FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Kaki

Post autor: Kaki »

No i tak jak przypuszczalismy to Chelsea bedzie przeciwnikiem MU w finale Pucharu Anglii, chociaz awans latwo im nie przyszedl. Nameczyli sie z Blackburn i dopiero po dogrywce i golu Ballacka mogli sie cieszyc z awansu. Do 19 maja jeszcze duzo moze sie wydarzyc, ale tak jak wczesniej pisalam w Man United upatruje faworyta.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ja jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Chelsea ma wieksze szanse na pokonanie w finale ManU niz Blackburn i licze, ze to Terry wzniesie Puchar Anglii do gory. Ewentualnie MU moze zgarnac FA Cup, ale wtedy Mistrzostwo koniecznie musi powedrowac na Stamford Bridge.

Trudno wskazac faworyta, zapowiada sie dzieki temu calkiem ciekawy mecz.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Juventino

Post autor: Juventino »

...
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 14:43 przez Juventino, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Dobrze dla Nas!!!!!!
chel$ea gra wiecej meczy(az o jeden :happy: ), zagrala 120 min bedzie bardziej zmeczona.Gracze blackburn tez nam troche pomogli podswiadomie bo niezle poobijali chocby drogbe, albo cola.Pozatym w przypadku gdy zagramy w Finale LM z united to bardziej wymecza graczy fergusona niz blackburn(nikt mi nie wmowi, ze united zagraja rezerwami o FA Cup z chel$ea, a po tym meczu tylko 4 dni do Aten!!!!!!).
Tak jak mowi Juventino bedzie pasjonujacy "dwumecz".Do "trojmeczu" nie dojdzie bo ty MY musimy zagrac w ATENACH :) :!: :!: :!: :!: :!: :!:

P.S:Jeszcze tak do samego emczu:

1.Warnock baaaaaaaaaaaaaaardzo przecietnie...Nie pokazal nic.

2.sheva to jest jednak kon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...Co on potrafi zmarnowac to nasz moro byl super snajper :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...Najgorszy drewniak Premiership.Strasznie kaleczy ten sport, nieudacznik kompletny...Osmiesza sie na stare lata...Jednak czego sie nie robi dla kasy, rosyjskiego zlodzieja...

96[*][/b]
Obrazek
Kuba

Post autor: Kuba »

Tak jak moi poprzednicy, zgodze sie, ze lepiej dla nas, ze Chelsea awansowala do finalu Pucharu Anglii. Troche sie pomeczyli z Blackburn, ale wymeczyli zwyciestwo 2:1 i zmierza sie w finale na nowym Wembley z Manchesterem United. Ciesze sie z takiego obrotu sprawy, poniewaz Chelsea bedzie miala wieksza szanse na wygrana z ManU niz Blackburn. I licze, ze pokonaja Red Debils.
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ale mamy tempo na Wembley. Bardzo podoba mi sie pojedynek Chelsea z United. Szybki, twardy, typowo angielski mecz. Ciekawe jak dlugo utrzyma sie jeszcze taka gra, obawiam sie ze do konca nie wytrzymaja. Scholes...klasa sama w sobie, co rudy rozgrywa pilke to pozazdroscic. Narazie bez bramek, dogodnych sytuacji tez jak na lekarstwo.
Nie wiem co Heinze robi na boisku. Caly czas uciekaja mu the blues, nie radzi sobie kompletnie Argentynczyk.

Dobra, ide na druga polowe. Oby Chelsea wygrala.

EDIT: Po 65. minutach jestem pod jeszcze wiekszym wrazeniem. Rooney pare razy rakie rajdy ciagnal z pilka. Dobra zmiana Robbena za Cole'a, Holender kilkakrotnie niebezpiecznie wbiegal w pole karne. Tempo jeszcze wyzsze

EDII 2: Zatem dogrywka. Tempo nie siadlo az tak bardzo, ale i okazji jakis specjalnych nie bylo. Zapowiada sie jeszcze ciekawiej, chcialbym aby rozstrzygnely karne. Choc zapewne Rooney cos ukluje w najmniej spodziewanym momencie... ;/

EDIT 3: BRAWO DROGBA BRAWO CHELSEA! Man United pomimo tej swojej wielkiej formy ugral w tym sezonie tylko (albo i az) mistrzostwo. A powinni triumfowac dzis na Wembley. Cech przytulil pilke do siebie juz za linia bramkowa, ale to jak zwalil Giggs nadaje sie na wpadke miesiaca. Drogba wykancza MU po swietnej akcji z Lampardem- swietnie rozklepali defensywe rywala. Ciekawy mecz i prawidlowy zwyciezca. Nie znioslbym widoku radujacych sie przyjezdnych z Manchesteru.
Jeszcze jedno: sedzia jest chyba kibicem United.

POZDRO.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2007, o 18:46 przez Daniel, łącznie zmieniany 3 razy.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Piotrek
Redaktor

Post autor: Piotrek »

Bardzo emocjonujacy mecz.

Czasami tempo gry az porywa.

Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

Wogole to ten mecz jest lepszy od tego finalu co byl rok temu.

;D
klimo

Post autor: klimo »

W finale FA Cup mamy duzo walki w srodku pola ale oba zespoly bardzo sie czaja, boja sie wiekszego zaangazowania w akcje ofensywne i z tego wszystkiego mecz jest po prostu nudny, malo akcji podbramkowych, sporo kopaniny. Chelski miala jedna udana akcje, ktora wynikla z tego ze Fereira powedrowal po pole karne Utd i stworzyli przewage. Tymczasem Drogba w przodzie jest osamotniony podobnie jak w ostatnim meczu przeciwko Liverpool'owi.
Majac Ronaldo Utd powinni cisnac Chelski prawa strona. Zobaczymy co dalej ...
Why don't you ask the kids at Tiananmen Square
Was fashion the reason why they were there?
Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

Dopiero teraz w drugiej polowie mnie przyciagnelo do ekranu. Szybki i twardy ten pojedynek. Mimo, ze sie wkurzam ogladajac taki mecz przyjemnie sie go oglada. Chcialabym, zeby wynik byl kontrowersyjny, tak, zeby obie druzyny mialy do siebie pretensje, ze to oni zasluzyli na puchar, a nie druzyna przeciwna. No nie wiem, jakies 1:0 po dyskusyjnym karnym, cokolwiek.

Nie moge patrzec na tych dwoch aktorow - Ronaldo i Robbena. Ten drugi naprawde jest kretynem.

Pozdrawiam.
Obrazek
Ola

Post autor: Ola »

No i Chelsea zdobyla Puchar Anglii. I bardzo dobrze - jak milo mi sie patrzy na te przybite twarze pilkarzy Manchesteru United :badhappy: Gol Drogby w dogrywce po bardzo ladnej akcji. Jesli Liverpool wygra LM, to kazdy bedzie mial powiedzmy 'po rowno' Man U - mistrzostwo Angli, Chelsea - Puchr Angli, a my Lige Mistrzow. Mecz nie byl moze tak emocjonujacy jak ten sprzed roku, jednak czasem cisnienie skakalo :) a nowe Wembley robi wrazenie...
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”
007

Post autor: 007 »

Ola pisze: Jesli Liverpool wygra LM, to kazdy bedzie mial powiedzmy 'po rowno' Man U - mistrzostwo Angli, Chelsea - Puchr Angli, a my Lige Mistrzow...
Dokladnie o tym samym sobie pomyslalem :D Bylaby jakas sprawiedliwosc, bo kazda z 3 wymienionych druzyn zasluzyla na swoj kawalek tortu :) No i jesli wygramy LM, to nasza czesc bedzie niewatpliwie najwieksza i najslodsza :badhappy: :badhappy: pozdro
siaralfc

Post autor: siaralfc »

007 pisze:
Ola pisze: Jesli Liverpool wygra LM, to kazdy bedzie mial powiedzmy 'po rowno' Man U - mistrzostwo Angli, Chelsea - Puchr Angli, a my Lige Mistrzow...
Dokladnie o tym samym sobie pomyslalem :D Bylaby jakas sprawiedliwosc, bo kazda z 3 wymienionych druzyn zasluzyla na swoj kawalek tortu :) No i jesli wygramy LM, to nasza czesc bedzie niewatpliwie najwieksza i najslodsza :badhappy: :badhappy: pozdro

Ty juz Dominik nie pij. O takie stwierdzenie do usranej smierci sie mozna klocic. Na pewno LM lepsza niz mistrz po 17(slownie: siedemnastu) latach?

peace
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
platon

Post autor: platon »

Powiem tak... jestem gotowy pogodzic sie z mysla ze przez nastepne 5 lat nic nie osiagniemy w LM w zamian za mistrzostwo w przyszlym sezonie. I sadze ze wiele osob by sie zgodzilo teraz.
Mamala siebanna
Ksiaze18

Post autor: Ksiaze18 »

NIE WIEM ALE PIERWSZYR RAZ W ZYCIU WIDZIALEM ZEBY LAMPARD COS ZROBIL W TAK WAZNYM MECZU JAK TEN... DLA MNIE JEDYNYM POZYTYWEM TEGO MECZU JEST DORBA GRA SALOMONA KALOU KTORY PODOBA MI SIE CORAZ BARDZIEJ W PREMIERLEAGUAE....

RONALDO JEST SKONCZONY KONIEC TEMATU..... W SUMIE TO CHELSEA NIC SIE NIE NALEZY EWENTUALNIE RENTA NA GLOWE DLA JOSE.....

EDIT: Ech, i znow wyjde na najgorszego... No ale co zrobic:

1. Wylacz Caps Locka
2. Nie rob tylu literowek
3. Uzywaj znakow interpunkcyjnych

Pozdrawiam / 007
"kazda walke musisz wygraĂŚ najpierw w swojej glowie"
Gumierpool

Post autor: Gumierpool »

Jak dla mnie mogl byc to nawet najbardziej nudny mecz byle Manchester nie wygral. Najwazniejsza czesc mojego zyczenia zostala spelniona, jednak samo spotkanie nie rozczarowalo.

Mecz prowadzony byl w bardzo dobrym tempie, jak ktos dobrze zauwazyl, typowo angielskim. Walka na kazdym kroku, a golym okiem widac bylo, ze pilkarzom zalezy na wygraniu finalu. Zadna druzyna nie osiagnela wiekszej przewagi, choc minimalna optyczna mialy Diably. Sytuacji brakowalo, lecz tego mozna bylo sie spodziewac - na takim szczeblu rozgrywek nie ryzykuje sie huraganowych atakow na bramke przeciwnika, zabezpiecza sie przede wszystkim tyly.

Najwieksze kontrowersje wzbudzila sytuacja Giggsa kiedy po jego strzale Cech niemal wpadl z pilka do wlasnej bramki. Niemal, gdyz wg mnie sedzie podjal sluszna decyzje.

My, jako kibice The Reds cieszymy sie z niepowodzenia MU, lecz zwyciezca tez nie jest raczej darzony sympatia, jednak z dwojga zlego...

Sezon dla Chelsea mozna podsumowac tak, ze chlopaki Abramovicza powracaja do korzeni. Zakonczyli rozgrywki z FA Cup i Carling Cup na koncie, czyli pucharami, ktore byly w zasiegu The Blues jeszcze przed przyjsciem Romka. Mistrzostwo przepadlo kosztem Man Utd, Liga Mistrzow wygra Liverpool, wiec sprawiedliwie Londynczykom przypadly dwa krajowe puchary. Bardzo ladnie wszystko sie rozlozylo.

Na koniec wypada napisac, ze nowe Wembley robie porazajace wrazenie, az zapiera dech w piersi. No, ale coz sie dziwic, skoro budowa pochlonela ponad 700 mln funtow.
ODPOWIEDZ