FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
ewa

Post autor: ewa »

dede pisze:Niestety :cry: mam nadzieje ze we finale rozjedziemy Man U albo Chelsea. Toby mi polepszylo humor. Albo jeszcze lepiej jakbysmy W LM sie dobrze zaprezentowali :)
Marcin zebys mial racje. taki wygrany final Carling Cup napewno zrekompensowalby w jakims stopniu tegoroczny puchar anglii
dede
Kontakt:

Post autor: dede »

Stalo sie jak mowilem do ostatniej czworki awansowali Man U, Arsenal, Newcastle i Blackburn. W polfinalach zmierzš sie

Manchester United- Newcastle United
Arsenal Londoyn- Blackburn Rovers

Glowa mowi Man U- Arsenal final, ale serce Newcastle- Arsenal :?
Obrazek
Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Spotkania Zostanš rozegrane juz za niedlugo, czyli 16 i 17 kwietnia.

Powiem wam, ze nie wydaje mi sie zeby Blackburn tak latwo sie poddali. Na tym etapie kazde spotkanie bedzie emocjonujace i motywacja wszystkich druzyn bedzie duza. Tak naprawde to Ciezko mi stwierdzic kto dobrnie do Finalu, ale chcialbym zobaczyc w nim Arsenal - Newcastle.

Moje Typy na polfinalowe mecze:

Arsenal 1:0 Blackburn Rovers

Newcastle United 2:1 Manchester United

8)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Awatar użytkownika
AcRoSs

Post autor: AcRoSs »

Gin pisze: Moje Typy na polfinalowe mecze:

Newcastle United 2:1 Manchester United
Gin jednak pomylileœ sie co do wyniku Manchesteru :) , gdyz dzisiaj pilkarze Manchesteru United wygrali w Cardiff z Newcastle United 4:1 (2:0) w meczu polfinalowym Pucharu Anglii. Broni¹ce trofeum "Czerwone Diably" awansowaly do finalu, w ktorym spotkaj¹ sie 21 maja w Cardiff z Arsenalem Londyn.
Bramki w tym meczu zdobyli: Shola Ameobi (59') - Ruud van Nistelrooy (19' i 58'), Paul Scholes (45'), Cristiano Ronaldo (76').

Final Manchester United-Arsenal Londyn zapowiada sie niezwykle interesujaco, ja jednak bede za Londynczykami :)
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

No Sroczki coœ w kryzysie. Ostatnio 4-1 w pizdeczke ze Sportingiem w Lizbonie, teraz na wlasnym obiekcie dostali srogie lanie od Diabelkow :) W pierwszym meczu nie mialem w¹tpliwoœci, ze to Arsenal awansuje, natomiast tutaj podobnie jak Gin spodziewac sie mozna bylo niespodzianki. W finale podobnie jak Across bed¹ za The Gunners

:evil: STAND UP IF HATE MU :evil:
Awatar użytkownika
AcRoSs

AirCanada pisze:No Sroczki coœ w kryzysie. Ostatnio 4-1 w pizdeczke ze Sportingiem w Lizbonie, teraz na wlasnym obiekcie dostali srogie lanie od Diabelkow :)
Tak tylko dla formalnoœci :) Sroczki dzisiaj nie graly na wlasnym stadionie St James' Park tylko w Cardiff :wink:, choc i tak to ich nie usprawiedliwia, ewidentnie przezywaj¹ kryzys, oby sie skonczyl w meczu z Evertonem :twisted: Pozdrawiam
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
Gin
Robbie Ryder

ALE POGROM!! ARSENAL SPRAWIL EVERTONOWI!! hehe Szkoda ze Liverpool tak z nimi nie zagral...

Nie wiem czy czytaliscie ale Arsene Wenger postawil ultimatum napastnikowi Thierry Henry i pomocnikowi Fredrikowi Ljungbergowi w kwestii ich gry w finale Pucharu Anglii.
Obydwaj zawodnicy musz¹ wyleczyc kontuzje przed niedzielnym meczem z Birmingham City jeœli chc¹ zagrac przeciwko Manchester United 21 maja.

Czy to ZART?? jak sie okazuje nie bo jak Wenger powiedzial :

" Jeœli nie zagraj¹ przeciwko Birmingham to nie s¹dze by zagrali w finale"

Final Odbedzie sie 21 Maja o godz. 16:00

Manchester United - Arsenal Londyn

JA BEDE KIBICOWAL KANNONIEROM W TYM SPOKANIU!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
tedix

Post autor: tedix »

No ciekawy sie zapowiada puchar Angli :) Ja lubie obie druzyny ale wolalbym zeby w finale zagral LFC-MU :( ale nie zagraja szkoda... Ja myœle ze wygraja puchar MU :)

Menchester United 2 : 1 Arsenal
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!
Awatar użytkownika
AcRoSs

Dzisiaj poznaliœmy triumfatora Pucharu Anglii 2004-2005, na stadionie w Cardiff spotkaly sie druzyny:Arsenal Londyn-Manchester United. Po niezywkle zacietym spotkaniu "Kanonierzy" pokonali "Czerwone Diably" dopiero po serii rzutow karnych 5:4, zdobywaj¹c juz 10 Puchar Anglii.

Manchester przewazal przez cale spotkanie, jednak nie zdolali pokonac Lehmanna i po 120 minutach meczu doszlo do rzutow karnych :roll:

Zawodnicy, ktorzy strzelali:
Ruud van Nistelrooy (1:0)-Lauren (1:1)
Scholes (broni Lehmann)-Ljungberg (1:2)
Ronaldo (2:2)-Van Persie (2:3)
Rooney (3:3)-Cole (3:4)
Keane (4:4)-Vieira (4:5)

Gratulacje dla Arsenalu :!:

Pozdrawiam AcRoSs
Gin
Robbie Ryder

HaHaHa i Bardzo ladnie!!.... MU nic nie Ugralo w Tym sezonie!! i o to mi chodzilo!! :)

Gratulacje dla ARSENALU!!
Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

Ja rowniez gratuluje Arsenalowi! Szczerze mowiac to wiele bardziej ich lubie niz Man U :twisted: A te pokraki znowu ryczaly :cry: hahaa :) A najbardziej to nie lubie tego pedala bez zeba - cRonaldo. Nie wiem ale nie trawie chlopa ;) Za to duze brawa dla van Persiego, ktory w tym finale moze niczym wybitnym sie nie popisal, ale ten sezon ladnie zgral.
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Pary 4 rundy wylosowane, a co najbardziej porazilo mnie w oczy to wylosowanie przez Chelsea Evertonu lub....MILLWALL :shock: Kto oglšdal Football Factory lub czytal o kibicowskim podziemiu na wyspach ten na pewno wie, ze mecze pomiedzy tymi druzynami to klasyk...szczegolnie dla kiboli.

Oczywiœcie pewne nie jest, ze The blues spotkaj¹ sie z Lwami, ktorzy pierw musz¹ pokonac Everton. zycze im tego z calego serca wlaœnie ze wzgledu na ten mecz jak i na Zaka Whitbreada, ktory gra w stolecznym klubie. Byloby ciekawie.

Wie ktoœ kiedy s¹ powtorki zremisowanych meczy 3 rundy??

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Za nami prawie cala IV runda FA Cup. Pozostaly jeszcze mecze Wolves z United i pompey z LFC. Wœrod wczoraj rozegranych spotkan nie zabraklo niespodzianek, jak to zreszt¹ w pucharach czesto bywa.

Najbardziej ucieszyla mnie wtopa Arsenalu z Boltonem. The Gunners stracili bramke w 84 minucie. Katem londynczykow okazal sie Stelios Giannakopulos.

Chel zdolala wydrzec remis w meczu z Evertonem. Szkoda, ze the blue$ nie odpadli.

Gladko wygral klub Michaela Owena Newcastle United, nowy klub Tomasza Hajty Derby Country w zenujšcym stylu przegrali z Colchester. Podobnie Sunderland Tony'ego LeTalleca z Brenford.

Zobaczymy co pokaze MU w meczu Wolves, w ktorego skladzie byc moze zobaczymy Tomasza Frankowskiego.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

Gin pisze:

HaHaHa i Bardzo ladnie!!.... MU nic nie Ugralo w Tym sezonie!! i o to mi chodzilo!! :)

Gratulacje dla ARSENALU!!
No Ginie :happy: nie cieszylabym sie na Twoim miejscu az tak bardzo. W V rudzie MU-ly przyjad¹ na Anfield i nie bedzie to latwa przeprawa ani dla jednych ani dla drugich. Osobiœcie œciskam kciuki i wierze, ze odprawimy ich z kwitkiem ale na fajerwerki jeszcze przyjdzie czas :wink: .
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

Chyba nie dotarlo do nas, ze gramy w Finale FA Cup, bo temat nie ruszony od meczu z MU :P
a tu w polfinale Chelsea pojechala do domu, bo Liverpool w pieknym stylu skopal romkowi i jego druzynie dupsko 8)
No i chyba przyszedl czas aby wstawiac szampana do lodowki, bo grac w finale tak restizowych rozgrywek to duza sprawa.
Nawet nasi hiszpanscy zawodnicy sa pod wazeniem "waznoœci" tych rozgrywek dla angilskich kibicow. Zreszt¹ dla prawdziwego kibica kazde zwyciestwo i kazdy puchar jest wazny
Wprawdzie przeprawa z Mlotami pewnie do latwych nalezala nie bedzie, ale optymiœci zyj¹ dluzej wiec.....
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
ODPOWIEDZ