Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
BlaiseLFC
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: BlaiseLFC »

allgoals.pl

Awatar użytkownika
hubsondj

Post autor: hubsondj »

Jaka cisza! Można zbudować zespół walczący wszędzie i z każdym bez wydawania fortuny na angielskich grajków? Oby tak dalej. Mam nadzieję, że pewne kluby finansowane przez Panów w firankach na głowie umrą śmiercią naturalną. Brawo Robert.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly

mrWicek

Post autor: mrWicek »

@ BlaiseLFC

Jeśli masz nSport, to jutro o 9.00 jest retransmisja :)

Ludwik

Post autor: Ludwik »

mrWicek pisze:@ BlaiseLFC

Jeśli masz nSport, to jutro o 9.00 jest retransmisja :)
To chyba do mnie ;p A N sport mam, wiec chyba tak sobie obejrze.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

KRÓL ROBERT IV! Ale dla Polski by nie strzelił.

Facet pakuje 10 goli w LM, PIĘĆ REALOWI MADRYT, 22 w Bundeslidze, strzela w 12 kolejnych meczach ale dla Polaków to za mało.

WisniaPiszLFC

Post autor: WisniaPiszLFC »

Świetny piłkarz a takiego zważając, że to zawodnik z pola dawno nie mieliśmy. Ostatni był chyba Boniek. :D Oby mu się układało. Nie wiem czy transfer do innego klubu byłby dobrym rozwiązaniem, zresztą nie chciałbym widzieć Roberta w United. Mam nadzieję, że do tego transferu nie dojdzie. Nam zapewne też przydałby się taki zawodnik ale niestety nie jesteśmy na chwilę obecną klubem takiej klasy. Ale jestem pewien, że niedługo to i my będziemy się cieszyć z sukcesów naszej drużyny w Lidze Mistrzów. :) BVB na tą chwilę powinno być naszym przykładem, jak budować klub krok po kroku.
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier

PiotrekLFC8Gerro

Post autor: PiotrekLFC8Gerro »

A mnie wciąż zachwyca to że Bayern sam stworzył tego potwora o nazwie BVB! :) gdyby nie ich pożyczka to Borussia gryzłaby glebę w 2 bundeslidze o ile w ogóle by była :D fenomenalna sprawa, szacun dla Bayernu :)
A my mamy piłkarza najwyższej światowej klasy, tylko biedne polaczki tego nie dostrzegają :)
Brawo Lewandowski! oby tak dalej! :)

Grey

Post autor: Grey »

PiotrekLFC8Gerro pisze:A mnie wciąż zachwyca to że Bayern sam stworzył tego potwora o nazwie BVB! :) gdyby nie ich pożyczka to Borussia gryzłaby glebę w 2 bundeslidze o ile w ogóle by była :D fenomenalna sprawa, szacun dla Bayernu :)
A my mamy piłkarza najwyższej światowej klasy, tylko biedne polaczki tego nie dostrzegają :)
Brawo Lewandowski! oby tak dalej! :)
Teraz Borussia wygra z nimi w finale i będą żałować , że im pożyczyli te 2 mln :D

Machel

Post autor: Machel »

Mówcie co chcecie, że sezonowcy BVB, że "Polska Borusia" - Polak strzela 4 gole w półfinale LM 8) .

Zajefajna sprawa, poza karnym (którego strzelał po niemiecku - mocno w środek :D ), wszystkie gole były pokazem umiejętności Lewandowskiego. Sam czasem krytykowałem go za pakowanie piłki do pustej bramki, po znakomitej asyście, ale nie wczoraj.

Wielki szacunek.

Z cyklu "moja własna teoria transferu Lewandowskiego":

Z MUłów odchodzi Rooney, bo odchodzi, a gumożuj kupuje Roberta, niestety. Dla mnie opcja tak samo prawdopodobna jak odejście Polaka do Monachium.

W kuluarach mówi się, że Kucharski już kupuje dom w Costa Del Sol :) . Można się śmiać, ale miał facet nosa.
Obrazek

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Marco Reus - £14.5m
Robert Lewandowski - £3.9m
Ilkay Gundogan - £4m

razem £23

Stewart Downing £18.5
Andy Carroll £35
Jordan Henderson £16

razem £70

Pozostawię bez komentarza :dry:

PiotrekLFC8Gerro

Post autor: PiotrekLFC8Gerro »

Muszka ale warto zauważyć że Lewadowski u nas by się tak nie rozwinął jak w Niemczech pod okiem Kloppa. Liga niemiecka jest fenomenalna do rozwoju dla młodych zawodników, tam można się wyrobić, tam nie ma aż takiej presji jak w Anglii, tam też nie ma tylu szlagierów no i nie ma tylu kompromitacji sędziowskich. To trochę takie wychowanie bezstresowe :P
Podobno jeszcze będąc w Lechu był oferowany Tottenhamowi... Ja jestem pewien że jakby tam poszedł to teraz byłby o wiele słabszym zawodnikiem.
Gdyby taki Hendo pograł rok czy dwa w Niemczech to by mu dobrze zrobiło.

Awatar użytkownika
Bonsky

Post autor: Bonsky »

PiotrekLFC8Gerro pisze:Podobno jeszcze będąc w Lechu był oferowany Tottenhamowi
Obrazek

.. resztę tej historii już znamy. :wink:

Awatar użytkownika
hubsondj

Post autor: hubsondj »

Muszka pisze:Marco Reus - £14.5m
Ilkay Gundogan - £4m

razem £23

Stewart Downing £18.5
Andy Carroll £35
Jordan Henderson £16

razem £70

Trzeba jeszcze trafić z transferami. To pokazuje tylko, że oprócz ziemi angielskiej mozna kupić dobrych, lub bardzo dobrych graczy za w miarę rozsądna cenę. Ile starciłaby Borussia gdyby dajmy na to Lewandowski się nie sprawdził? Nic. Tymczasem my przymierzamy się do kolejnego zakupu ze Swansea za kilkanascie milionów euro. Szkoda gadać.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly

Wietor

Post autor: Wietor »

Muszka pisze:Marco Reus - £14.5m
Ilkay Gundogan - £4m

razem £23

Stewart Downing £18.5
Andy Carroll £35
Jordan Henderson £16

razem £70

That's what I call 'scouting'.

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

I bezcenne komentarze marudzące, że nie kupujemy gwiazd tylko jakichś cienkich pajaców za grosze ;)

Mam nadzieję, że od lata zmienią się nasze transfery i Rodgers nie będzie zmuszony sięgać po kumpli, Klopp pokazuje, że nie trzeba mieć wielkiej kasy, żeby zbudować silną drużynę, także troszkę cierpliwości, co niektórym by się przydało ;)

ODPOWIEDZ