FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Piotrek666

Re: FA Cup

Post autor: Piotrek666 »

Tak to jest jak David bawi się w Kariusa a Drewniak za 100 baniek zwrotny jest jak pociąg towarowy😉

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Arsenal ma patent, Arteta w debiucie puchar, sędzia przekupiony i okropny pech odnośnie kontuzji w Chelsea. Miło widzieć ponownie pana legendę Lamparda wkurzonego. Coś czuję, że w przyszłym sezonie wypadną poza top4 mimo świetnych zakupów w ofensywie, oby nie wzmocnili obrony. :) Gratulacje dla Arsenalu, zasłużony triumf

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jeżeli chcecie poszukać bardziej szczęśliwej piłkarsko rodziny niż moja to możecie mieć problem!
Senior czyli ja z TYM SEZONEM a junior czyli pociecha z Pucharem Anglii :D

Powtórka za rok mile widziana choć.......pokonajmy Arsenal w finale FA Cup-jako rodzic spróbuję pocieszyć syna :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Tak śmieszkowali z BIG6 w tym sezonie, a tymczasem kto zagra w Europie?
love the game hate the business
Obrazek

Django

Post autor: Django »

FA podjęło decyzję o rezygnacji powtórek meczów Pucharu Anglii w najbliższym sezonie, a także o obniżce nagrody dla zwycięzcy do 1,8 miliona funtów. Ma to oczywiście związek z plandemią i jeszcze bardziej napiętym terminarzem.

Teraz czekać na likwidację Pucharu Ligi (osobiście jestem ZA).
Obrazek

ScouSToM
Redaktor

Post autor: ScouSToM »

Musiał przyjść Covid, żeby działacze doszli do rozsądnego wniosku :)
Wg mnie Puchar Anglii i Puchar Ligi mogą zostać - w obydwu do finału po jednym meczu + karne w razie remisu (bez dogrywki). Same rozgrywki się przydadzą: ogrywać rezerwy, młodych - jakiś schemat czy roszadę przećwiczyć ....Ale max jeden raz 90 minut na rundę.

dzemek

Post autor: dzemek »

ScouSToM pisze:
14 sie 2020, o 10:16
Musiał przyjść Covid, żeby działacze doszli do rozsądnego wniosku :)
Wg mnie Puchar Anglii i Puchar Ligi mogą zostać - w obydwu do finału po jednym meczu + karne w razie remisu (bez dogrywki). Same rozgrywki się przydadzą: ogrywać rezerwy, młodych - jakiś schemat czy roszadę przećwiczyć ....Ale max jeden raz 90 minut na rundę.
Także jestem za tym rozwiązaniem, niech nawet będą dwa puchary ale te powtarzane mecze już mi trochę obrzydły, kalendarz rozgrywek i tak jest napięty więc po co jeszcze grać jeden mecz. Z tego co pamiętam to dogrywka w piłce nożnej nie jest obligatoryjna, sędzia może po regulaminowym czasie gry zarządzić od razu rzuty karne? Czy się mylę?
Mimo obniżenia nagrody dla zwycięzcy, wydaje mi się, że Puchar Anglii dalej będzie cieszył się popularnością i nikt nie będzie odpuszczał, wszak jest to też jakiś sposób na dostanie się do europejskich pucharów.

ODPOWIEDZ