Liga Europy 19/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Liga Europy 19/20

Post autor: ynwa19 »

Zadam takie troche przewrotne pytanie:za kim bedziecie kibicowac w starciu Legia-Rangers?
Czy patriotycznie za druzyna z Warszawy bo reprezentuje Polske czy tez jednak za Szkotami ze wzgledu na Stevena?
Czy tez moze to starcie jest Wam absolutnie obojetne?

Osobiscie po dlugim namysle wybralem pierwsza opcje bo jako czlowiek "starej daty" :D jestem przyzwyczajony do kibicowania w pucharach europejskich wszystkim polskim zespolom.
Wyjatek stanowi oczywiscie nasz LFC....no chyba,ze gralibysmy z moja Polonia Bytom :)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

cager

Re: LIGA EUROPY 2019/20

Post autor: cager »

Ja to na wynik mam raczej wywalone ale fajnie by było pojechać do Wawy i np. jakieś zdjęcie ze Stevenem sobie zrobić :D

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

Mam znajomego który jest niestety osoba niepełnosprawna ale zawsze na legii blisko murawy, mam zamiar go poprosić alby spróbował zdobyć wpis do biografii Gerrarda, miał bym mega duży skarb w kolekcji? Co do wyniku to jak patrzyłem na mecz wczoraj to sądzę że Legia nie ma najmniejszych szans.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Na podstawie relacji przeczytanych w sieci i analizie uzyskiwanych rezultatow w biezacym sezonie oceniam szanse na 80-20% na korzysc Rangers.
Lecz jak wiadomo "Football,bloody hell" i awans Legii jest mozliwy.
Dodam jeszcze,ze w starciach Celtic-Rangers zawsze jestem po stronie tych pierwszych ale Stevenowi zycze oczywiscie jak najlepiej :)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Jeśli Legia zagra dwa mecze życia w obronie, to ma jakieś szanse. W przeciwnym wypadku zostaną rozjechani jak Duńczycy. Marne szanse na awans

LiverpoolIsRed

Re: Liga Europy 19/20

Post autor: LiverpoolIsRed »

Jak sobie przypomnimy dwumecz Legii z Celtikiem którego warszawiacy rozjechali walcem 6:1, uważam że powinniśmy się wstrzymać z deklaracjami. Awans możliwy. Jak dla mnie 65-35 z przewaga dla Rangers, ale to właśnie piłka. Jeżeli legia wygra teraz w lidze no to na Rangers mogą wyjść już z całkiem innym nastawieniem i wreszcie jakimś pomysłem na grę.

aro8

Post autor: aro8 »

Jak wy możecie mowić o jakichkolwiek szansach dla Legii? te cieniasy męczą sie z amatorami. Nie maja szans w starciu z Rangers. Ostatnio ich nienajgorszy mecz, to raczej przypadek

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

W Rangersach został Morelos i to jasny sygnał w klubie, że stawiają na regularność, powrót do Europy i walkę o mistrzostwo. Fajne będzie zobaczyć nawet w tv, Gerrarda przeciw polskiemu zespołowi. Legia cierpi na brak zgrania i dziwne rotacje Vuko. Kursy większe na Szkotów, warto łapać. Atutem Legii jedynie stadion, ale to nie zrobi wrażenia na Rangersach. Znają to z derbów Celticu a w zeszłym roku zaliczyli dobre wyniki w LE. Tradycyjnie polski zespół skupi się na obronie, grze z kontry. Taka już nasza mentalność, po latach okupacji i wojen. Bronić się. To już z nas nie wyjdzie.

cager

Orientuje się ktoś jak można dostać bilet na mecz Legia - Rangers?
Oczywiście oprócz tych online, ponieważ już wszystko wykupione.
Istnieje jakaś strona gdzie ludzie się ogłaszają że mają bilet na sprzedaż?

Awatar użytkownika
Zita

Post autor: Zita »

cager pisze:Orientuje się ktoś jak można dostać bilet na mecz Legia - Rangers?
Oczywiście oprócz tych online, ponieważ już wszystko wykupione.
Istnieje jakaś strona gdzie ludzie się ogłaszają że mają bilet na sprzedaż?
Z tego co widzę, to jest jeszcze sporo dostępnych biletów na oficjalnej stronie.
Zobacz tutaj: https://serv289.legia.com/msi/SelectSector.aspx
Obrazek

cager

Faktycznie, jakaś aktualizacja musiała być. Jadę pogadać ze Stev'em xd

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

No i Steven Gerrard wprowadza swoją drużynę do fazy grupowej LE :) Szkoda jednak trochę Legii, bo gol padł dopiero w 92 minucie. Wystarczyło coś ustrzelić z przodu, ale te ataki warszawskiej drużyny były jednak bardzo miałkie. Nie ma co się oszukiwać, że bez poważniejszych inwestycji i rozsądnego budowania drużyny uda się coś polskim ekipom osiągnąć w Europie :dry:
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

SzymonW

Post autor: SzymonW »

Bardzo dobrze. Wolę SG w Lidze Europy niż Legię. Ta Legia przypomina mi bardzo Grecję z 2004. Muuuurowanie bramki za wszelką cenę i liczenie na cud. Jak widać cuda rzadko się zdarzają.

maresca29

Post autor: maresca29 »

Słuchajcie, interesują mnie bilety na finał w Gdańsku, jak można dostać bilety? Słyszałem coś o jakimś losowaniu, wie ktos kiedy ono się odbywa, jak się do niego zapisać? I czy istnieje jakaś inna droga żeby nabyć bilety?

danio442
Kontakt:

Post autor: danio442 »

maresca29 pisze:Słuchajcie, interesują mnie bilety na finał w Gdańsku, jak można dostać bilety? Słyszałem coś o jakimś losowaniu, wie ktos kiedy ono się odbywa, jak się do niego zapisać? I czy istnieje jakaś inna droga żeby nabyć bilety?

W marcu rusza możliwość aplikowania o bilety,które zostaną rozlosowane wśród chętnych na https://www.uefa.com/tickets/ dla kibiców neutralnych (+/- pewnie jakieś 10-15 tysięcy biletów). Jak Ci się nie uda wylosować to zawsze możesz spróbować wygrać w Lay'sach czy Pepsi/Coca-Coli :roll:

ODPOWIEDZ