Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: PyrkaLFC »

Tak mam to samo, chociaż nie da się ukryć, że działanie firefoxa od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia. Przynajmniej na systemach innych niż Windows.

@down rzeczywiści, masz rację - pewnie jest problem z jakimś przekierowaniem po wysłaniu formularza.

Choć dalej uważam, że Firefox strasznie obniżył jakość, to się jakieś style nie wczytują, to się coś zawiesza, od pewnego czasu naprawdę ciężko się z niego korzysta.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2021, o 10:43 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 3 razy.
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
Awatar użytkownika
mariush

Post autor: mariush »

Smuggler7 pisze: 14 cze 2021, o 09:08 Udzielam się sporadycznie, więc nie wiem, czy forum działa tak na co dzień, ale wczoraj chcąc zatwierdzić posta za każdym razem miałem błąd (screenshot poniżej) na stronie po wcisnięciu 'Submit'. Dzisiaj to samo. Sprawdzałem tylko na Firefox.

Obrazek

Naprawdę uciążliwe.
Strona działa poprawnie na adresie forum.lfc.pl - jeśli wpiszesz www.forum.lfc.pl to pojawia się ów błąd - to nie wina Fx, tylko konfiguracji forum/serwer.
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

Późno się zorientowałem, że czegoś brakuje... Dołóżcie w stopce na stronie głównej, wśród trofeów Liverpool FC, Tarczę Wspólnoty.
adamne

Post autor: adamne »

MG75 pisze: 14 cze 2021, o 13:10 Późno się zorientowałem, że czegoś brakuje... Dołóżcie w stopce na stronie głównej, wśród trofeów Liverpool FC, Tarczę Wspólnoty.
To raczej nie jest przeoczenie, Tarcza Wspólnoty ma w Anglii bardzo małe znaczenie i The Champions Wall na Anfield też jej nie uwzględnia - a na niej pewnie była wzorowana grafika na głównej. Ja osobiście trochę tego nie rozumiem bo to jest jednak superpuchar i w większości krajów ma wartość, ale tak już jest.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
MG75

Masz rację, faktycznie na TChW nie ma Tarczy. Też tego nie rozumiem, ale przyjmuję argumentację co do strony LFC.pl
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Nie wiem czy wy macie również taki sam problem ale dodawanie postów to istna katorga.
Cały czas wylogowywuje, trzeba pisać to samo po kilka razy, niby nowa strona a problemy jak by miała nie wiem ile lat. Z całym szacunkiem ale prosił bym coś z tym zrobić
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
Awatar użytkownika
Radbug

Post autor: Radbug »

Jeszcze miesiąc dwa temu, nie miałem żadnych problemów z forum i dziwiłem się na co ludzie tak masowo narzekają. Ot raz na tydzień mnie wylogowywało co można naprawić 2 kliknięciami. Teraz nie mogę nawet na to forum wejść. Raz na 10 prób mi się uda (nie doszedłem jeszcze co zmieniam, że daję rade to zrobić). Po próbie dodania jakiegokolwiek postu automatycznie wywala mi stronę. Kopiuję każdy przed wysyłaniem.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dlaczego superliga to gówno: https://imgur.com/9iXgtPj
Awatar użytkownika
MG75

Radbug pisze: 17 cze 2021, o 19:48 Jeszcze miesiąc dwa temu, nie miałem żadnych problemów z forum i dziwiłem się na co ludzie tak masowo narzekają. Ot raz na tydzień mnie wylogowywało co można naprawić 2 kliknięciami. Teraz nie mogę nawet na to forum wejść. Raz na 10 prób mi się uda (nie doszedłem jeszcze co zmieniam, że daję rade to zrobić). Po próbie dodania jakiegokolwiek postu automatycznie wywala mi stronę. Kopiuję każdy przed wysyłaniem.
Potwierdzam, forum działa źle, tzn. dodanie postu automatycznie zawiesza forum, aczkolwiek post się załącza. Trzeba cofnąć stronę do widoku sprzed edycji własnego postu forum i odświeżyć, pojawia się wówczas dodany post. Nie muszę dodawać jak to jest irytujące.
Widzę, że więcej osób ma ten sam problem. Dotyczy to zarówno chrome na komputerze pod win jak i innej przeglądarkiw smartfonie na androidzie.
mkb22

Post autor: mkb22 »

Forum od jakiegoś czasu działa tylko na słowo honoru. W tej sytuacji już chyba nawet to stworzenie całkowicie nowego forum bez przenoszenia danych byłoby dobrym pomysłem, bo z tego powoli nie da się już korzystać
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

FanatykLfc2011 pisze: 21 cze 2021, o 15:34 Czyli tak, jeżeli się pojawi 10 mln to Neco może odejść, chce grać regularnie co jest zrozumiałe.
Pearce pisze ze nie będzie nikt za niego wrazie w ściągany ponieważ może grać Gomez z prawej strony, coś czuje że Klopp będzie chciał przejść na 3-5-2 od nowego sezonu, stąd po części ściągnięcie Konate i jak narazie brak informacji o próbie sprzedaży Matipa. Nie była by to zła opcja patrząc na potencjał ofensywny Andiego i Trenta. Wtedy Salah z Mane grają bardziej centralnie a za nimi na 10 Bobby. Ja osobiście chciał bym coś takiego zobaczyć

https://twitter.com/jamespearcelfc/stat ... 56194?s=25

Tej ta moderacja na lfc.pl w ogóle istnieje czy to jest jakiś żart? O co kaman? Jak ten gość mogł nie wyłapać bana za nazywanie innych użytkowników (w tym konkretnym przypadku mnie) starą kurwą? Tym bardziej, że post został zgłoszony
Spoiler:
Od pewnego czasu pozwalacie na regularne zaśmiecani tematów informacją z gówno źródłem, jawne trollowanie, a teraz jeszcze na to żeby jedni drugich kurwami nazywali. Czas chyba pomyśleć nad wzięciem przykładu ze części użytkowników i wyemigrowaniu na twittera.

@Down
Dziękuje, Pan @AirCanada <3
Ostatnio zmieniony 22 cze 2021, o 11:30 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 2 razy.
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Ban poszedł. Dzięki za zgłoszenie sprawy.

Nie będziemy tutaj takich baranów hodować.
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Uważam za błąd blokowanie dedykowanych tematów naszych byłych piłkarzy zaraz po ich odejściu.
Chodzi w tym momencie o Ozana Kabaka. Decyzje klubu są dla części użytkowników kontrowersyjne i mogły przysłużyć się ruchowi na forum i pobudzenia społeczności. Przekierowuje to uwagę w stronę komentarzy pod artykułami, które to komentarze z reguły są krótkie, mniej merytoryczne i ulotne. Znikają na zawsze. Nie da się wytworzyć długotrwałej polemiki.
Bardziej bym widział zamykanie wygasłego wątku gracza po kilku tygodniach lub miesiącach, gdy samoistnie temat się wypali.
Nadgorliwość szkodząca idei forum.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Mitchell pisze: 15 lip 2021, o 14:23 Uważam za błąd blokowanie dedykowanych tematów naszych byłych piłkarzy zaraz po ich odejściu.
Chodzi w tym momencie o Ozana Kabaka. Decyzje klubu są dla części użytkowników kontrowersyjne i mogły przysłużyć się ruchowi na forum i pobudzenia społeczności. Przekierowuje to uwagę w stronę komentarzy pod artykułami, które to komentarze z reguły są krótkie, mniej merytoryczne i ulotne. Znikają na zawsze. Nie da się wytworzyć długotrwałej polemiki.
Bardziej bym widział zamykanie wygasłego wątku gracza po kilku tygodniach lub miesiącach, gdy samoistnie temat się wypali.
Nadgorliwość szkodząca idei forum.
Ja "nadgorliwie" zablokowałem wątek - od 25 maja nie było żadnej wypowiedzi
więc uznaję, że po 1,5 miesiąca gdy wątek jest dość nisko można go spokojnie zablokować.
Choć generalnie blokowałem wątki o wiele starsze stąd dostało się też Kabakowi ;)
Natomiast jest też temat "byli piłkarze lfc" więc...
Zamknąłem też wątek Winjalduma bo głupie komentarze się zaczynały.
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Była jakaś informacja w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy o zmianie regulaminu forum?
Mogło mi umknąć.
A zaglądając dzisiaj widzę nowe punkty, których jeszcze nie dawno nie było i o których istnieniu nie wiedziałem.
https://forum.lfc.pl/viewtopic.php?f=7&t=48
Data edycji (oraz ilość) też się nie zgadza.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
grzyb

Post autor: grzyb »

Serio? „Dno i wodorosty” Od dawna mam wrażenie, że z poważnej fajnej strony zrobiło się przedszkole z marnymi artykułami, a na forum jest wylęgarnia troli, ale tego się nie spodziewałem. Jeszcze jakiś czas temu człowiek robił kawę i chętnie poczytał ciekawe dyskusje, czy analizy, a teraz, jak wejdzie na stronę bądź forum musi się przebijać przez masę durnych komentarzy, żeby znaleźć, choć trochę interesująca rozmowę. Upadek.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
ODPOWIEDZ