. lfc.pl to kpina.
Obrazek

ziaja

Post autor: ziaja »

Oglądałem mecz 3 razy i nie wystawił bym innych ocen. Oczywiście moje komentarze do ocen i nie tylko moje były ironiczne, podobnie jak ironicznie wczoraj zawodnicy udawali, że są piłkarzami. Wczorajszym mecz zakończył się tylko 3-0, a mógł i w sumie powinien zakończyć się mniejwięcej 5-6:0.
Tak więc skoro tak bardzo uraziły was te ironiczne opisy ocen, to przepraszam. Ale uważam, że czasem można pozwolić sobie na odrobinę luzu i nabrać pewnego dystansu. Widocznie mam go za dużo. Ten mecz był poziomem ze Stoke. Więc oglądając go któryś raz z płaczu przeszedłem w śmiech i tak też to potraktowałem.
Skoro kogoś to uraziło to jeszcze raz przepraszam.
Obrazek

ODPOWIEDZ