Problem z Forum

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

[quote:3c4b3e0239=71](...) mi go usuwacie nie podaj±c konkretnego punktu w regulaminie (...)[/quote:3c4b3e0239]

[b:3c4b3e0239][quote:3c4b3e0239=Regulamin]2.Zanim utworzysz nowy temat, upewnij siê, ¿e taki ju¿ wcze¶niej nie powsta³.

(...)

15.Z³amanie regulaminu bêdzie karane. O rodzaju kary decyduj± admini, którzy nie musz± t³umaczyæ siê ze swoich decyzji.[/quote:3c4b3e0239]

Ró¿no¶ci -> wszelakie pytania[/b:3c4b3e0239]
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

A ja tam biorê stronê "71", chocia¿ szczerze mówi±c, to ju¿ rano siê zastanawia³em, co nastapi prêdzej - czy go kto¶ zjebie w nowym temacie, czy temat zostanie usuniêty... Go¶æ mia³ wa¿n± sprawê, ludzie go zlali, wiêc za³o¿y³ nowy temat, ¿eby przykuæ uwagê. Mo¿na by³o zostawiæ 1 dzieñ, a jak kto¶ siê znajdzie z tym ca³ym hymnem, to dopiero usun±æ. Co nie zmienia faktu 71, ¿e prostak to Ty jeste¶ niez³y :D :D

Wieviór

Post autor: Wieviór »

[quote:e94a35bc18=71]zadko[/quote:e94a35bc18]

Czy aby przypadkiem id±c na prawo, nie trzeba mieæ przyzwoitej oceny z Polskiego?

Co do tego co mówisz. Co masz na bani to a¿ ¶miech :lol: Wchodzisz na nasze forum i mówisz nam, jak mamy je prowadziæ? :D To ja czego¶ nie rozumiem, sami ustalili¶my regulamin i to czy on jest zgodny ze "Twoimi standardami" czy nie, to ju¿ chyba nie ma znaczenia, jak piszesz tu, to znaczy ¿e zgadzasz siê z regulaminem forum.
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

[quote:ee9594d30a=71] z ciekawo¶ci ostatni raz zagl±dam na to forum [/quote:ee9594d30a]

[b:ee9594d30a]Mam nadziejê, ¿e jako jurysta jeste¶ cz³owiekiem s³ownym i spe³nisz za³o¿enia przedstawione w powy¿szym cytacie.

Ka¿de forum ma swoje prawa i zwyczaje. Trzeba siê dostosowaæ albo po prostu zmieniæ miejsce pobytu. Naprawdê chyba nikt tutaj nie ma powodów do wielkich narzekañ.

Zdravim[/b:ee9594d30a]

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

[quote:c3abd4928c=Wievior][quote:c3abd4928c=71]zadko[/quote:c3abd4928c]

Czy aby przypadkiem id±c na prawo, nie trzeba mieæ przyzwoitej oceny z Polskiego?
[/quote:c3abd4928c]

[color=blue:c3abd4928c][b:c3abd4928c]Przygania³ kocio³ garnkowi.
:D [/b:c3abd4928c][/color:c3abd4928c]
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

W chu** sobie kto¶ leci, ¿e od 3 dni codziennie rano usuwa mi avatar? A teraz jak wszed³em w swój profil, to nawet nie mam mo¿liwo¶ci ustawienia obrazka, bo nie ma na dole tych pól do wstawienia adresu :x

Banan

Post autor: Banan »

Nie wiem czemu, ale nie moge wejsc do opcji "Profil" na forum. Czy ktos tak jeszcze ma? I czy ktos kompetentny moze to naprawic? :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Banan pisze:Nie wiem czemu, ale nie moge wejsc do opcji "Profil" na forum. Czy ktos tak jeszcze ma? I czy ktos kompetentny moze to naprawic? :)
No wlasnie, chcialem tez teraz wejsc do swojego profilu i nie moglem. Strona sie nie wyswietla.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
Olaf
bez zaliczki
Kontakt:

Post autor: Olaf »

Z przykroscia musze przyznac Hubert , ze ja rowniez...
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
LiverpoolMan
Kontakt:

Post autor: LiverpoolMan »

No i mi tez sie nie chce otworzyc, takze mysle, iz ow problem maja Wszyscy.

Nagle kupa jakis bledow na forum sie pojawia, co jest?

EDIT. Dobra, moze nie kupa, ale jednak bledy sa.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, o 16:29 przez LiverpoolMan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

LiverpoolMan pisze:No i mi tez sie nie chce otworzyc, takze mysle, iz ow problem maja Wszyscy.

Nagle kupa jakis bledow na forum sie pojawia, co jest?
Bez przesady, zadna kupa. No chyba ze ty masz duzo bledow na tym forum. Ja mam problem tylko z profilem :wink:
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Banan pisze:czy ktos kompetentny moze to naprawic? :)

Jest ktos, komu mozemy zaufac bezgranicznie Hubert. :wink:

Pamietaj: pohukujaca hawajska sowa czuwa.:D

Do zlotu 335 dni...

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Musimy poczekac na Wieviora az wroci z Hiszpanii :) Bez profilu mozna zyc smialo na forum, wiec przezyjecie.

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

AirCanada pisze:Musimy poczekac na Wieviora az wroci z Hiszpanii :) Bez profilu mozna zyc smialo na forum, wiec przezyjecie.
a kiedy wraca?? :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

ODPOWIEDZ