Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
sebix129

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Post autor: sebix129 »

Z jednej strony się cieszę że tak ładnie grająca drużyna jak Lipsk przeszła dalej ale z drugiej wolałem Atletico dalej bo lepiej bym się czuł z tym że odpadliśmy z półfinalistą czy może nawet finalistą a tak niesmak pozostaje :? :sleep:
keinnasenhasen pisze:
13 sie 2020, o 23:04
W ogóle bardzo dobrze do tej pory ogląda się to Final Eight. Jeden mecz, żadnego kunktatorstwa, liczenia, że w rewanżu odrobimy etc. Emocje jak na Mundialu czy EURO.
Ja bym do tego dodał jeszcze brak czegoś takiego jak bramki na wyjeździe. Nie miałbym nic przeciwko żeby taki format już pozostał :)

lfc257

Post autor: lfc257 »

szkoda tego pechowo przegranego dwumeczu z Atletico. naprawdę mielibyśmy autostradę do kolejnego finału. niestety Adrian zrobił nam ,,małego Kariusa".

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Szkoda obu druzyn na "A".
Wlosi przegrali troszeczke na wlasne zyczenie starajac sie,moim zdaniem,niepotrzebnie grac na utrzymanie wyniku zamiast pozostac sobie wiernymi i starac sie o 2 gola.
Choc ostatecznie awans PSG raczej chyba nikogo nie zdziwil.

Atleti-bardzo lubie ten klub :D od czasu kiedy mialem okazje byc na meczu w Madrycie i poznac troche mentalnosc kibicow,ta cala otoczke czyli kompletnie przeciwwstawny biegun do Realu.
Jednak wczoraj to Niemcy na boisku prezentowali sie pilkarsko po prostu lepiej choc naturalnie zwycieska bramka byla kwestia szczescia.

Mamy wiec pierwsza pare polfinalowa,ktora mozemy nazwac pojedynkiem sztucznego,szejkowego klubu kontra "dziecko z probowki".
Mam osobiscie nadzieje,ze zaden z nich ostatecznie nie wygra LM.......no chyba,ze zagraja w finale z "bajerokami"
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Simeone i Costa to dwa osobniki, które powinny być trzymane w klatce. Bardzo mnie cieszy wywalenie ich z gry. Jakim cudem ten drugi nie zobaczył czerwieni za perfidne kopnięcie rywala bez piłki to tłumaczy chyba tylko obecność na murawie wirtuoza Marciniaka.
love the game hate the business
Obrazek

Django

Post autor: Django »

keinnasenhasen pisze:
Świetny Lipsk. Ta drużyna to kopalnia czystego złota. Kapitalni dziś Upamecano i Sabitzer. Nikt po stracie Wernera nie wróżył im sukcesu, a wyrzucili bezjajeczne Atleti.
W ogóle bardzo dobrze do tej pory ogląda się to Final Eight. Jeden mecz, żadnego kunktatorstwa, liczenia, że w rewanżu odrobimy etc. Emocje jak na Mundialu czy EURO.
Tak mi przeszło przez myśl teraz, czy nie lepiej byłoby wprowadzić od fazy pucharowej taki turniej "final eight" czy "final sixteen" na stałe ;)

Cieszy, że antyfootball w wykonaniu Atletico został sprowadzony na ziemię i nic poważnego taki styl i drużyna nim grająca nie wygra.
Obrazek

mariush

Post autor: mariush »

Django pisze:
14 sie 2020, o 09:06
keinnasenhasen pisze:
Świetny Lipsk. Ta drużyna to kopalnia czystego złota. Kapitalni dziś Upamecano i Sabitzer. Nikt po stracie Wernera nie wróżył im sukcesu, a wyrzucili bezjajeczne Atleti.
Tak mi przeszło przez myśl teraz, czy nie lepiej byłoby wprowadzić od fazy pucharowej taki turniej "final eight" czy "final sixteen" na stałe ;)

Cieszy, że antyfootball w wykonaniu Atletico został sprowadzony na ziemię i nic poważnego taki styl i drużyna nim grająca nie wygra.
Pomysł dobry (z ww. względów), ale pieniążki o połowę mniejsze, więc UEFA mówi nie ;)

Django

Post autor: Django »

mariush pisze:
14 sie 2020, o 09:31
Django pisze:
14 sie 2020, o 09:06
keinnasenhasen pisze:

Pomysł dobry (z ww. względów), ale pieniążki o połowę mniejsze, więc UEFA mówi nie ;)
Jeśli sytuacja epidemiologiczna się nie zmieni, to będzie to jedynym wyjściem.
Obrazek

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Dziś kolejny meczyk, jednak ten z gatunku klasy premium. Innymi słowy taki przyśpieszony finał. Osobiście uważam, że zwycięzca tej batalii podniesie puchar. Licze na Lewego, Bayern jest znacznie mocniejszy obecnie, Messi utykał wychodząc z autokaru, Suarez przytył, a sama Barca kopię się po czole przez cały sezon. Jeżeli Messi nie zrobi akcji życia i nie poprawi z wolnego to myślę, że Bayern wymęczy wygraną. Argentyńczyk jednak potrafi zrobić coś z niczego, więc mecz będzie super ciekawy

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Bardzo ciekawe starcie dzisiaj.
Osobiscie uwazam,ze aby wygrac to spotkanie Katalonczycy musza szukac swojego szczescia w totalnej ofensywie.
Ich obrona bardzo czesto przypominala w tym sezonie szwajcarski ser,wiec Lewy z duza doza prawdopodobienstwa cos strzeli.
Aby przejsc wiec dalej Barcelona musi po prostu byc skuteczna az do bolu-Messi.

A z racji mojego nielubienia "polnocnych Austriakow" a z kolei sympatii dla Leo i spolki mam nadzieje na odpadniecie tych pierwszych.
A dlaczego lubie Barce kiedy na lfc.pl to przeciez prawie ze zabronione?!
Poniewaz bardzo podoba mi sie Katalonia,ktora w duzej mierze przypomina mi w swojej odrebnosci moj rodzinny Gorny Slask :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

SEB

Post autor: SEB »

W Barcelonie też palą węglem?
Obrazek

dzemek

Post autor: dzemek »

Co do Waszych rozważań na temat jednego spotkania, brak analizowania bramek zdobytych na wyjeździe - także jestem za, mogą być nawet i dwa spotkania ale bez bramek liczonych podwójnie liczonych na wyjeździe. Z tego co opowiadał mi ojciec to coś takiego funkcjonowało już kiedyś, że w rozgrywkach pucharowych w latach 70. i 80. XX wieku nie liczono podwójnie bramek (ale nie weryfikowałem tego i w historii piłki nożnej tamtych lat aż tak mocno nie siedzę).
Cieszy awans Lipska chociaż wiele osób może narzekać, że to kolejny twór stworzony za pieniądze. Zobaczmy sytuację Athletiku Bilbao czy innych klubów, niestety pieniądze są obecnie najważniejsze i większość topowych klubów ma jakiś kapitał zagraniczny, choćby patrząc na sponsorów z Bliskiego Wschodu czy nazwy stadionów.
Costa od dawna powinien dostać jakiegoś dłuższego bana, czy to grał w Chelsea czy w Atletico. Rozumiem boiskową złość, gdy coś nie idzie też potrafię się zdenerwować ale bez przesady, jak dla mnie to typowy chuligan.
Dzisiejszy mecz ciekawy ale w sumie obojętne mi kto przejdzie, za jednymi i drugimi nie przepadam, pozostaje mi kibicować "kopciuszkom" - RB Lipsk i uratowanie sezonu dla Lyonu, który będzie miał bardzo trudne zadanie z City.

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Co te szkopy w obie bramki walą ? :lol:
love the game hate the business
Obrazek

mazi

Post autor: mazi »

Matko, że też jestem skazany dzisiaj oglądać ten mecz na tvp :(
Poziom komentarzu jest poniżej dna. Jak jescze usprawiedliwil bym Andrzeja bo starszy pan bardzo sympatyczny, tak Szpakowski jest tragiczny. Stronniczy, cyniczny, wysmiewny. Jak nie lubie barcy tak jednak troche szacunku sie nalezy
TAK

Nero

Post autor: Nero »

Lata czekałem na taką Barcelone :D

everlast

Post autor: everlast »

mazi pisze:
14 sie 2020, o 21:50
Matko, że też jestem skazany dzisiaj oglądać ten mecz na tvp :(
Poziom komentarzu jest poniżej dna. Jak jescze usprawiedliwil bym Andrzeja bo starszy pan bardzo sympatyczny, tak Szpakowski jest tragiczny. Stronniczy, cyniczny, wysmiewny. Jak nie lubie barcy tak jednak troche szacunku sie nalezy

Jakby to byl pierwszy mecz Barcy z nami to uwierz,ze byloby tak samo stronniczo.

ODPOWIEDZ