Liga Europy 2015/16

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

lfc13

Re: Liga Europy 2015/16

Post autor: lfc13 »

Czy ktoś się orientuje czy w centrum Liverpool'u bedzie telebim gdzie wspólnie bedzie można obejrzeć mecz w fantastycznej atmosferze?
Wiem, że na stadionie nic nie organizują ze względu na remonty, w Echo Arenie bilety juz wysprzedane to może miasto cos extra zorganizuje dla fanów.
Dzięki z góry za info.

tachi

Post autor: tachi »

Czolem! Wiecie moze kto komentuje jutrzejszy final na canal+ a kto w tvp 2?

E: Sory za powtorzenie pytania. Musialem przeoczyc ;)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, o 21:07 przez tachi, łącznie zmieniany 1 raz.

pitero

Post autor: pitero »

tachi pisze:Czolem! Wiecie moze kto komentuje jutrzejszy final na canal+ a kto w tvp 2?
TVP Laskowski, C+ Pełka.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

tachi pisze:Czolem! Wiecie moze kto komentuje jutrzejszy final na canal+ a kto w tvp 2?
FootballClub pisze:
czerwony21 pisze:Mecz w TVP skomentują: Jacek Laskowski i Jacek Magiera z Bazylei, wie ktoś może, kto na NC+?

Przemysław Pełka i Kazimierz Węgrzyn :D
Obrazek

jusup

Post autor: jusup »

bugi pisze:Ale będzie wielkie rozczarowanie jak przegramy ten finał, chyba z kilka razy większe niż podczas pamiętnego sezonu gdzie przegraliśmy mistrza z City.
Wszystko się teraz kręci wokół tego meczu, będzie ogromna radość po wygranerj ale też gorzkie rozczarowanie w razie porażki (obyśmy wygrali tylko, ja się obawiam)

Ja tego tak nie odbieram. Tamtej szansy na mistrzostwo szkoda było mi o wiele bardziej, niż ewentualnej (odpukać, oby nie) jutrzejszej porażki...
Jutro jeśli Liverpool wygra - super, wiadomo, celem jest zwyciężanie i zdobywanie tytułów i pucharów, ten Puchar to świetna sprawa, ale mimo wszystko to nie znaczy dla mnie tyle co ten wymarzony, oczekiwany od tylu lat tytuł mistrza. Cieszyć się będę, ale...
Jeśli Liverpool jutro (raz jeszcze odpukać) nie wygra - to pojawi się żal, pewne rozczarowanie, ale nie aż takie poczucie straconej szansy (może fakt, że Klopp dopiero zaczyna, to sprawia - wiara, ze wszystko co najlepsze, to dopiero nadejdzie?). A także myśl, że kto wie - może w przyszłym sezonie bez gry w pucharach będzie łatwiej to mistrzostwo osiągnąć? ;)

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Django pisze:
Valdes pisze:Też się obawiam, ale Klopp kazał wierzyć!
Tak jak piszesz, rozczarowanie będzie wielkie...
Czy większe niż dwa lata temu? Porównywalne ;)
... i połowa forumka będzie skandować: KLOPP OŁT!!!

8)
Niedoczekanie ;) Rozumiem ironię, ale jest nie potrzebna, wygrywamy bo nie dopuszczam innej opcji, choć wiadomo łatwo nie będzie. W końcu zajebi*ty wieczór w europejskich pucharach, mimo że to "tylko" Liga Europy.
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

bugi pisze:Ale będzie wielkie rozczarowanie jak przegramy ten finał, chyba z kilka razy większe niż podczas pamiętnego sezonu gdzie przegraliśmy mistrza z City.
Wszystko się teraz kręci wokół tego meczu, będzie ogromna radość po wygranerj ale też gorzkie rozczarowanie w razie porażki (obyśmy wygrali tylko, ja się obawiam)
Cóż, najgorszy scenariusz się sprawdził
Obrazek

Nole

Post autor: Nole »

Tymczasem Cracovia przegrywa swój mecz 1 rundy kwalifikacyjnej do LE 2-0 z Macedońską Shkendija. Trochę wstyd dla Polskiej piłki ...

ODPOWIEDZ