Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

n_t
Webmaster
Kontakt:

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Post autor: n_t »

roberthum pisze:
2 lip 2020, o 23:17
Zenujace jest wprowadzanie cenzury, czym właśnie objawia się blokowanie możliwości dodawania komentarzy. Po to jest ta funkcja, aby osoby na stronie mogły też napisać komentarz do danego newsa do danego na stronie. Blokowanie takiej możliwości, bo "w meczu nie idzie" jest po prostu słabe i żenujące.
To nie jest cenzura. To jest blokada. I to tylko na czas trwania meczu.
Obrazek

roberthum

Post autor: roberthum »

n_t pisze:
2 lip 2020, o 23:19
roberthum pisze:
2 lip 2020, o 23:17
Zenujace jest wprowadzanie cenzury, czym właśnie objawia się blokowanie możliwości dodawania komentarzy. Po to jest ta funkcja, aby osoby na stronie mogły też napisać komentarz do danego newsa do danego na stronie. Blokowanie takiej możliwości, bo "w meczu nie idzie" jest po prostu słabe i żenujące.
To nie jest cenzura. To jest blokada. I to tylko na czas trwania meczu.
Cenzura (łac. censere 'osądzać') – kontrola (w tym wypadku kontrola przez blokowanie) publicznego przekazywania informacji (komentarze publiczne pod newsami są publicznym przekazywaniem informacji) , ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań (blokowanie jak najbardziej ogranicza).

Nazywaj to blokowaniem, zapobieganiem lub jak jeszcze chcesz ubarwic inne proste słowo - cenzura.

Zwlaszcza, że w pare minut użytkownicy napisali 30 postów, czyli chcieli korzystać z komentarzy. Na dodatek nie były to posty naruszające n etykietę, więc taka cenzura prewencyjna jest po prostu żenująca.

n_t
Webmaster
Kontakt:

roberthum pisze:
2 lip 2020, o 23:32
Cenzura (łac. censere 'osądzać') – kontrola (w tym wypadku kontrola przez blokowanie) publicznego przekazywania informacji (komentarze publiczne pod newsami są publicznym przekazywaniem informacji) , ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań (blokowanie jak najbardziej ogranicza).

Nazywaj to blokowaniem, zapobieganiem lub jak jeszcze chcesz ubarwic inne proste słowo - cenzura.
Ehh.
Cenzura jest ogółem działalności mającym na celu odniesienie jakichś korzyści przez cenzurującego.
Proszę podać jakie korzyści odniosła redakcja na rzekomej cenzurze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

@roberthum - nie zarządzam moderacją postów na stronie ale ta "blokada" to nie jest jakiś nowy pomysł tylko
praktykowane jest to od niepamiętnych czasów więc nie insynuuj, że to jest powiązane w jakikolwiek sposób z "nową" stroną bo nie jest.

roberthum

Szpieg1 pisze:
3 lip 2020, o 04:19
@roberthum - nie zarządzam moderacją postów na stronie ale ta "blokada" to nie jest jakiś nowy pomysł tylko
praktykowane jest to od niepamiętnych czasów więc nie insynuuj, że to jest powiązane w jakikolwiek sposób z "nową" stroną bo nie jest.
Proponuję czytać ze zrozumieniem, wyraźnie napisałem, że mimo zmiany layoutu strony blokowanie pozostało. To raczej dalekie jest od insynuacji, że to powiązane jest z nową stroną
Już kiedyś któryś z moderatorów napisał, że to jest "oszczędność czasu, bo nie trzeba przeglądać i usuwać postów", więc właśnie taką wątpliwą korzyść macie na tej niewątpliwej cenzurze

MILF

Post autor: MILF »

Ochłonąłeś już?
Zawsze mogłeś krzyczeć wniebogłosy, przez okno swojego mieszkania, wszystkie swoje żale. :wink:

Wybaczcie za OFF TOP.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

roberthum

MILF pisze:
3 lip 2020, o 08:31
Ochłonąłeś już?
Zawsze mogłeś krzyczeć wniebogłosy, przez okno swojego mieszkania, wszystkie swoje żale. :wink:

Wybaczcie za OFF TOP.
Do mnie to? Jeśli masz jakies problemy emocjonalne i reagujesz krzyczenie przez okno to nie moja sprawa. Ja spokojnie napisałem co myślę o cenzurowaniu możliwości wypowiedzi

n_t
Webmaster
Kontakt:

roberthum pisze:
3 lip 2020, o 07:55
Już kiedyś któryś z moderatorów napisał, że to jest "oszczędność czasu, bo nie trzeba przeglądać i usuwać postów", więc właśnie taką wątpliwą korzyść macie na tej niewątpliwej cenzurze
Ponieważ ograniczenie swobody wypowiedzi dotyczy wszystkich jest to niewątpliwa blokada. Gdyby np redaktorom pozostawić opcję komentowania, to wówczas mielibyśmy cenzurę. Koniec tłumaczenia z mojej strony.
Wracając an chwilę do sedna, gdyby komentarze były odblokowane, to wielu użytkowników prowadziłoby w nich relację z meczu. Komentarze nie mają do tego służyć, a ponieważ inaczej wyegzekwować regulaminu się nie da, to na czas meczu są wyłączane.
Obrazek

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Drogi roberthum,

Sekcja komentarzy jest wyłączona tylko w dwóch przypadkach:

1) Podczas trwania meczu i jest to praktykowane już od lat

2) Podczas natłoku wulgarnych komentarzy - czasami lepiej warto ochłonąć niż zacząć bredzić głupoty i zostać wykluczonym na jakiś czas.

Oczywiście, może zdarzyć się tak, że sekcja zostanie wyłączona w momencie, gdy akurat ktoś będzie chciał dodać swój komentarz, ale takie przerwy nie trwają jakieś wieki, więc jeżeli dany użytkownik nie jest cierpliwy to mamy jeszcze ogromne forum, które zawsze w dniu meczu proponuje specjalnie przeznaczony do tego wątek.

Według mnie nie ma powodu, aby robić z tego jakąś wielką tragedię.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Radbug

Post autor: Radbug »

W jaki sposób można zmienić awatar na własny obrazek? Wchodziłem w ustawienia konta i mam jedynie opcję na usuniecie aktualnego avatara (a nie dodanie go) albo wybranie awatara z obrazków z galerii.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Panowie webmasterzy lub Panie webmaster - dalej nie można usuwać wiadomości ze skrzynki z forum....

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

Radbug pisze:
7 lip 2020, o 15:02
W jaki sposób można zmienić awatar na własny obrazek? Wchodziłem w ustawienia konta i mam jedynie opcję na usuniecie aktualnego avatara (a nie dodanie go) albo wybranie awatara z obrazków z galerii.
Mowa o stronie, czy o forum?

n_t
Webmaster
Kontakt:

Szpieg1 pisze:
9 lip 2020, o 08:15
Panowie webmasterzy lub Panie webmaster - dalej nie można usuwać wiadomości ze skrzynki z forum....
Dzięki za info, poprawione!
Obrazek

Radbug

Post autor: Radbug »

arvedui pisze:
9 lip 2020, o 12:50
Radbug pisze:
7 lip 2020, o 15:02
Mowa o stronie, czy o forum?
forum
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

msobolo

Post autor: msobolo »

reklamy na stronie są strasznie nachalne. Na wersji na komórkę wyskakują nawet 2-3 sztuki i ciężko je zamknąć. Wprowadźcie może konta premium, wolę wpłacać do Was niż używać adblocka. Ale na chwilę obecną niestety wprowadzam ograniczenia.

ODPOWIEDZ