Capital One Cup - Puchar Ligi

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Palet

Re: Capital One Cup - Puchar Ligi

Post autor: Palet »

AustralianMagic pisze:Może ja jestem ślepy, ale nic strasznego w tym zajściu nie widzę.

Gdy ja zerwałem więzadło to kolano dosłownie zgięło mi się 90 stopni w bok, to raz, a dwa do zerwania potrzebna jest siła kilkuset kg. Z tej kamery to wygląda jakby po prostu sunął tą prawą nogi po ziemi. Jeżeli faktycznie zerwał więzadło w takiej sytuacji to po prostu bardzo duży pech.
Ja zerwałem więzadło,pękła mi łąkotka boczna i przyśrodkowa podczas.... podnoszenia się z materaca. Dziwnie prawda? Prawdopodobnie wcześniej już miałem coś ponadrywane bo przez jakiś czas podczas treningów czułem ból i raczej niemożliwe by było rozwalić sobie zdrowe kolano podczas tak prostej czynności, co nie zmienia faktu , że wystarczyło podnieść się na jednej nodze by wszystko strzeliło :)

W finale powtórka z Etihad i chyba każdy będzie zadowolony :) Niech Sturridge wróci chociaż na ten mecz, strzeli 2 gole i znowu kontuzja aż do następnego finału :lol:
Obrazek

Vitinic

Post autor: Vitinic »

Mudrikos pisze:E: Vitnic oglądałeś mecz? Widziałeś statystyki? No nie bardzo Everton miał co do powiedzenia.....
Owszem, oglądałem cały mecz i trzymałem kciuki za naszych sąsiadów. Nie wiem od jak dawna oglądasz piłkę, ale prawdopodobnie po dwóch godzinach przeciętny człowiek zauważa, że awans wywalcza zwycięzca, a nie mistrz stylistyki. Toffikom ukradziono bezpieczne 1-1, a gdy zaczęli grać spięci żeby nie stracić bramki i może coś strzelić dokopali na 3-1. Bez tej bramki prawdopodobnie graliby zdrowiej, bezpieczniej, a City coraz bardziej by się odsłaniało i narażało na kontry niezbyt zmęczonego Evertonu, bo musieliby tylko skutecznie bronić. Zakładając, że bramka na 2-1 i tak by padła, Toffiki miałyby dogrywkę, a może i karne na wygranie tego. Nie lubię tłumaczyć jak przedszkolakowi, ale czasem nie ma wyjścia.

Nicco

Post autor: Nicco »

"Tell your ma, your ma,
To wipe away all your tears,
No trophy for 21 years,
Tell your ma, your ma" 8) 8) 8)
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

thevoice

Post autor: thevoice »

Kevin De Bruyne wypada na 6 tygodni. Nie zagra w finale COC.

UPDATE: jednak ok. 10 tygodni.
https://twitter.com/DeBruyneKev/status/ ... 6743229440

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Podczas wczorajszego meczu część kibiców Manchesteru City krzyczała do 8-letniego niepełnosprawnego kibica Evertonu, że powinien zostać utopiony po porodzie.
Arabski klub, arabskie obyczaje. Patologia. :shock: :o

Larry

Post autor: Larry »

Ralf088 pisze:
Podczas wczorajszego meczu część kibiców Manchesteru City krzyczała do 8-letniego niepełnosprawnego kibica Evertonu, że powinien zostać utopiony po porodzie.
Arabski klub, arabskie obyczaje. Patologia. :shock: :o
Bydło nie kibice.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Moglibyście w zwyczaju wrzucać źródło? No kurczę czy to takie trudne...
Mam nadzieję, że to fake bo jeśli nie...

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Jyuuken pisze:Moglibyście w zwyczaju wrzucać źródło? No kurczę czy to takie trudne...
http://www.liverpoolecho.co.uk/news/liv ... B-Liv-main

A tu drugi przypadek z tego samego meczu: http://www.liverpoolecho.co.uk/news/liv ... B-Liv-main
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
Jyuuken

MenToS pisze:
Jyuuken pisze:Moglibyście w zwyczaju wrzucać źródło? No kurczę czy to takie trudne...
http://www.liverpoolecho.co.uk/news/liv ... B-Liv-main

A tu drugi przypadek z tego samego meczu: http://www.liverpoolecho.co.uk/news/liv ... B-Liv-main
Co za pie******* bydło. Nie cierpię, nie znoszę już ich teraz. Takich ludzi - potworów powinni natychmiastowo wsadzać na taczkę przy uciętych nogach.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Jyuuken pisze:Co za pie******* bydło. Nie cierpię, nie znoszę już ich teraz. Takich ludzi - potworów powinni natychmiastowo wsadzać na taczkę przy uciętych nogach.
Ogólnie cały mecz był dziwnie zorganizowany. Fani Evertonu chcieli kupić tańsze bilety po 65 funtów i byli zapewniani, że będą siedzieć na sektorze neutralnym.. Jak się później okazało okrążeni byli przez fanów Manchesteru City. Byli obrażani, bici i poniżani. Po zaalarmowaniu ochrony stadionowej co się stało? Nie zostali przeniesieni na sektor fanów Evertonu a wyproszeni ze stadionu :shock:

Fani Liverpoolu stanęli murem za kolegami z niebieskiej części miasta i będą starali się ściągnąć na Anfield (a konkretniej na mecz derbowy z Evertonem) tego małego chłopaka i jego ojca aby (tu cytuję) "Duża scouserska rodzina pokazała małemu jak zachowują się prawdziwi kibice bez znaczenia na noszone przez niego barwy" argumentując to mottem "Two clubs but one people"
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
Jyuuken

Dzieki kolego za informacje bo akurat nie mialem mozliwosci ogladac a tak dziwne informacje do mnie nie dotarly. Faktycznie bydlo jak cholera, nie wierze w takie przypadki ale w taki sposob rozbic kibicowanie przeciwnej druzynyjest zalosne i mega nie fair. Ostatni Twoj akapit bardzo mnie ucieszyl, pokazemy jacy powinni byc prawdziwi Kibice dla tego chlopaka. A shity jak przyjedzie na Anfield to pokazmy smieciom gdzie ich miejsce. Jeszcze raz dzieki koledzy za informacje.

Lukson

Post autor: Lukson »

Takie pytanko mam, zwycięzca COC dostaje możliwość gry w LE, co wtedy jeśli drużyna która wygra puchar, czyli dostanie tą możliwość gry w LE, w lidze zajmie miejsce premiowane grą w LM? czy wtedy miejsce w LE przechodzi na drugiego finalistę tych rozgrywek?

Prezes

Post autor: Prezes »

Lukson pisze:Takie pytanko mam, zwycięzca COC dostaje możliwość gry w LE, co wtedy jeśli drużyna która wygra puchar, czyli dostanie tą możliwość gry w LE, w lidze zajmie miejsce premiowane grą w LM? czy wtedy miejsce w LE przechodzi na drugiego finalistę tych rozgrywek?
Nie .W takiej sytuacji miejsce w LE przechodzi na drużyna która zajmie 6 miejsce w lidze. Jeśli FA Cup także wygra drużyna z miejsc 1-5 to wtedy miejsce za COC przechodzi na 7 drożynę z ligi.

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Podążając za Muszką z tematu spekulacji:
Muszka pisze: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... 37611.html

New approach broadens Europa League appeal

Performances in domestic leagues will be rewarded. If a national cup winner has booked a UEFA Champions League spot, the highest-ranked club in their domestic league not already qualified for the UEFA Europa League will qualify for the competition; national cup runners-up no longer qualify.
Idąc tym tropem można wnioskować, że jeżeli zwycięzca krajowego pucharu zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, miejsce premiowane kwalifikacją do LE przypada na pierwszy w tabeli zespół, który nie zakwalifikował się do LE. Puchary krajowe nie kwalifikują już do LE finalistów (przegranych w finale).

kamilg0700

Post autor: kamilg0700 »

w 3. rundzie gramy z Derby County na wyjeździe

ODPOWIEDZ