FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

LIVERPOOL W FINALE FA CUP!!. To bardzo wazne trofeum w Anglii i szczerze mowiac chcialbym zeby The Reds go uniesli :) . Fajnie by bylo, poniewaz w tym sezonie przycisnelismy bardziej w lidze co odbilo sie w LM, jednak jest szansa na puchar i mam nadzieje ze go zdobedziemy :) . Go Go The Reds!!

Ma radosc jest tym wieksza ze Pan Abramowicz i Mourinho odeszli do lamusa!! (przynajmniej w tym sezonie i w tym pucharze).

Tym Razem nie bylo spekulacji na temat Gola Garci!! ja i tak uwazam ze Luis strzelil wtedy gola, a Symulacje komputerowa mozna ustawic dowolnie!!...... nawet ze pilka w ogole nie trafila w bramke
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Kaki

Post autor: Kaki »

Ciesze sie, ze jesteœmy w finale bo to jedyne troseum w tym sezonie, ktore mozemy zdobyc no i do tego takie prestizowe.
A do tego The Reds jakoœ bez wiekszych problemow przechodz¹ przez poszczegolne etapy rywalizacji, mam nadzieje, ze tak do konca zostanie i nie dadz¹ zadnych szans West Ham'owi, chociaz latwo nie bedzie :) Ale mam nadzieje, ze damy rade, nalezy nam sie :D
Awatar użytkownika
Ivan88
Bułgarski historyk
Kontakt:

Post autor: Ivan88 »

Ale Bouazza siepnal brame z ManU:D masakra nie wiedzialem gdzie to napisac wiec chyba tu
Reporter: "Rafa, would you rather win 2-0, or 4-2?"
Rafa: "4-0, for sure"
MaG

Post autor: MaG »

Jest 75' i
Watford 1:3 Manchester

[`] [`] [`]
Maaciek

Post autor: Maaciek »

No, to mu w finale FA Cup. Mam nadzieje, ze nie zdobeda potrojnej korony.
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Nic tylko pozostaje zyczyc chel$ea potrojnej korony :shock: ...Poczwornej nie bedzie bo w LM to MY wygrywamy i zdobywamy 6 PUCHAR EUROPY w Atenach 8) .
Obrazek
Awatar użytkownika
wokky

Post autor: wokky »

Manchester wygral 4-1 z Watwordem. Ostro dali. Mam nadzieje, ze przegraja w finale. Chcialbym, aby nie zdobyli potrojnej korony. Raczej im to sie nie uda bo to My wygramy LM :)
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
Awatar użytkownika
jajos-tbg

Post autor: jajos-tbg »

Final bedzie rozegrany na nowym Wembley, tak ? ;>

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
Kaki

Post autor: Kaki »

Tak, o ile sie nie zawali do tego czasu ;)
Cos mi sie wydaje, ze to trofeum padnie jednak lupem MU. W jutrzejszym meczu faworytem jest Chelsea i w sumie nie mialabym nic przeciwko, gdyby to oni byli przeciwnikami United w finale. Skoro my nie mozemy w tym uczestniczyc, to niech przynajmniej jakis dobre widowisko bedzie.
Kuba

Post autor: Kuba »

Tez mi sie wydaje, ze Puchar Anglii trafi do Manchesteru. Sa w zdecydowanie lepszej formie niz Chelsea i moim zdaniem sa faworytami. Chociaz bardzo chcialbym, zeby bylo na odwrot :wink: Ale ManU nie zdobedzie jednego - Ligi Mistrzow. To my ja wygramy! :)
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
siaralfc

Post autor: siaralfc »

Ladna brameczka Watford'u. Patologiczna pierwsza bramka dla MU. FA Cup sezon 06/07 to my sie jeszcze zdziwimy.

@Kuba
Ale pierw CFC pokonajmy, okej?

peace
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Nie dosc, ze dzisiaj zagralismy slabo (wrecz beznadziejnie) to na domiar zlego ManUtd znalazl sie
w finale FACup...
Serce mi peknie normalnie, jesli MU do praktycznie pewnego tytulu mistrzowskiego dorzuci jeszcze
triumf w najstarszych na swiecie rozgrywkach pilkarskich i siegnie po Puchar Anglii...
No i pamietac trzeba, ze nie sa bez szans na wygranie Champions League.

Nic tylko sie pochlastac :x
Awatar użytkownika
Lady_Milan

Post autor: Lady_Milan »

wszystko tylko nie ManU i potrojna korona... na prawde wszystko wytrzymam, ale tego nie. :dry: dpkladnie, nie pozostalo nic innego jak tylko trzymac kciuki za Chelsea. i starac sie wygrac LM. ale mam urodziny... bramki dla mnie nie strzelili i jeszcze to... :dry: :lol:
pozdrawiam, Lady.

EDIT : ktore wybieracie? czy ktokolwiek jeszcze sie waha? bo ja bez namyslu wybieram Chelsea... zadnych Manchesterow pier******ch...
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2007, o 00:41 przez Lady_Milan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wine for my men! We ride at dawn!]
Awatar użytkownika
Cowboy

Post autor: Cowboy »

W temacie potrojnej korony dla MU lub ruskiej.

To jak wybor pomiedzy postrzeleniem w prawe lub lewe kolano.

Ktore wybieracie?
........................

Jeb#c ich!
LM bedzie NASZA po finale z MILANEM!

Historia lubi sie powtarzac.
za wszelkie błędy odpowiada drukarnia
ללא דת

Obrazek
Maaciek

Post autor: Maaciek »

Nie, no przestancie! Przeciez nikt nie zdobedzie w tym sezonie potrojnej korony! Ja sobie marze, zeby Chelsea w ostatniej kolejce wyprzedzila mu w Premiership i odebrala im tytul! A wtedy Puchar Anglii moze trafic do mu i wszystkie kluby z pierwszej trojki Premiership beda mialy po jednym trofeum. A w nastepnym sezonie LFC zdobedzie potrojna korone.
ODPOWIEDZ