Nowy layout - poważne pytanie

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Nowy layout - poważne pytanie

Post autor: ynwa19 »

Ynwa87

Masz parę postów wyżej-:) w poście rafalqu.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
magniuto

Post autor: magniuto »

No to jest 10 tysi ....:)

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Po prostu możemy być z nas dumni-:)
10 koła!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

dudzik

Post autor: dudzik »

Ap-ropo nowego layout, może by dodać taka funkcjonalność, aby nowi użytkownicy musieli poczekać, powiedzmy 72 h od momentu rejestracji na dodanie komentarza, takie coś powinno odsiać część tej hołoty która się tu czasem pojawia

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

No to napiszą po 72h :D
Obrazek

baczulaha

Post autor: baczulaha »

dudzik pisze:Ap-ropo nowego layout, może by dodać taka funkcjonalność, aby nowi użytkownicy musieli poczekać, powiedzmy 72 h od momentu rejestracji na dodanie komentarza, takie coś powinno odsiać część tej hołoty która się tu czasem pojawia
Według mnie nowy layout dotyczy jedynie zmiany wyglądu (desktop + mobile), a nie żadnych nowych funkcjonalności. Więc nie nastawiałbym się na to ;)
Chociaż mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się przeprowadzić podobną zbiórkę i podziałać coś również nad funkcjonalnością
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Raz jeszcze dziękuję za Wasz odzew, pełne zaangażowanie w procesie i ogromne wsparcie.

Prace ruszyły z kopyta, więc mam nadzieję, że w pierwszym kwartale 2020 roku nie będziecie rozczarowani.

Postaramy się nikogo nie zawieźć, chociaż jak powszechnie wiadomo z drugiej strony ciężko każdemu dogodzić w kraju malkontentów i narzekających :D

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Jakby co to informuję tylko, że prace idą, zmierzają we właściwym absolutnie kierunku. Chcielibyśmy jakoś realnie w marcu/kwietniu ruszyć z nowym LFC.pl i mamy nadzieję, że usatysfakcjonujemy tym projektem wszystkich kibiców Liverpoolu.

Sam już nie mogę się doczekać tego przewietrzenia serwisu, jednakże jeszcze trochę cierpliwości poprosimy :)

Awatar użytkownika
tetfoll

Post autor: tetfoll »

AirCanada pisze:Jakby co to informuję tylko, że prace idą, zmierzają we właściwym absolutnie kierunku. Chcielibyśmy jakoś realnie w marcu/kwietniu ruszyć z nowym LFC.pl i mamy nadzieję, że usatysfakcjonujemy tym projektem wszystkich kibiców Liverpoolu.

Sam już nie mogę się doczekać tego przewietrzenia serwisu, jednakże jeszcze trochę cierpliwości poprosimy :)
Hej,
A czy na naszej nowej stronie pojawi się "ściana" z wszystkimi zdobytymi pucharami? ;) Coś na wzór tej z naszego stadionu ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Adrian, ja bym jeszcze chwilkę poczekał, aż zostaniemy mistrzem PL + obrońcą tytułu LM :badhappy:

W sumie też się nie mogę doczekać, wygląda na to, że mistrz + nowa strona, będą wzruszenia w tym roku. Zapowiada się świetny czas dla nas kibiców i nie tylko.

msobolo

Post autor: msobolo »

Szpieg1 pisze:Adrian, ja bym jeszcze chwilkę poczekał, aż zostaniemy mistrzem PL + obrońcą tytułu LM :badhappy:

W sumie też się nie mogę doczekać, wygląda na to, że mistrz + nowa strona, będą wzruszenia w tym roku. Zapowiada się świetny czas dla nas kibiców i nie tylko.

Mistrzem zostaniemy już za chwilę :)

Nie lubię zmian, ale patrząc obiektywnie ta strona to starocie i wizualnie i z perspektywy całej architektury strony.
Mam duże oczekiwania i nadzieje, ale dużo nie potrzeba żeby było lepiej :D

ODPOWIEDZ