Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
LiverpoolIsRed

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Post autor: LiverpoolIsRed »

I wy chcecie tego Koulibalego? Przeciez ta ich defensywa to parodia... Krecil nim Piatek dzis kreci sie sam ze soba.
Laitner

Post autor: Laitner »

Oby Lewy utrzymał formę i pomógł roznieść farsę. Fajnie gdyby rodak wygrał LM. W dodatku będąc największą gwiazdą zespołu.
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Lewemu brakuje czterech goli do rekordu Ronaldo, czyli 17 goli w jednej edycji Ligii Mistrzów. Szkoda, że w tegorocznym sezonie będą aż dwa mecze mniej, bo inaczej by przynajmniej wyrównał rekord Ronaldo. Oczywiście, jeśli Bayern dojdzie do finału, to Lewy z aktualną formą jest w stanie tego dokonać w pozostałych 3 meczach, ale będzie o wiele trudniej. Polak chyba najbardziej ucierpiał w kontekście sportowym przez pandemię.
Obrazek
keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Działa to w obie strony. Gdyby nie pandemia to Lewy nie zagrałby w rewanżu z Chelsea. Był wtedy kontuzjowany.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Oczywiście,że wygrana PSG czy City chyba nikomu z nas nie przypadłaby,z wiadomych względów,do gustu lecz dla mnie osobiście najgorszym byłby końcowy sukces "bajeroków".
Nie,nie i jeszcze raz nie!
Wszyscy tylko nie oni i nie interesuje mnie,że gra tam Polak.Bo choćby występowało tam i z 5 rodaków to ten klub wzbudza we mnie takie samo obrzydzenie jak "menczyster".

Niech wygra Atalanta-to byłoby coś :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
LiverpoolIsRed

Szczerze. Byleby nie Barca... Nienawidze tego klubu. Reszta jest mi obojetna.
Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Pierwszy kwadrans dla Atalanty, pewnie spuchną, ale byłoby cudownie, gdyby udało się im odprawić Paryżan z kwitkiem ;)
Awatar użytkownika
firo9

Dziś też fajny meczyk, śledzicie panowie?
Taka ciekawostka, że w pierwszym składzie M. Llorente, nasz kat z Anfield. Zapytacie: gdzie ta ciekawostka, a czy spodziewacie się, że na pozycji obok Diego Costy? Simeone tworzy nowego napastnika
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Byłem przekonany o awansie Atalanty i się pomyliłem. Sfrajerzyli strasznie. Mam wrażenie, że zgubiła ich za szybko strzelona bramka. Przestali grać swoje, zaczęli kunktatorstwo, oddali plac. Zmiany i wybory taktyczne trenera tylko to pogłębiły. To nie był dobry plan. Ale po meczu to jestem mądry.
PSG rozjechał ich ławką. I trochę Tuchelem.

Dziś stawiam na Atletico. Mało oryginalnie. Lipsk bardzo osłabiony, Hiszpanie wręcz przeciwnie.
Jednej z niewielu szans Niemców widzę w taktyce i płynnej zmianie ustawienia w meczu. Może jakiś moment zaskoczenia. W statycznym, monotonnym spotkaniu nie mają szans z Simeone. Król mordowania piłki nożnej. Hegemon impasu. Opus magnum desperacji i zwątpienia.
Lubię gościa :)
Jest wyrazisty.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Awatar użytkownika
firo9

Mitchell pisze: 13 sie 2020, o 20:42 Byłem przekonany o awansie Atalanty i się pomyliłem. Sfrajerzyli strasznie. Mam wrażenie, że zgubiła ich za szybko strzelona bramka. Przestali grać swoje, zaczęli kunktatorstwo, oddali plac. Zmiany i wybory taktyczne trenera tylko to pogłębiły. To nie był dobry plan. Ale po meczu to jestem mądry.
PSG rozjechał ich ławką. I trochę Tuchelem.

Dziś stawiam na Atletico. Mało oryginalnie. Lipsk bardzo osłabiony, Hiszpanie wręcz przeciwnie.
Jednej z niewielu szans Niemców widzę w taktyce i płynnej zmianie ustawienia w meczu. Może jakiś moment zaskoczenia. W statycznym, monotonnym spotkaniu nie mają szans z Simeone. Król mordowania piłki nożnej. Hegemon impasu. Opus magnum desperacji i zwątpienia.
Jest wyrazisty.
Mam podobnie, też lubię Simeone, ogólnie Atletico. Chociaż ogólnie, poza Lfc kibicuje Barcelonie. Choć przyznam, że w tym roku najbardziej liczę na Bayern i Robercika. Wygrana Man City chyba jedynie by mnie wkurzyła.

A dzisiejszy mecz bardzo podobny do wczorajszego, choć RB lepsze od Atalanty. Nie mają jednak siły ognia, a im dłużej im nic nie wpadnie, tym bardziej prawdopodobne będzie zwycięstwo Atleti dzięki doświadczeniu
Awatar użytkownika
firo9

Haha i wpadło! Będą emocje
LiverpoolIsRed

Ladnie szkopy leją drwali :) chociaz jsst mi to bez roznicy to zasluzenie odpadaja te sciery. Psg Lipsk ciekawe meczycho bedzie.
keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Świetny Lipsk. Ta drużyna to kopalnia czystego złota. Kapitalni dziś Upamecano i Sabitzer. Nikt po stracie Wernera nie wróżył im sukcesu, a wyrzucili bezjajeczne Atleti.
W ogóle bardzo dobrze do tej pory ogląda się to Final Eight. Jeden mecz, żadnego kunktatorstwa, liczenia, że w rewanżu odrobimy etc. Emocje jak na Mundialu czy EURO.
Awatar użytkownika
firo9

LiverpoolIsRed pisze: 13 sie 2020, o 22:52 Ladnie szkopy leją drwali :) chociaz jsst mi to bez roznicy to zasluzenie odpadaja te sciery. Psg Lipsk ciekawe meczycho bedzie.
Coś chyba złe emocje weszły, warto czasem przeczytać co się napisało, bo zabrzmiało jakby to pisał kibol kolego
keinnasenhasen pisze: 13 sie 2020, o 23:04 Świetny Lipsk. Ta drużyna to kopalnia czystego złota. Kapitalni dziś Upamecano i Sabitzer. Nikt po stracie Wernera nie wróżył im sukcesu, a wyrzucili bezjajeczne Atleti.
W ogóle bardzo dobrze do tej pory ogląda się to Final Eight. Jeden mecz, żadnego kunktatorstwa, liczenia, że w rewanżu odrobimy etc. Emocje jak na Mundialu czy EURO.
Mam to samo, czekam na jakąś dogrywkę / karne w końcu. Emocje świetne, mimo braku kibiców
Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

Bardzo podobala mi sie klepka w wykonaniu Lipska, naprawde niezly mecz rozegrali w moim odczuciu. Jedynie wyraznie brakowalo im napastnika bo poza ta glowka chyba nie mieli chyba zadnego strzalu w swiatlo bramki. A ten Upamecano jesli faktycznie jest do wyrwania za kwote oscylujaca w okolicach 50mln to brac i sie nie zastanawiac, co gosc dzis czyscil to dziekuje bardzo. Dijk + Upamecano i by byl mur nie do przebicia, szczegolnie majac Robertsona i Trenta po bokach.
Mitchell pisze: 13 sie 2020, o 20:42 (...)
Jest wyrazisty.
Nie mi oceniac cudze preferencje ale nie wyobrazam sobie jak mozna lubic tego czlowieka. Zwykly cham i prostak, ktory dzieki zmyslowi taktycznemu i talentowi pilkarskiemu znalazl sie na salonach.
Spoiler:
Ja z calego serca ciesze sie, ze Atletico odpadlo, juz runde wczesniej powinni byli zakonczyc swoj udzial w tych rozgrywkach ale dziwnym zrzadzeniem losu awansowali..
ODPOWIEDZ