Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Radbug

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: Radbug »

Przesuńcie na miejsce priorytetowe. W dzisiejszych czasach to jedna z najważniejszych funkcji strony.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
adamne

Post autor: adamne »

Czy możnaby w zakładce "Terminarz" na stronie zrobić tak żeby zwycięstwa były na zielono, remisy na żółto a porażki na czerwono? Podobnie jak to jest we FlashScore. Będzie wtedy dużo czytelniej.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
saw

Post autor: saw »

Może już to pytanie padało - da się ustawić własny avatar na forum czy dopiero jak będzie nowy forumek?
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Spoiler:
Użytkownik Django raportuje problemy więc prośba o pochylenie się drogi webmasterze.
Kamson

Post autor: Kamson »

Co się dzieje z tym wyrzucaniem z konta, ile razy już dodawałem komentarz i pojawia się nagle opcja logowania i muszę wszystko powtarzać, czy jest szansa jakoś to ogarnąć?
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
n_t
Webmaster

Post autor: n_t »

Kamson pisze: 29 sty 2021, o 19:16 Co się dzieje z tym wyrzucaniem z konta, ile razy już dodawałem komentarz i pojawia się nagle opcja logowania i muszę wszystko powtarzać, czy jest szansa jakoś to ogarnąć?
Dodawałeś komentarz, więc masz na myśli stronę, a nie forum, tak? Za mało komentarzy piszę by mi się to zdarzyło. Czy aktywniejsi w tej kwestii użytkownicy mogą potwierdzić istnienie problemu?
Szpieg1 pisze: 29 sty 2021, o 17:36 Najpierw niech forum zacznie normalnie działać. Co z tego, że raportuje SEBa jak 71236478 mnie wylogowuje??

Użytkownik Django raportuje problemy więc prośba o pochylenie się drogi webmasterze.
Będzie nowe forum (póki co są problemy z konwersją starego do nowego), to problem zniknie :)
Obrazek
Kamson

Post autor: Kamson »

n_t pisze: 29 sty 2021, o 20:37
Kamson pisze: 29 sty 2021, o 19:16 Co się dzieje z tym wyrzucaniem z konta, ile razy już dodawałem komentarz i pojawia się nagle opcja logowania i muszę wszystko powtarzać, czy jest szansa jakoś to ogarnąć?
Dodawałeś komentarz, więc masz na myśli stronę, a nie forum, tak? Za mało komentarzy piszę by mi się to zdarzyło. Czy aktywniejsi w tej kwestii użytkownicy mogą potwierdzić istnienie problemu?
Szpieg1 pisze: 29 sty 2021, o 17:36 Najpierw niech forum zacznie normalnie działać. Co z tego, że raportuje SEBa jak 71236478 mnie wylogowuje??

Będzie nowe forum (póki co są problemy z konwersją starego do nowego), to problem zniknie :)
Ale to uważasz ze to wziąłem z kosmosu, znowu odpisywałem Danielowi na ostrzeżenie, bo chciałem wyjaśnić sytuacje ze to była pomyłka spowodowana brakiem wiedzy nt forum, i znowu mnie wylogowalo w momencie wysyłania wiadomości, tak samo mam często z postami na forum
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
n_t
Webmaster

Post autor: n_t »

Kamson pisze: 29 sty 2021, o 20:53 Ale to uważasz ze to wziąłem z kosmosu, znowu odpisywałem Danielowi na ostrzeżenie, bo chciałem wyjaśnić sytuacje ze to była pomyłka spowodowana brakiem wiedzy nt forum, i znowu mnie wylogowalo w momencie wysyłania wiadomości, tak samo mam często z postami na forum
Czyli jednak o forum chodzi - tak, są z nim problemy. Mnie również wylogowuje z bliżej nieznanego powodu, ale przy pisaniu posta jeszcze się to nie zdarzyło. Dzięki za info, póki nie pojawi się nowe forum, przed wysłaniem posta zawsze będę kopiował jego treść. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Ale to forum się stoczyło. Już wolałem nadgorliwych moderatorów niż ich brak. I tęsknię za czasami, kiedy trzeba było czekać na rejestrację. Mnóstwo było tu wpisów w których można było się rozczytywać. A teraz w większości prowokacje i wyzywanie od idiotów czy jeszcze gorzej w co drugim poście. A jak nie idzie w grze Liverpoolu to jeszcze więcej tu takich wypełza i jeszcze bardziej stłamszeni są ci, którzy jakiś jeszcze poziom tego forum trzymają.
Obrazek
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

To prawda, mimo że się łudzę już któryś raz z kolei to próżno tutaj szukać czegoś wartościowego, a nawet jak już coś takiego się zdarzy to jest przysypane masą gówna i nie dostaje żadnego sensownego odzewu. Póki jeszcze Liverpool był w formie to nie było tu jakiegoś wielkiego ruchu i trochę było mi za nim tęskno, jednak nie o taki mi chodziło.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
poprzerwie2

Post autor: poprzerwie2 »

Jak się robi spoiler? Ktoś może objaśnić?
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Spoiler:
Zaznacz sobie tekst, cytat czy cokolwiek co chcesz unieścić w spoilerze i kliknij przycisk „spoiler” obok przycisku zmiany rozmiaru czcionki albo ręcznie wpisując na początku spoilerowanego tekstu [ spoiler] a na końcu [ /spoiler] bez tych spacji wewnątrz nawiasu.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
poprzerwie2

Post autor: poprzerwie2 »

DudekLFC21 pisze: 11 lut 2021, o 12:11
Spoiler:
Spoiler:

Super, dzięki
Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

AirCanada pisze: 9 gru 2020, o 01:05 HappyBlancik statystyki oglądalności serwisu są lepsze, aniżeli na starym layoucie.

Nie każdy podąża tym szlakiem co Ty :roll: :P
Mógłbyś raz na jakiś czas z Google Analytics pokazać jakieś statstyki.
n_t pisze: 24 wrz 2020, o 10:32 Niestety nie istnieje konwerter z obecnej wersji forum do docelowego forum. Będę musiał go stworzyć. Po drodze może wystąpić wiele problemów. Zbieram siły :)
I tak sobie czas leci, dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem (Rok za rokiem?). Ponad 10k zebrane, nowa strona postawiona i można iść grać w cs'a. :wink:
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Cześć! Czy jest jakiś sposób na to, żeby przeglądać teksty na stronie filtrując je na bazie źródła? Dla przykładu, chciałbym przejrzeć tłumaczenia tekstów z "The Athletic".
A przy okazji - czy ten https://theathletic.com/2439662/2021/03 ... -it-means/ artykuł jest do przeczytania na LFC.pl?
ODPOWIEDZ