FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Esiu

Re: FA Cup

Post autor: Esiu »

Pary półfinałowe :
Chelsea v Tottenham Hotspur
Arsenal v Manchester City

mazi

Post autor: mazi »

Jak tam Mou na konferencji mowił cos ciekawego? ; )

Pary polfinalowe wyglądają imponująco, napewno obejrze oba mecze, uwielbiam puchar anglii bo mają niepowtarzalny klimat. Żal ze nasi odpadli ;/
TAK

matys87

Post autor: matys87 »

MOU w swoim stylu hipokryty. Coś tam gadał że FA mu nie ważny i najważniejsza jest LE oraz że dla niego ten mecz wpadł nie w porę

lfc13

Post autor: lfc13 »

Chelsea - Tottenham
Póki co wynik zgodny z moimi oczekiwaniami.
Remisik jest super i dogrywka, niech tracą siły w pucharach a w PL tracą punkty.
Nie obrażę się jak jutro pomiędzy City i Arsenałem będzie podobny scenariusz.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

lfc13 pisze:Chelsea - Tottenham
Remisik jest super i dogrywka, niech tracą siły w pucharach a w PL tracą punkty.
Nie wiem, czy może nie zdajesz sobie sprawy jaka mamy aktualnie datę i ile czasu pozostało do końca sezonu, czy nie wiesz jak wygląda tabela PL, czy po portu przyzwyczaiłeś sie do pisania o traceniu sił przez rywali w pucharach, czy może coś jeszcze innego. Zapytam więc wprost. Jaki związek z Liverpoolem ma tracenie sił i ewentualne tracenie pkt przez Chelsea i Tottenham w PL? Chyba nie sądzisz, że mamy jakiekolwiek szanse na dogonienie tych drużyn? :roll:

Edit:@Down
Mają też 1 mecz rozegrany mniej i wygrali swoje ostatnie 7 spotkań w PL. Ciężko oczekiwać, że nagle zaczną przegrywać. Myślę, że bardziej musimy się oglądać za siebie na City, niż na kogoś z dwójki Spurs/Chelsea.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2017, o 23:03 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

1010Arx pisze:
Nie wiem, czy może nie zdajesz sobie sprawy jaka mamy aktualnie datę i ile czasu pozostało do końca sezonu, czy nie wiesz jak wygląda tabela PL, czy po portu przyzwyczaiłeś sie do pisania o traceniu sił przez rywali w pucharach, czy może coś jeszcze innego. Zapytam więc wprost. Jaki związek z Liverpoolem ma tracenie sił i ewentualne tracenie pkt przez Chelsea i Tottenham w PL? Chyba nie sądzisz, że mamy jakiekolwiek szanse na dogonienie tych drużyn? :roll:
Mamy do Tottenhamu 5 punktów straty, czyli dwa razy mniej, niż Tottenham w zeszłym sezonie zgubił w ostatnich 4 kolejkach, spadając z 2 miejsca na 3. Ci goście mają w głowach mentalność przegrywów i złapanie ich jest zawsze realne.

Yvette

Post autor: Yvette »

KowaLFC pisze: Mamy do Tottenhamu 5 punktów straty, czyli dwa razy mniej, niż Tottenham w zeszłym sezonie zgubił w ostatnich 4 kolejkach, spadając z 2 miejsca na 3. Ci goście mają w głowach mentalność przegrywów i złapanie ich jest zawsze realne.
xDDDDDDDD
Chyba zapomniałeś komu kibicujesz

Jeff

Post autor: Jeff »

Yvette pisze: xDDDDDDDD
imo komentarz roku.

patrzmy na siebie, bo cwaniakujemy jakbyśmy mieli 10pkt przewagi nad United i Arsenalem...
módlmy się żeby w maju nie było płaczu, a nie nazywajmy najlepszej obecnie drużyny w lidze przegrywami

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

1010Arx pisze: wygrali swoje ostatnie 7 spotkań w PL. Ciężko oczekiwać, że nagle zaczną przegrywać
No my kiedyś wygraliśmy 12. Sami Spursi też niedawno mieli serię 6 zwycięstw, po której w 4 następnych kolejkach zgubili 7 punktów. Chelsea cały sezon wygrywa wszystko, a w 4 ostatnich kolejkach zgubiła 6 punktów. Albo Liverpool na początku sezonu. Albo milion innych drużyn, które miały dobrą serię, po której "nagle zaczęły przegrywać". Fajnie, że wygrali 7 ostatnich, ale to nie znaczy, że wygrają 7 kolejnych, bo gdyby tak było, to byśmy mieli przynajmniej jeden tytuł więcej.
Yvette pisze:
KowaLFC pisze: Mamy do Tottenhamu 5 punktów straty, czyli dwa razy mniej, niż Tottenham w zeszłym sezonie zgubił w ostatnich 4 kolejkach, spadając z 2 miejsca na 3. Ci goście mają w głowach mentalność przegrywów i złapanie ich jest zawsze realne.
xDDDDDDDD
Jak się ścigają dwa przegrywy, to któryś musi dobiec pierwszy. My sobie możemy łapać ból dupy, że nie zdobyliśmy mistrzostwa, ale Tottenham od 20 lat nie potrafi nawet skończyć przed Arsenalem, KFC to od zawsze największe przegrywy w lidze i nie mamy do nich w tej kwestii żadnego podjazdu.

lfc13

Post autor: lfc13 »

1010Arx pisze:

Edit:@Down
Mają też 1 mecz rozegrany mniej i wygrali swoje ostatnie 7 spotkań w PL. Ciężko oczekiwać, że nagle zaczną przegrywać. Myślę, że bardziej musimy się oglądać za siebie na City, niż na kogoś z dwójki Spurs/Chelsea.
Nie, nie liczę na to, że dogonimy Chelsea czy Tottenham i może się źle wyraziłem bo im akurat życzę dużo siły i werwy na resztę sezonu a zwłaszcza Totkom bo mają jeszcze bezpośrednie mecze z Arsenalem i Man Utd, ale dzisiejszym półfinalistom FA Cup patrząc z naszego punktu widzenia przydałaby się dogrywka.
Pytasz, czy nie zdaję sobie sprawy jaką mamy aktualną datę?
Akurat doskonale sobie zdaje z tego sprawę prawdopodobnie w przeciwieństwie do ciebie bo sezon kończymy za 4 tygodnie czyli 21 maja. Obecnie gramy 34 kolejkę i gramy co tydzień a np taki Arsenal ma rozegranych 31 meczy, tak więc w 4 tygodnie muszą zagrać 7 spotkań + dzisiejsze pucharowe.
Man United ma dwa zaległe mecze czyli w 4 tygodnie czeka ich 6 meczów PL + 2 mecze Ligi Europy na ich nieszczęście wypadł im z gry Ibrahimowić.
City jest w najlepszej sytuacji bo zostanie im 6 kolejek + dzisiejsze pucharowe.
Nie powiesz mi chyba, że taki terminarz nie odbije się na zdrowiu, kondycji i grze naszych bezpośrednich rywali w stawce o top 4.
Zwał, jak zwał to pokazuje tylko jak duże szanse mamy aby zakwalifikować się do Champions League.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Arsenal i City jak najbardziej, niech grają dogrywki i się męczą. Życzę im nawet konkursu jedenastek, który zakończy się wynikiem 123:122, niech grają do rana :) Ty pisałeś jednak o spotkaniu Spurs z Chelsea i to do niego się odnosiłem. Przepraszam jeśli mój post Cię uraził, nie miał być złośliwy, choć jak teraz na drugi dzień go czytam, to chyba jednak był :oops:
Obrazek

Gebe

Post autor: Gebe »

Liverpool - Everton w 3 rundzie FA Cup.

@MichaLFC
6-7 stycznia.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2017, o 21:42 przez Gebe, łącznie zmieniany 2 razy.

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Gebe pisze:Liverpool - Everton w 3 rundzie FA Cup.
Znana już jest data tego spotkania ? Dobrze, że u siebie :badhappy:
Obrazek

Yvette

Post autor: Yvette »

Derby z Evertonem to zawsze zwiększone ryzyko kontuzji dla naszych piłkarzy, tak jak kiedyś Funes Mori brutalnie sfaulował Origiego, który strzelał wcześniej bramkę za bramką. Średnie losowanie, ale trzeba wygrać.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Kiedy losowanie nastepnej rundy??

ODPOWIEDZ