FA Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Diesel
Kontakt:

Re: FA Cup

Post autor: Diesel »

KamillLFC pisze: Z formą AV jest coraz gorzej myśle ze oni sie juz o top 4 nie liczą :P
rzeczywiście.
Wiesz, pierwszym zespołem, który odpada z tej rywalizacji o czwarte miejsce jesteśmy my. Niestety.
Proszę, niech nikt z siebie nie robi debila i nie wypisuje matematycznych, czy biologicznych szans.
Obrazek
Jeśli żyjesz w jakimś miejscu zbyt długo, zamieniasz się w nie.

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Post autor: piotrolka »

BizonerLFC pisze:No i będzie tak że w europejskich pucharach zagra drużyna z 2 ligi angielskiej a z Polski pewnie nikt :roll:
Kilka sezonów wstecz była już chyba podobna sytuacja kiedy to dzięki FA CUP, w pucharach europejskich mogła zagrać drużyna Millwall.

Pompey wygrali 2:0 z Tottenhamem i zagrają w eliminacjach do Ligi Europejskiej :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

Awatar użytkownika
Sidney

Post autor: Sidney »

piotrolka pisze:Pompey wygrali 2:0 z Tottenhamem i zagrają w eliminacjach do Ligi Europejskiej :)
Możliwe, że nie zagrają w eliminacjach do LE, przez swoje problemy finansowe. W takim przypadku ich miejsce zajmie zespół, który w tabeli będzie jedno miejsce za ostatnim gwarantującym występ w LE.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Portsmouth nie zagra w LE za rok nawet jak wygrają FA Cup bo nie zgłosili przed sezonem zespołu do europejskich pucharów.
Mając za mało pieniędzy i będąc pewnym tego, że nie zdobędą miejca 1-7 ani nie wygrają FA Cup, po prostu nie zgłaszali zespołu do ubiegania się o grę w europejskich pucharach.
Tak przeczytałem na jakiejś stronie po wygranym przez Portsmouth ćwierćfinale.

BizonerLFC

Post autor: BizonerLFC »

Jetzu pisze:Portsmouth nie zagra w LE za rok nawet jak wygrają FA Cup bo nie zgłosili przed sezonem zespołu do europejskich pucharów.
Mając za mało pieniędzy i będąc pewnym tego, że nie zdobędą miejca 1-7 ani nie wygrają FA Cup, po prostu nie zgłaszali zespołu do ubiegania się o grę w europejskich pucharach.
Tak przeczytałem na jakiejś stronie po wygranym przez Portsmouth ćwierćfinale.
http://www.portsmouthfc.pl/news/uefa-ma ... -maja-2932
Obrazek

raniLFC

Post autor: raniLFC »

No i Chelsea z Pucharem Anglii. Meczu nie oglądałem ale czytałem relacje i oglądnełem sobie najciekawsze sytuacje. Same poprzeczki, słupki i dwa niewykorzystane karne. Drogba tubylec miał w tym meczu dobrze ustawioną nogę przy wolnych. Gol padł właśnie po wolnym. Na uwagę zasługuje jeszcze jego jeden strzał z wolniaka piłka po ręce Jamesa odbiła się od poprzeczki i zawisła na linii bramkowej. Czy był gol? Sami oceńcie. Podwieszam link gdzie możecie sobie zobaczyć najciekawsze sytuacje z meczu http://www.caughtoffside.com/2010/05/15 ... hts-video/
Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, o 10:33 przez raniLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

Fryzbi
Kontakt:

Post autor: Fryzbi »

Dzięki za linka, właśnie chciałem obejrzeć sytuacje z meczu :) jak dla mnie to bezdyskusyjnie dobra decyzja sędziego, piłka nie przekroczyła całym obwodem linii i gola być nie mogło :)

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Hmm oglądałem cały mecz i powiem tak - coś wspaniałego! Chelsea trzeba oddać, że mieli olbrzymią przewagę i biorąc pod uwagę wszystkie sytuacje z meczu wynik powinien być ~ 6:2 dla Chelsea. Nie mniej jednak uważam, że mecz był godny jak najbardziej finałowego :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
czarnyolek
Kontakt:

Post autor: czarnyolek »

Ja bym jeszcze dodał zapłakanego Ballacka, którtego Boateng "obrabował" z udziału w Mistrzostwach Świata - Nie wiem czego się ten boiskowy cham spodziewał, po tym, jak kolejny raz uderzył na boisku z otwartej rywala? Piękna kara go za to spotkała, może się w końcu tego oduczy. Zawsze wie, kiedy to zrobić, żeby sędzia nie widział, ale Boateng swoje odczekał i sam wymierzył sprawiedliwość - swoją drogą za celowy faul powienien dostać czerwoną kartkę i z podniesioną głową zejść z boiska. :badhappy:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gall
Kontakt:

Post autor: Gall »

No możemy uroczyście powitać tego roku FA Cup. Już na początek małe zaskoczenie, Arsenal zremisował 1:1 z Leeds,a obie bramki padały z rzutów karnych, w dodatku kanonierzy doprowadzili do wyrównania w 90 minucie. Aktualnie jeszcze Millwall przegrywa 0:3 z Birmingham, a od 16:00 reszta spotkań. Dla nas najważniejszy dzień jest co prawda jutro, ale jak widać już możemy spodziewać się kilku niespodzianek. :)
E: było blisko;) rewanż na wyjeździe, więc może być dla nich nie ciekawie
A Fulham pokonało 6:2 Peterborough :happy:
Ostatnio zmieniony 8 sty 2011, o 20:59 przez Gall, łącznie zmieniany 2 razy.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Szkoda ,że Arsenal nie odpadł.. :(
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Może nie dorosły FA Cup, ale nasi młodzi wygrali dzisiaj po dogrywce 3:1 z Crystal Palace na Anfield.

Bramki dla nas zdobywali wprowadzony z ławki rezerwowych Kristian Guti Emilsson (2) oraz z rzutu karnego kapitan zespołu Connor Coady.
Najlepsi na boisku - Suso oraz Toni Silva :)

Awatar użytkownika
CronArriLFC

Post autor: CronArriLFC »

Akurat Arsenal w ostatnie 10 min oddał więcej strzałów na bramkę Leeds niż my pod wodzą Roya przez to pół sezonu...
Fakt, że mieli dużo szczęścia z tym karnym... A swoją drogą Leeds też miło parę akcji :)

Liczę na to, że jutro Dalglish da o sobie znać w Football`owym świecie wygraną z ManU różnicą minimum 2 bramkami :]

Chociaż sam obstawiam wynik ManU 2 : 3 LFC :] Pożyjemy, zobaczymy :)
"If Everton were playing at the bottom of the garden, I'd pull the curtains." - Bill Shankly

Awatar użytkownika
krzysiekmysliborz
Kontakt:

Post autor: krzysiekmysliborz »

no dopiero początek prawdziwych zmagań w FA CUP a mamy już dość sporo niespodzianek:
oczywiście remis Arsenalu z Leeds u siebie,
porażka WBA z Reading,
porażka Sunderlandu z Notts County u siebie,
jak na razie do 61. minuty Newcastle przegrywa z Stevenage 0:2 (!)
YOU'LL NEVER WALK ALONE!
nick na stronie : krzysieklfc

Awatar użytkownika
Kiroll

Post autor: Kiroll »

Reading znowu szaleje widzę :D
no szkoda że Leeds przegrało... Arsenal szczerze mógł by odpaść... bo powinien się skupić na lidze.. musi ja wygrać!!
poza tym.. takie wyniki dlaczego.. bo te drużyny jak wiadomo odpuszczają sobie FA Cup
Obrazek

ODPOWIEDZ