Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Post autor: ynwa19 »

I nici z niespodzianek choć Lokomotiv stawiał się twardo.
Spurs planowo(w sensie wygrana)lecz nie wyciągałbym z niej daleko idących wniosków.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

adamne

Post autor: adamne »

ynwa19 pisze:Tak sobie skaczę z meczu na mecz i bardzo mi się podobają aktualne rezultaty w Pireusie oraz Manchesterze.
Ciekawie też w Turynie.
LM na kursie niespodzianka w tej chwili.
Dalej podoba Ci się rezultat w Manchesterze? City wygra jeszcze za 2 tygodnie z Atalantą na wyjeździe a potem będzie już sobie ogrywać młodzież w następnych 2 spotkaniach, a my może będziemy - tak jak w zeszłym sezonie - zajeżdżać pierwszy skład do ostatniej minuty ostatniego meczu fazy grupowej.

ynwa19: oczywiście wiem że pisałeś to w pierwszej połowie, nie chodziło mi o to że nie miałeś racji tylko jak potem wszystko przybrało zły obrót. Chciałbym żebyśmy odpowiedzieli dzisiaj podobnym wynikiem, ale coś czuję że tradycyjnie będziemy się męczyć.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2019, o 12:07 przez adamne, łącznie zmieniany 3 razy.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Mam nadzieję,że uważnie czytasz czyjeść posty i widziałeś o której napisałem mój.
Zgodzę się z Twoim scenariuszem co do City.
My musimy wygrać następne 3 mecze aby w Salzburgu zagrać rezerwami oszczedzając siły w intensywnym grudniu.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Z czego wynika, że co kolejkę fazy grupowej po dwa wtorkowe i środowe mecze zaczynają się o 18:55? Dopiero teraz zaczęło mnie to bardziej zastanawiać. Wcześniej myślałem, że może chodzi o strefę czasową dla niektórych krajów, lecz dopiero teraz przyjrzałem się, że spotkania o tej godzinie są losowe. W sensie nie ma znaczenia w jakim państwie rozgrywany jest mecz i chyba zawsze dokładnie dwa dziennie, nie mniej, nie więcej. Czy może jest jakaś konkretna zasada w tej kwestii?
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

bugi

Post autor: bugi »

Wynika z tego, że UEFA "poszła na rękę" kibicom i wprowadzili nowe godziny żeby prawdziwy pasjonat piłki, mógł obejrzeć dwa mecze na żywo a nie jeden. Takie jest oficjalne stanowisko UEFA. Godziny są na lata 2018-21.
Do tej pory tylko mecze u ruskich były wcześniej (godzina 18)
Przynajmniej tak kiedyś czytałem w necie.

E. Dokłądnie też tak sobie pomyślałem, że wszystko rozchodzi się o kasę
Ostatnio zmieniony 23 paź 2019, o 16:35 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Widz ma możliwość obejrzenia dwóch spotkań a skoro UEFA daje mu taką możliwość telewizje muszą i będą płacić jeszcze więcej. Skoro może obejrzeć we wtorek i środę aż 4 mecze LM za taki produkt będzie zmuszony zapłacić jeszcze więcej. UEFA zarobi więcej i więcej. Stąd poszerzone finały Euro, rozsiane jak cygańskie wozy po wielu krajach. Stąd też poszerzone MŚ. Stąd też puchar trzeciej kategorii, abyśmy mieli jednak złudzenie, że nasze kluby grają w europejskich pucharach a telewizje kupowały ich transmisje. Dobry przykład przesycenia pucharów jest w siatkówce, gdzie zaledwie kilka dni po ME jest jakiś PŚ a w międzyczasie potem kwalifikacje do Igrzysk. Ludzie tracą w tym rachubę i wątpię by interesowało ich wszystko. Ale cenę za to upchaną mają gdzieś w abonamencie. Gdzieś też są wymyślone Igrzyska Europejskie, które nikogo nie obchodzą. Sportowiec ma tyrać i tyrać a kibic płacić za wymysły takie jak Liga Narodów. Transmisje, więcej transmisji, od piątku do poniedziałku, więcej nic nie znaczących pucharów jak KMŚ z 24 drużyn i kasa kasa. Prócz kibiców dość tego mają już sami sportowcy.

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Zabawna sytuacja na SB.
Do przerwy Ajax strzelił 3 bramki a oddał jeden celny strzał :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Obecnie jest dość dobra sytuacja w grupie. Po pierwszym niefartownym meczu z Napoli wymarzyłem sobie pewien scenariusz i spełnił się idealnie. Kalkulowałem sobie, że byłoby super jakbyśmy wygrali następne trzy spotkania, a Włosi w tym czasie wygrają jedno, a dwa zremisują. Wtedy przed meczem z Napoli mamy nad nimi punkt przewagi i jeśli się zepniemy i ich pokonamy na Anfield to mamy zapewnione 1. miejsce w swojej grupie i na ostatnie spotkanie z Salzburgiem można posłać mocno rezerwowy skład. I po czterech meczach tak właśnie sprawa wygląda, więc pełna mobilizacja i po zwycięstwo nad drużyną z Neapolu!
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

MrRewo

Post autor: MrRewo »

Mitchell pisze:Zabawna sytuacja na SB.
Do przerwy Ajax strzelił 3 bramki a oddał jeden celny strzał :)
Jeszcze "zabawniej" było po przerwie, gdy po jednej akcji stracili bramkę z karnego i dwóch graczy wylecialo z boiska

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Na sporym farcie Chelsea.
Przy bramce Azpi był chyba spalony. Dziwię się dlaczego to uznali.
Z taką przewagą remis smakuje gorzko.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

erni9292

Post autor: erni9292 »

Dlaczego Ederson w przerwie zszedł?

ManiacK

Post autor: ManiacK »

erni9292 pisze:Dlaczego Ederson w przerwie zszedł?
Podobno lekki uraz i zapobiegawczo, by był gotowy na niedzielę.
Nie, żebym mu źle życzył.. ale może dla jego dobra lepiej, by nie był gotowy na niedzielę? :oops: po co się śpieszyć z leczeniem, to trzeba na spokojnie.

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

City gra w tym sezonie bez stoperów, a teraz chyba Sterling zagra w bramce :lol: :lol:
love the game hate the business
Obrazek

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Kto na bramkę ? ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

ZeroOsw