Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Puni

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Puni »

Chelsea-Juventus bardzo mi sie podobało, jak Live nie ma w LM to ide za Juve, niech chłopaki co ugrają porządnego, podnieść się z 0:2 no nieźle,nieźle i mieć jeszcze poprzeczke w 86 minucie, Szkoda ze Juve nie wygrało, ale licze na to że zakończą ere tych "Barcelonów" i "Realów"

Awatar użytkownika
BRX

Post autor: BRX »

Obejrzę dziś w telewizji pojedynek City z Dortmundem ?

raffi

Post autor: raffi »

BRX pisze:Obejrzę dziś w telewizji pojedynek City z Dortmundem ?
TVP 1 . Bądź N-ka

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Ależ szkoda mi Borussi. Przyjechali do Manchesteru, nie przestraszyli się setek milionów wydanych na City i całkowicie zdominowali grę. Zremisowali wygrany mecz. Tye ile oni mieli okazji... Szok... Ale gdy masz się na skrzydłach Gotze i Reusa to nie ma się co dziwić. Szkoda że Lewy nie wykorzystał piłki kapitalnej wrzutki. Po cholere próbował prawą nogą strzelać w takiej sytuacji ? A

Gdy oglądam nasze mecze i widzę Reine, a później patrzę na grę Harta to się zastanawiam czy Reina to na pewno bramkarz z wysokiej półki...

Alexandre

Post autor: Alexandre »

Jedyną drogą do zwycięstwa Borussi był Joe Hart. Co ja bym dał aby ten bramkarz zagrał kiedyś w naszych barwach , choć trzeba przyznać że większa połowa strzałów była w niego. Anglia ma bramkarza na wiele,wiele lat.
Zespół z Dortmundu zdominował spotkanie i powinien je wygrać . Nie przestraszyli się City , a wręcz wyglądało że zespół z Etihad się ich boi . Troszkę szkoda bo myślę że gdyby Lewandowski strzelał z lewej nogi to bramka raczej by padła , a tak niemiłosiernie spudłował i zespół Borussi musi zadowolić się jednym punktem.
Obrazek

MojNick

Post autor: MojNick »

Hart jest niesamowity, wyciągnął dziś z 5 strzałów, które powinny zakończyć się bramką. Przy puszczonym strzale też był bardzo blisko obrony. Taki bramkarz, albo Pepe w takiej formie, by się nam przydał.

Rabik

Post autor: Rabik »

Hart po pierwsze miał dzisiaj szczęście. Oczywiście jest zajebistym bramkarzem, ale gdyby strzały były kierowane nie wprost na niego lub blisko niego to niewiele miałby do powiedzenia. Lewy zjebał sytuację, ale i tak zagrał dobry mecz. Jego podania lub ruchy powodowały sytuację które też powinny być wykorzystane. Dla mnie fajny meczyk do oglądania. Za rok mam nadzieję, że też będziemy walczyć w LM :).

MatiBorek
Kontakt:

Post autor: MatiBorek »

Hart po pierwsze jest niesamowitym bramkarzem, szczęście idzie mu z tym w parze. Dziś pokazał czysty kunszt, nie było w tych interwencjach przypadku. Facet się świetnie ustawia, ma fenomenalny refleks i jest opanowany, jak sytuacja gospodarcza w Norwegii.

A jego miny po interwencjach potrafią rozbroić. Hart jest pewny swego i twardo stąpa po ziemi. Ile bym dał żeby zobaczyć usmiechniętego Reinę po wybronieniu jakiejś setki.

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

Gdy oglądam nasze mecze i widzę Reine, a później patrzę na grę Harta to się zastanawiam czy Reina to na pewno bramkarz z wysokiej półki...
Reina od 1,5 roku zachowuje się niemal zawsze tak jak Hart w dwóch sytuacjach, gdy wpuścił bramki w poprzednim meczu, z Realem. Dla Harta to były wypadki przy pracy, dla Pepe to już normalka niestety.

Co do dzisiejszego meczu to City udowodniło, że z tym trenerem są tylko zlepkiem świetnych piłkarzy. W środku pola zupełnie sobie nie radzili i to mimo dużego posiadania piłki. BVB ten mecz mogła spokojnie wygrać.

Jednak prawdziwa sensacja to białoruskie BATE, dwa mecze, 6 goli strzelonych, 2 stracone i jak na razie są na najlepszej drodze do wyjścia z grupy.

Awatar użytkownika
aefka

Post autor: aefka »

kurde panowie, ależ oglądało się ten mecz. Klopp wiedział co robi wystawiając na początku 3 skrzydłowych a potem 4. Ależ podobała mi się gra w "obronie" Borussi. To jak oni się poruszali to jest poprostu magia. City musiało co najmniej kilka razy przenieść piłkę w obronie z jednej strony na drugą, aby się gdzieś przebić. Miło było również zobaczyć walczących Polaków w LM. Lewandowski poza tym pudłem zagrałdobry mecz. Te przyjęcia przy Kompany'm były zajebiste. Dawno takiego zawodnika w Polsce nie było. KOMPLETNY.
Obrazek

Machel

Post autor: Machel »

Oglądałem wczoraj BVB z City, popijając jeden z szeroko dostępnych napojów wyskokowych, z uśmiechem na twarzy i to nie z powodu spożywanego napoju. Po nudnawej pierwszej połowie (poza końcówką), drugie 45 min udowodniło jakim kolektywem jest ekipa Kloppa. Grają futbol efektowny jak marketing polityczny Baracka Obamy. Miło było na to popatrzeć.

Szkoda jedynie tej setki Lewego, grał nieźle, w kluczowym momencie nie wyszło.
Obrazek

Awatar użytkownika
SlawekLFC

Post autor: SlawekLFC »

Dziś mecz Dortmundu z Realem. Bardzo liczę na polskich piłkarzy, ale przede wszystkim na wspaniały mecz godny Ligi Mistrzów. Życzyłbym sobie by Borussia zagrała jak wczoraj Szachtar, czyli pięknie, z polotem i oczywiście liczę na jakiś gol Lewego.

Korzystając z okazji dwóch naszych reprezentantów Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski biorą udział w pięknej akcji! Brawo chłopcy :)

http://www.youtube.com/watch?v=VmCYF-80 ... r_embedded - Robert

http://www.youtube.com/watch?v=WQEgLOLwhIs - Kuba
Ewangelia wg. Świętego Mateusza 10:33 "kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie"

http://www.youtube.com/watch?v=8nWCsVudn5U

STOP MORDOWANIU DZIECI

Awatar użytkownika
Burqman

Post autor: Burqman »

Dziś odbył się mecz Arsenalu z Shalke. O dziwo Arsenal przegral i to dość wysoko 2-0. A 2 bramkę dla klubu z Zagłebia Ruhry ( chyba tak się to pisze :D ) strzelił Afelay. Ibrahim odzyskuje formę szkoda że nie kupiliśmy go w lecie, gdyż kosztował grosze :dry: . Kannonierzy mają bardzo słabą formę, nie potrafili skonstruawać żadnej składnej akcji :o zupełnie nie przypominali zespołu który wygrał z nami 2-0.
Obrazek
Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca. - Steven Gerrard

Awatar użytkownika
ItachiTorres

Post autor: ItachiTorres »

Barcelona przegrała, coś pięknego.
Cetowie pokazali, że potrafią grać, a to co robił dzisiaj Foster..marzenie.

Btw. Ogląda ktoś mecz Man Utd ? do 81 minuty przegrywała z Bragą 0-1, a teraz nagle 2-1 (jedna bramka z karnego..)
Powie ktoś co tam się stało ?

Awatar użytkownika
Jack92

Post autor: Jack92 »

Jeżęli chodzi o mecz Manchesteru z Bragą to światła zgasły, jakaś awaria i musieli przerwać na jakiś czas. Tak pisali kibice Manchesteru z różnych stron

ODPOWIEDZ