Liga Europy 20/21

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Mufi

Re: Liga Europy 20/21

Post autor: Mufi »

Szydera z Gerro po odpadnięciu z zespołem, który rundę wcześniej wyeliminował klub, który ma nad nami 10 pkt przewagi w lidze, jest żałosne.

W dodatku Rangers nie grało słabo. Na dobrą sprawę mecz ustawił Roofe swoim bandyckim wejściem, a to chyba nie winna trenera, że chłop się podpalił.
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Co jak co ale Steve z tą swoją pseudo poprawnoscia polityczn aprzesadzil. Za to co zrobil ten czarnuch Kolarowi to powiniem sam dostac wpie*dol i zostac zwyzywanym od bezmyslnych małp bo tak sie doslownie zachowal. Za co bronic tego pajaca? Rangersi skandalicznoe zagrali, a myslalem ze jak odpadna to chociaz honorowo, ale jednak brutalnosc i brak honoru to Szkoci maja w genach. Smutne. Brawo Slavia!
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Spoiler:

Nazwać Cię idiotą to prawie jak pochwalić.
Brzydzę się takimi tępymi rasistami, którzy przez przypadek należą do tej samej społeczności co ja.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Szczerze mam w czterech literach co o mnie jakiś pajac myśli. Nie jestem rasistą nazywając idiotę co zachował sie jak małpa w zoo małpą. Rasizm nie odnosi sie jedynie do czarnoskórych ale może jesteś na to za głupi by zrozumieć. Jeżel ktoś zachowuje się idiotycznie to ja zwrócę na to uwagę nie bacząc na pseudo poprawność polityczną.

Rozumiem że murzyn może prawie zabić zawodnika swoim bezmyślnym i małpowatym skokiem i kopnięciem korkiem w twarz, a potem jeszcze kogoś pobili w szatni za tego pajaca. A kartki czerwonej nie dostał.

Mówię co myślę, twoją opinię filozofie mam gdzieś i mnie nie oceniaj bo za twoją treść to Ciebie można uznać za idiotę, że dla ciebie są równi i równiejsi. Biały może zostać opluty, sponiewierany, pobity, a na czarnego nie można kiwnąć bo już kogoś obwołają "rasistą". Zdrowe myślenie nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ban dla tego pana na 7 dni - jako przykład dla pozostałych. Kolejnych ostrzeżeń za takie wpisy nie będzie DLA NIKOGO - ban permanentny.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
dzemek

Post autor: dzemek »

Pary 1/4 finału:
Granada - Manchester United
Arsenal Londyn - Slavia Praga
Ajax Amsterdam - AS Roma
Dinamo Zagrzeb - Villarreal

Pary 1/2 finału:
Granada/Manchester United - Ajax Amsterdam/AS Roma
Dinamo Zagrzeb/Villarreal - Arsenal Londyn/Slavia Praga

Nie oszukujmy się, Manchesterowi poszczęściło się, nie jest to rywal z górnej półki, chociaż wszystko może się zdarzyć, jednak nie sądzę aby doszli do finału. Ciekawie w parze Ajax-Roma oraz Arsenal - Slavia. Liczę na finał Ajax-Arsenal albo...może Slavia?
bugi

Post autor: bugi »

Tak się zastanawiam skąd tyle optymizmu wśród fanów Arsenalu po tym losowaniu. Żeby się nie zdziwili przypadkiem jak dostną w czapę od Czechów :-) Bo na pewno na to Slavie stać tylko musza grać konsekwentnie swój futbol tak jak do tej pory.
Ajax- Roma ciekawa para, można powiedzieć że to nawet taka 1/8 LM.
Obrazek
everlast

Post autor: everlast »

bugi pisze: 25 lut 2021, o 23:41 Obejrzyj ich jakiś mecz i zobacz jak poukładaną są taktycznie drużyną to może przestaniesz pieprzyć takie głupoty
Obejrzalem 2 mecze z Arsenalem. W jednym gol w ostatniej minucie, po glupiej zabawie obrony, ktorea doprowadzila do roznego. Drugi zadnego zagrozenia. Z Rangersami tez widzialem, tam sprawę zalatwila czerwona kartka. Moze i maja poukladana druzynę, co nie zmienia faktu, ze takie Lisy powinni ich wciagnac na kolację w czwartek.

Tak czekalem 2 miesiace, bo jakby dopiero w takim czasie mialem okazje obejrzec 3 mecze, ale rozumiem, ze powinien jak Ty ogladac co tydzien lige Czeska i wczesniej sie wypowiedzidc.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, o 19:06 przez everlast, łącznie zmieniany 2 razy.
bugi

Post autor: bugi »

Hahaha czekałes 2 miesiące, żeby w końcu mieć okazję to napisać?
W końcu triumf, jeb*** sobie na ścianę screena i spoglądaj codziennie na to przed snem żeby się dowartościować :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ