Liga Europy 19/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MaximusLFC

Re: Liga Europy 19/20

Post autor: MaximusLFC »

Brawo Sevilla. Fajnie, że nasz były gracz dołożył cegiełke do tego wyniku :D
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

lfc257

Post autor: lfc257 »

kijuss pisze:
16 sie 2020, o 22:59
Szkoda tylko ze udało im się do Ligi mistrzów sie zakwalifikować po przez ligę , ale myśle ze nie zagrożą za mocno w następnym sezonie.
wiele zależy od tego czy dopną transfer Sancho. on im może dodać sporo jakości. patrząc na miniony sezon to United zdobyli 66 punktów. to że są w top4 to efekt słabości reszty - Tottenhamu, Arsenalu i Leicester (które osłabło mocno po restarcie). parę lat temu Liverpool był czwarty mając 76 punktów a Arsenal 5 mając 75 punktów. poziom mocno spadł w tym roku, zobaczymy co będzie dalej. moim zdaniem OGS jest solidnym trenerem ale nie jest to jakiś geniusz który wyniesie ich na szczyty

kijuss

Post autor: kijuss »

Sancho nie przejdzie do United szybciej kupi go PSG albo Real i moze Barca jak odejdzie Messi

dzemek

Post autor: dzemek »

Sevilla ponownie w finale, mimo wszystko nie nudzi mi się ta drużyna, mają jakiś patent na LE, w finale chyba i tak bede bezstronny aczkolwiek żaden z klubów mi nie przeszkadza, fajnie jakby zagrali z Intwrem, dobry sezon w ich wykonaniu, myślę że finał im się należy 😉

baribari

Post autor: baribari »

No i jest finał z Interem, wczoraj rozbili Szachtar 5:0. Świetna gra w defensywie Interu i zabójcza skuteczność , wszystkie drużyny Conte już od pierwszego sezonu znacząco poprawiają grę obronną. Wydaje mi się że w finale ciężko będzie wskazać faworyta.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Bardzo interesujacy final LE czeka nas dzisiaj moim zdaniem.
Dwa utytulowane kluby stana do walki o to cenne trofeum a dodatkowo o przydzial w pierwszym koszyku podczas losowania LM.
Lekkim faworytem,na podstawie tego co widzialem w ostatnich wystepach,wydaje sie byc zespol z Wloch.
Zreszta to wlasnie Inter bedzie mial moja sympatie po swojej stronie choc wygrana Sevilli mnie nie zasmuci.
Powinnismy zobaczyc duzo ofensywnego futbolu aczkolwiek Hiszpanie zagraja prawdopodobnie nieco wycofani jak przeciwko "menczysterowi" ale ich rywal z Serie A zrekompensuje nam to starajac sie caly czas przec do przodu.
Bedzie wiec na co popatrzec :D

Moj typ: 3-1 dla Interu
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

consigliere

Post autor: consigliere »

Conte można nie lubić, w Chelsea do tej pory pewnie wiele osób wspomina go bardzo źle. Trener z trudnym charakterem, ale i z bardzo dobrym warsztatem. Wydaje mi się że do tego aby zaliczyć go do ścislej czołówki światowej brakuje mu dłuższej przygody z jednym klubem, naznaczonej sukcesami zarówno w kraju jak i na kontynencie. W Chelsea czy Juventusie to mu się z różnych powodów nie udawało. Klopp zbudował Borussię i Liverpool, Guardiola Barcelonę, Simeone Atletico, Conte wciąż ma coś do udowodnienia.
Btw, jeśli dziś z Sevillą wygra, będzie to chyba pierwszy od wielu lat tryumf w Europie zespołu grającego piątka z tyłu.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Szkoda mi tego Lukaku. Mógł być bohaterem, a wyszło inaczej.

Za to słowa uznania dla Sewilli, która ma jakiś patent na wygrywanie Ligi Europy. Ciekawą informację znalazłem: Za każdym razem, kiedy ten klub doszedł nie tylko do finału, ale już do ćwierćfinału, później okazał się triumfatorem rozgrywek.
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Szkoda Interu oraz Lukaku,który przeżył wczoraj klasyczne "from hero to zero".
Po pewnie wykorzystanym karnym i naprawdę dobrej grze zawiódł w najważniejszym momencie,nie wykorzystując sytuacji sam na sam z bramkarzem,co mogłoby dać wygraną Włochów.
I jak to w życiu bywa jak się nie ma szczęscia to jeszcze przychodzi pech do tego-patrz zwycięski gol dla Sevilli.

Ogólnie Inter wczoraj mnie osobiście jednak rozczarował ale pragnę podkreślić bardzo dobra postawę Hiszpanów.
6 wygranych w Pucharze UEFA/LE na przestrzeni 14 lat robi wrażenie i dlatego szczere gratulacje.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

ODPOWIEDZ