Liga Mistrzów 2016/17

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

adilfc

Re: Liga Mistrzów 2016/17

Post autor: adilfc »

Ja akurat mam pakiet canal plusa jedynie dla premier league i pewnie nie jestem jedyny.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Czyżby zbliżały się czasy super ofert pay per view 40 zł za mecz
The world is yours

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Ja przywykłem do LM poza canal + szczerze mówiąc bo głównie interesuje mnie Premier League i dlatego mam c+ więc nie będę specjalnie rozczarowany :)

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

To by była najgorsza wiadomość z możliwych, bo o ile z eleven jeszcze można ogarnąć strama lub zapłacić parę złotych, tak w polsacie pewnie trzeba będzie płacić po 30 zł za obejrzenie meczyku, najbardziej nielubiana przeze mnie stacja w Polsce.

Awatar użytkownika
pdg90

Post autor: pdg90 »

zoltoczerwony pisze:To by była najgorsza wiadomość z możliwych, bo o ile z eleven jeszcze można ogarnąć strama lub zapłacić parę złotych, tak w polsacie pewnie trzeba będzie płacić po 30 zł za obejrzenie meczyku, najbardziej nielubiana przeze mnie stacja w Polsce.
Będziemy mieć erę PPV - też tak czuję niestety :/ Trzeba będzie po prostu wprowadzić bojkot. Innej opcji nie ma :/

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Nie przesadzajmy. Polsat bawi się w PPV przy okazji KSW, bo tego typu wydarzenie jest raz na kilka miesięcy. Jeśli rzeczywiście w ich ręce wpadną prawa do transmitowania LM, to odbiją to sobie na wartości czasu antenowego, przeznaczonego na reklamy w przerwach meczów. Nie sądzę, by mieli strzelić sobie w kolano i co tydzień dawać mecze w PPV.

Esiu

Post autor: Esiu »

Mam nadzieję, że to jednak nie okaże się prawdą. PPV może nie będzie ale powstanie sobie jakiś nowy kanał polsat futbol w pakiecie za jedyne 15-20 zł. Nienawidzę Polsatu za to co odje***i na Euro. A w dodatku bardzo słabi dziennikarze, bo po za parą Borek-Kołtoń to mało kto mam tam pojęcie o czym gadają.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Esiu pisze:...Kołtoń to mało kto mam tam pojęcie o czym gadają.
Kołtoń :lol: :lol: :lol: Przecież to poziom Jagody :D Nie dość, że wkurzający typ, wkurzający głos, to do tego ignorant i ameba umysłowa.
Ot tak dla przykładu: https://www.youtube.com/watch?v=ubvJjmp9y4U
Obrazek

Jeff

Post autor: Jeff »

nie sądzę żeby ryzykowali z ligą mistrzów ppv

dadzą pewnie najważniejszy mecz na otwarty polsat do tego 2 mecze na jakieś dodatkowe kanały tylko dla abonentów cyfrowego polsatu i wszyscy będą zadowoleni

adilfc

Post autor: adilfc »

Albo i zrobią ppv. Jak było z ostatnimi mistrzostwami. Kto chce oglądać ten zapłaci te 100-150zł za sezon, a kto jest fanem LM i masochista ten będzie oglądał jakieś streamy za darmo albo 10zł za tydzień. Jak ktoś miał c plus tylko ze względu na LM i tak będzie na plus

pitero

Post autor: pitero »

Generalnie to jestem pewien, że utworzą nowy kanał. Kiedyś był Polsat Futbol, potem na Euro zrobili Polsat Sport 2 i 3. Teraz w meczach grupowych pokażą mecze normalnie na PS, PS Extra oraz PS News, ale mecz wieczoru będzie na dodatkowym kanale i potem na PS magazyn skrótów. Oczywiście potem jak nie będzie wielu równoległych spotkań, to zapewne będzie normalnie wszystko dostępne na PS czy PS Extra. Solorz jest za dużym żydem i ostatnio mocno podkręcił tempo z dodatkowo płatnymi transmisjami, żeby nie zrobić kolejnych komedii przy Lidze Mistrzów.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Real rozbija Atletico 3:0 w pierwszym meczu. Teoretyczne szanse na odrobienie strat są, ale Atletico wygląda według mnie tak słabo, że nie wiem jak oni nawet to Leicester pokonali. Co Wy sądzicie? Real już w finale?
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
fellipe1892

Post autor: fellipe1892 »

Ronaldo jak zwykle nic nie gra a i tak hat-trick , to jest kozak.
a co Real ma ławke to głowa boli James, Morata, Bale, Asencio, Lucas, itd.
Obrazek
since 1996

Przemko

Post autor: Przemko »

Tak, moim zdaniem Real w finale. Wiadomo, że teoretyczne szanse są, ale to się często nie zdarza. Statystyki dzisiejszego spotkania pokazują, że przewaga była naprawdę duża. Mogę uwierzyć, że w rewanżu Atletico będzie lepsze, ale nie wierzę, że jednocześnie nie dopuści do zagrożenia pod własną bramką, a jedna bramka dla Realu w meczu rewanżowym i wszystko pozamiatane.

Miał Real wiele lat posuchy, kiedy odpadał najczęściej już w 1/8 finału, ale w ostatnich latach to dają czadu, chyba nawet Barcę z najlepszych lat przebiją. Atletico też imponujące wyniki w LM w ostatnich latach, ale pech na miarę Lecha Poznań :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Ronaldo nic nie grał? Że w tym meczu? Z Atleti? Nie przesadzajmy już z tym hejtem na Ronaldo.

ODPOWIEDZ